Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Vártad már pusztán azért a...

Vártad már pusztán azért a világvégét vagy valamilyen katasztrófát, mert üres, depressziós az életed és ez megoldaná?

Figyelt kérdés
Nagyon sok embernek üres az élete, már nagyon hosszú ideje depressziós és így ha lesz valamilyen katasztrófa ez megoldást jelent számukra, nem kell az elmúláson gondolkozni vagy öngyílkos módszerekhez folyamodni, mert elvégzi ezt a természet.
2012. júl. 28. 02:10
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:

persze mivel nem vagy bejelentve és nem fizeted az évi 80000 ft-os házadót:d

Bár azt az állam foglalja le inkább.

2012. júl. 31. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
Nem mintha lenne saját házam, szóval tőlem felfordulhatnak:D
2012. júl. 31. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:

"Bocs rosszul fogalmaztam, a középkort a technológiában értettem, ez persze nem jöhetett át."


Annak, hogy ma egyenlőbben élünk, mint a középkorban, hogy több dolgot "szabad", mint a középkorban, elég jelentős szerepe van a technológiának.


"Ezt meg ugye te írtad el,"


Komolyan írtam, én a humorban nem ismerek tréfát. Miközben elvágyódtok, és szidjátok a mai életet, valami hihetetlen idealizált kép él bennetek a múltról, amikor még minden más volt. Ha pedig valaki a képetekbe törli, akkor jön a "franciaerkély nem is igazi erkély" stílusú ötölés-hatolás, hogy hát ugye a középkor alatt, én nem a középkort értettem, hanem valamit, amit csak én értek, de még én sem biztosan.

2012. júl. 31. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 A kérdező kommentje:

Nem veszitek észre, hogy egyre inább úgy élünkmint a középkorban ? Láttáok már az MTV-n a Cribset ? Amelyben a felső tízezer arany berakatú wc-kben ürít plazma tv van 5.1-es hangzással már a konyhában is, ami akkora mint egy kertesház. Ma megvette a rappar meg az énekesnő aki el tudott nyávogni egy klippet, a Lamborghiniét mályvazöldben csak mert most az a szín a divat és jövőre megveszi kékben is és nem átfesteti, mert akkor ez lesz a divat.


Egyszerűen akkorák már most is a társadalmi szakadékok, hogy senki nem ismeri a munka a pénz ogazi értékét, az átlagember egész életében taníttaja a gyerekét, egyetemeket végez a kölyök, meg nyelvvizsgái lesznek és semmit sem fog érni, túlképzett lesz és a teszkóba sem veszik fel árufeltőltőnek végül egy okj papír után megragad kb nettó 70-nél egész életében, és a hátralevő életben a sok kifizetetlen túlóra miatt csak aludni jár majd haza. Egész életében gűrcől és nem fog semmit sem elérni, miközben a felső tízezer annyit keres, degeszre magát, hogy már azt sem tudja mit vegyen belőle ! Nekem ne mondja senkisem, hogy a mai világban nemkell küzdenie ! Lehet hogy ő úgy látja mert anyuka a segge elé tolt mindent de ez nem így van.

2012. júl. 31. 22:06
 25/33 anonim ***** válasza:
Egyeseknek sajnos nem kell küzdenie, és ez tény, akiket említettél, többek között ők azok akik miatt el kell törölni a rendszert, és újra kezdeni mindent, mert ha hagyjuk, hogy ezek az paraziták továbbra is így éljenek, akkor annak a jövőben beláthatatlan következményei lesznek, és már a jelen sem rózsás. De sajnos az a baj, hogy a "rabszolgák" nehezen kelnek fel, mert mind álmodik, még pedig azt, hogy ők is ott lesznek egyszer a gazdagok közt ha kidolgozzák a belüket, csak azt nem értik meg, hogy ebben a társadalomban a munkás az utolsó sz@r..., és soha nem törhet ki ha csak nincs b@szott nagy szerencséje, vagy hátszele. És sajnos ebből csak radikális változásokkal lehet kitörni, amit senki nem mer megtenni, a pénz, és a magán tulajdon korlátozása politikai öngyilkosság lenne, de kérdem én akkor minek vannak ott ha nem hoznak/hozhatnak változást? Ezért kell egy katasztrófa ami eltöröl mindent, hogy mindenki tisztalappal indulhasson, újra nem követi el ugyan azokat a hibákat az emberiség.
2012. aug. 1. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:

