Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mi van velem? Bővebben lent!

Mi van velem? Bővebben lent!

Figyelt kérdés

Szóval, először is tudom, hogy a GYIK nem egy lelki szemetes kuka, és nem is azért írok, hogy itt sírjam el panaszaimat. Másodszor tudom, hogy lesznek olyanok, akik majd azt mondják, hogy ez a tini életkor "csodás" vele járója, de nem. Tudom, hogy az milyen (mert átéltem), de ez nem ilyen.

Szóval sokszor érzem azt mostanában, hogy nem ide való vagyok, hogy nem erről a világról származom. Sokszor megálmodom dolgokat, amik bekövetkeznek (halás esetek, születések, vagy csak apró dolgokat). Sokszor azon kapom magam, hogy olyan dolgok járnak a fejemben, amikről tudom, hogy nem a sajátjaim. Érzem mások gondolatait, ha velem vannak (teszteltem, onnan tudom, hogy "ugyan arra gondoltunk"). Az élet sok területén olyan tudás birtokában vagyok, mint amilyenben más egyszerűbb emberek sosem részesülnek, és nem azért mert utána olvastam/ kutattam, hanem egyszerűen csak tudom. Vannak dolgok amikhez nem tudok hozzá szokni, mint a pénz (tudom kezelni, takarékos vagyok, de egyszerűen olyan furcsa) vagy az idő. És amikor egy erdőbe érek.. olyan, mintha suttognának a fák (nem, semmilyen drogot nem fogyasztok). mintha egy személyes kapcsolat lenne köztem és az erdő között.

MI VAN VELEM?!



2012. júl. 31. 01:48
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
9%
Turbékoló gerle lélekkel születtél.
2012. júl. 31. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
# 9: Igen, tudod a fák legalább nem gyökerek, hanem gyökerük van...
2012. júl. 31. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
0%
Egyre szarabb meséket találtok ki. Elsőnek a jóslás, aztán jön a vonzás törvénye vagy mi, szellemek, reptoidok és most már fákkal beszélgettek. Csak gratulálni tudok az ilyen embereknek. A fákon kívül vannak más barátaid?
2012. júl. 31. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 Antimod ***** válasza:

"most már fákkal beszélgettek"


Ilyet nem írt.

2012. júl. 31. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
Ja igen, a fa beszélt hozzá, így sokkal értelmesebb. Gondolom magyar fa volt. Bocsánat.
2012. júl. 31. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 Antimod ***** válasza:

"olyan, mintha suttognának a fák"


Ez nem azt jelenti, hogy érti, mit "mondtak".

Olvass verseket, rengeteg ilyen benyomás van bennük, azután hülyézd le az összes költőt is.

2012. júl. 31. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
A költőket miért? A suttognak a fák egy megszemélyesítés, de attól a költő nem úgy gondolja, hogy a fák valóságban is beszélnek, ellentétben az előző idiótával.
2012. júl. 31. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim válasza:

Nem te vagy az egyetlen akivel ez előfordult már :)

Nagyon sok ember, köztük ismerőseim és én is megálmodtunk már dolgokat. Ez mondhatni már természetes.

Honnan tudnád, hogy más "egyszerűbb embernek" milyen tudás van a birtokában?

Megnyugtatlak hogy ezektől a dolgoktól te sem lettél úgymond felsőbbrendű.

Kicsit túlzás szerintem, hogy személyes kapcsolatod van az erdővel.

Mert mint az összes többivel, ezzel sem vagy egyedül.

Nagyon sokan képesek kommunikálni a fákkal, az erdővel, a természettel és még sok más mindennel. Viszont olyanok is vannak akik mindent megadnának hogy ilyen történjen velük mint pl. veled. Becsüld meg, hisz ez egy nagyszerű adottság!


Hülyeség hogy megszállták az ördögök....

Feleslegesen paráztatjátok be a kérdezőt. :D

Az ördögök nem foglalkoznak egyszerű emberekkel, még ha valamivel különlegesebbek is mint az átlag. Ha nem idézted meg őket, vagy nem kértél tőlük segítséget, akkor elég csekély az esély arra hogy összetalálkozz velük. Mellesleg ha nem félsz tőlük nem árthatnak :) Na ennyit azokról akik ezzel jöttek :D

2012. júl. 31. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:

"Megnyugtatlak hogy ezektől a dolgoktól te sem lettél úgymond felsőbbrendű.,,


Pontosabban attól hogy valamiből jobb nem egyenlő a felsőbbrendüségben. Ha valamiből jobb valaki akkor valamiből rosszabb is mindig.


hasonlitasz kicsit rám :) csak én mindig arra hajtok hogy megelőzzem a kortársaimat ergo tudás gyüjtés(tudás szomj) Jó most jönnének páran hogy tanulj meg írni meg hogy ha ilyen sok helyesírási hibát ejtesz akkor biztos hülye vagy ...........


Én meg azt érzem hogy ha sokmindent ismersz akkor gyakorlatilag játszótér a világ számodra.

Kutas a legapróbb részletig,akkor is ha jelentéktelen.

2012. júl. 31. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.

Én is álmodtam már előre dolgot.

De szerintem lehet véletlen is.

Bár sokan akkor fogják megérteni ha a saját börükön is megtapasztalják.

2012. júl. 31. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!