Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mi van velem? Bővebben lent!

Mi van velem? Bővebben lent!

Figyelt kérdés

Szóval, először is tudom, hogy a GYIK nem egy lelki szemetes kuka, és nem is azért írok, hogy itt sírjam el panaszaimat. Másodszor tudom, hogy lesznek olyanok, akik majd azt mondják, hogy ez a tini életkor "csodás" vele járója, de nem. Tudom, hogy az milyen (mert átéltem), de ez nem ilyen.

Szóval sokszor érzem azt mostanában, hogy nem ide való vagyok, hogy nem erről a világról származom. Sokszor megálmodom dolgokat, amik bekövetkeznek (halás esetek, születések, vagy csak apró dolgokat). Sokszor azon kapom magam, hogy olyan dolgok járnak a fejemben, amikről tudom, hogy nem a sajátjaim. Érzem mások gondolatait, ha velem vannak (teszteltem, onnan tudom, hogy "ugyan arra gondoltunk"). Az élet sok területén olyan tudás birtokában vagyok, mint amilyenben más egyszerűbb emberek sosem részesülnek, és nem azért mert utána olvastam/ kutattam, hanem egyszerűen csak tudom. Vannak dolgok amikhez nem tudok hozzá szokni, mint a pénz (tudom kezelni, takarékos vagyok, de egyszerűen olyan furcsa) vagy az idő. És amikor egy erdőbe érek.. olyan, mintha suttognának a fák (nem, semmilyen drogot nem fogyasztok). mintha egy személyes kapcsolat lenne köztem és az erdő között.

MI VAN VELEM?!



2012. júl. 31. 01:48
1 2 3 4
 21/32 A kérdező kommentje:

Nem parázatattak be az ördöggel, nem vagyok az a beszari típus :D. És nem, nem kértem tőlük segítséget, sőt még csak meg sem idéztem őket (Mefisztó elvileg nem túl jó fej.. elég forró fejű ;D).

A személyes kapcsolat az erdővel pedig igaz. Mikor ott vagyok, olyan mintha "haza" kerültem volna. Megnyugtató, békés, tudom, hogy semmi baj nem érhet, mert megvédenek (és akkor itt jön a kérdés, hogy kik, és erre a legdilisebb válaszom az, hogy a fák).

Sajnálom, ha úgy tűnt, hogy felsőbb rendűnek érzem magam, mert nem. Csak sok emberrel találkoztam eddigi utamon, akiket bölcsnek tartottak, vagy gondolták magukat, és mikor beszéltem velük néhány témában cső látást érzékeltem...

Igen, tudom, hogy sok mindenkinek vannak olyan álmai, amik beteljesülnek. Nekem viszont szinte minden este.. sokszor már félek elaludni, ki tudja kinek a halálát álmodom meg legközelebbre.. De sokszor a képek nem olyan tiszták, mint az, hogy látom magam előtt álmomban, és utána teljesen így történik meg a valóságban is. Nem, sokszor jelképes formában látom a dolgokat, és akkor nem midig esik le, hogy ezeknek is jelentést hordoznak. Csak örülök, hogy végre nem teljesül (: . Ja és még valami: nagyim boszorkány (az összes táltos és jós és minden kutya füle megmondta róla). Ő is tudja, hogy az. De a tudománya csak addig terjed, hogy megérzi, amikor valakinek a lelke a közelében van.

2012. júl. 31. 23:50
 22/32 anonim válasza:

Hát ez ennek a velejárója, nem feltétlenül jelent jót ha valakinek ilyen "képessége" van.

De ezzel együtt kell élned.


Kifejezetten örülök neki hogy nem léptél kapcsolatba ilyen lényekkel, és nem is akartál :D

A boszorkányság is szintén egy jó dolog. Rengeteg mindent lehet tanulni belőle. :)

2012. aug. 1. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
ez a képesség egy átok,meg a áldás is mondjuk így,látom hogy nem szeretsz aludni mert ezt a kérdést tegnap hajnali 1 kor:D én nem szeretném tudni hogy mi történik a jövőben még egy részletét se legyen minden "meglepetés" én így gondolom.meg te majdnem minden álmodra emlékszek én meg alig emlékszek pár álmomra(nem is érdekel hogy mit álmodok)
2012. aug. 1. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:

A másik meg szerintem meglehet változtatni a jövőt.

Ha mondjuk azt álmodod hogy karambolozni fogsz akkor egyszerűen nem kell vezetni, persze pontossabban kéne tudni ehhez hogy hol mikor történik.

Szóval ved úgy hogy minden történés meghatároza a jövőt.

Sok kis út belőle még több kis út.

Van egy nagy szál szét bomlik sok kis szálra (lehetőségek)


Amugy én is széles látó körü vagyok.És én is tapasztalom amit te hogy sok a szűk látó körü ember akinek a gondolkodása olyan mint egy egy írányú út.(Egy írányú zsákutca)

Meg hogy bele születek egy vallás és kész az az igaz vallás szerinte és a többi meg hülyeség....

pf

2012. aug. 1. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
Minden vallás hülyeség.
2012. aug. 1. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:

Előző ezt írt a keresztényeknek... biztos megsértődnek és jönnek a szövegükkel hogy Uristen ateista jaj ......

Vagy a sátánozással .....

2012. aug. 1. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 Antimod ***** válasza:

"Minden vallás hülyeség."


Bizonyos fokig az lehet, de még nagyobb hülyeség nem meglátni benne az alapértéket, ami az élet sava és borsa.

2012. aug. 1. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim válasza:
Igen már velem is előfordult ilyen dolog aztán tenni is próbáltam ellene de az már nem sikerült.
2012. aug. 2. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim válasza:

Az, hogy tudod nem a tiéd! Orvost igényel! (tudathasadás is lehet)


Az hogy tudod mire gondol... Ez egyszerű egy hullámhosszon vagytok. egy az érdeklődésetek hasonló gondolkodásmód...a fák suttognak...azt már csak beleképzeled, mert azon jártatod az agyad h te ilyenekre képes vagy! Javasolt orvoshoz menned... Komoly problémák is lehetnek ebből.

2013. aug. 3. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:

"Minden vallás hülyeség."

Fáj nekem ha valaki a teljes tudatlanságát takarja azzal,h véleményt mond akár prót,akár kontrát. Ha önmagadért nem,legalább az én kedvemért tedd meg,hogy három adást meghallgatsz Joyce Meyertől Egy adás csak 25 perc. ennyit igazán szánhatsz magadra.

Módjai: PAX tv-ben reggel 09-kor, tv.joycemeyer.org és/vagy Kersőbe írd: Joyce Meyer Egy étlap jelenik meg,ott válogathatsz az adások között.

Hangfal birtokában hallhatod magyarul,angolul.és más nyelveken Mindenképpen jól jársz,ha megteszed. Még a materialistának is merem ajánlani Minden ember megtalálja tőle mit könnyen be tud építeni magának.

2013. aug. 3. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!