# 20/25: Pontosan ez, és az ehhez hasonló dolgok dühítenek engem is. Vicces hogy néhányan úgy értelmezik azt, hogy szabadságot akarunk, hogy mindent meg tehet az ember, és itt egyből a legrosszabb rémtettekre asszociálnak, amelyeket a teljes szabadság fényében, bárki bármikor megtehetne, pedig ez nem igaz, csupán erkölcsösen kéne szabályozni a dolgokat, mert ugye van ezer meg egy rendelet ami erkölcsileg nagyon is kifogásolható, és ezek ráadásul főleg tömegekre értendők, és pontosan a rendszer fennmaradása miatt van létjogosultságuk. De egy másik példa, mi az hogy a kisembernek millió akadályba kell ütköznie mielőtt árusíthatja esetleg saját termékét, ami jó, hasznos, és mi az hogy például egy dohánygyár teljes beleegyezéssel létezhet, működhet, nincs korlátozva sem a méreg gyártásában, sem annak eladásában, (na persze 18 éven felül már bárki legálisan megmérgezheti magát, és a dohányárú gyártója legálisan árulhatja bárkinek a mérget, aha értem) de ha tévedek, kérem valaki mondjon egy, egyetlen egy dolgot amiért a dohányzás pozitív hatású, amennyiben az a dolog nem valami poén, vagy nem félreinformáltság, akkor elfogadom, de ilyen nincs, a többi tévhitet meg cáfolni tudom, mert ezt úgy mondom hogy magam is dohányzok. De ha egyik napról a másikra bezárnák a dohánygyárakat, meg beszüntetnék az árusítását én lennék a legboldogabb ember... Ugyan már, ha a politikusok valóban aggódnának az emberek, dohányzók, nemdohányzók egészsége miatt, nehogy már ne legyenek képesek beszüntetni azt hogy az embereknek mérget áruljanak..:D Ez röhejes...


Ez a fentebb emlegetett középkor história... Szerintem itt nem kéne belemenni a történelembe, kívánni lehet hogy én is kívántam már, illetve gondoltam rá hogy akkoriban a maga egyszerűségében jobb volt az élet, de ettől függetlenül nem muszáj visszafejlődnünk, egyszerűen csak rendesen kellene kormányozni, a tudományoknál nem arra kellene fordítani milliárdokat, hogy egy rosszul működő rendszert tartsunk fönt, nem arra hogy hadászati eszközöket fejlesszünk ki, és nem is az "univerzum titkát" kellene keresnünk, valahogy közelebbit kellene célpontul kitűzni, egyrészt hogy jelen helyzetünkből kikecmeregjünk, másrészt mert stabil alapokra helyezve talán azok a titkok is előbb feltárulnak amelyekre mindenki kíváncsi, és a tudomány, technológia által várja a választ.

2012. aug. 1. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
2012. aug. 1. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 Dxeno ***** válasza:

Wyrm

Nem kisp!csös vagyok,és semmit nem toltak a seggem alá. Mindent el kell érni,és nem várom,hogy a világ hozzám igazodjon.A stílusodból véve egy önelégült kis kölyök vagy,aki hisz a "világnak pusztulnia kell" baromságban.A modorod meg önmagáért beszél. Nem kell pusztulnia,és a világnak nem úgy lesz vége,hogy felrobban,reptoidok,stb. Az emberek fognak megváltozni/kell megváltozniuk. Ha az emberek képesek lesznek megváltozni,akkor lesz"jobb világ". De ha több mint 2000 év alatt sem voltunk képesek megváltozni,miért pont 2012ben sikerülne...?

2012. aug. 2. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
Márpedig az jön le, hogy egy pattogó bolha vagy aki szart se lát a környezetéből. Javaslom nézz keresztül az ablakon, ahelyett, hogy csak bámulnál ki a fejedből.
2012. aug. 2. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
Én nem akarnám hogy CSAK az én depis korszakom miatt az egész világ elpusztuljon..Igaz,hogy iszonyat kevés olyan ember van aki tényleg jószívű de azért még azt a keveset se akarnám magammal rántani a halálba... akkor inkább átvészelném valahogy de ilyet azért sose kívánnék
2012. aug. 5. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!