Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ez mi lehetett, ketten is...

Ez mi lehetett, ketten is éreztük!?

Figyelt kérdés

Nemrég nagylányommal egy szobában aludtam, az ágyunk L-alakban van.Fejjel egymás felé feküdtünk, bent aludt velünk a macska is, a szőnyegen. Nemsokkal azután, hogy elaludtunk,

éreztem, mintha valami lehuppant volna mellém a párnára és éreztem is valami könnyed érintést egy pillanatra a karomon.Ebben a pillanatban lányom is felriadt, mert ő is érezte ezeket!Biztos voltam benne, hogy a macska ugrott fel az ágyra, de mikor felkapcsoltam a villanyt, semmi gyanúsat nem láttam, a cica mélyen aludt az ágy alatt.Kérdeztem lányomtól, mit érzett, ugyan azt mondta, mint én, hogy érezte, hogy valami a párnájára esik és hozzáért.Nos, az biztos, hogy mi nem érhettünk egymáshoz, mert nem feküdtünk olyan helyzetben és attól amúgy sem ijednénk meg.


Ennél furcsább volt, mikor egy egyedül töltött délelőttön, amint a nagyszobán keresztül mentem, úgy éreztem, mintha a fejemet kétszer megdobnák erősen valami apró tárggyal, pl.meggymaggal :)

Hazajött a lányom és ahogy a nagyszobába ért, a fejéhez kapott és azt mondta, mintha valami "kis izé" ráesett volna!Ugyan azt érezte, amit 1 órával előtte én.Vele ez később újra megtörtént a fürdőszobában, hogy koppant a fején "valami".


Nem mondom, hogy "szellem", egyáltalán nem tudom, hogy mit gondoljak erről, de kicsit furcsa,jó lenne tudni, mi oka lehet ilyen jelenségeknek!Ráadásul közös tapasztalás..Nyilván nem hallucinálunk egyszerre..


2012. szept. 7. 11:32
1 2
 11/20 MRC31 ***** válasza:
77%
Sem hallucináció sem szellem, sőt nem kell félned ettől, inkább azt mutatja, hogy érzékenyek vagytok és működik nálatok a hatodik érzék. Személy szerint én nem lepődök meg, inkább jó olvasnom, hogy ilyet éltetek meg, nekem szokott lenni különféle megérzésem, ráérzésem. Csak, hogy párat említsek: előző barátnőmmel nagyon egymásra tudtunk hangolódni (tudományos értelmezésem szerint, azaz hókusz-pókusz nélkül mondva azonos frekvencián rezegni) és történt egyszer, hogy munka közben délelőtt erős lökést éreztem és majd 10 percig erős szívdobogást, zaklatottságot. Majd hazaérve msn-en rákérdeztem, hogy mi történt vele abban a bizonyos időben. A válasza: pont akkor kis híján majdnem elgázolták... Ugyanezzel a hölggyel tudtuk érezni egymás simogatását gondolat által és bevallom azon én is meglepődtem, hogy a távolság ellenére, közben neten beszélgetve ellenőriztük le egymást, hogy ki hol érintette a másikat. Megdöbbentő volt. De más személyek esetén is, olykor idegeneknél is működik. Anyámnál meg néha megérzem, hogy konkrétan mit akar mondani mielőtt kimondaná.
2012. szept. 7. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Nem volt nyitva az ablak a meggymagos esetnél.De írtam, hogy csak olyasmi érzés volt, mintha azzal dobnának meg, vagy mondjuk, egy nagyon apró kaviccsal..
2012. szept. 7. 14:08
 13/20 anonim ***** válasza:
Nem volt mostanában nagytakarítás, rovarirtás, ilyesmi?
2012. szept. 7. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 Antimod ***** válasza:

"Ugyan, bökjétek már ki a kérdezőnek, úgyis azt akarja olvasni"


Halljuk a te magyarázatodat, ami szerinted elfogadható, és rendesen meg is magyarázza, ami történt.

2012. szept. 7. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Bocsánat, egy kicsit siettem az írással, szóval: valami játékos szellemféle, vagy angyalka, vagy egy korábban ott lakott személy visszajáró lelke, valami hasonló lehet, lehetett.

Én csak ilyesmire tudok tippelni, ti is erre gondoltok, csak még nem akarjátok kimondani, mert nem ti akartok lenni az elsők, akinek nekiesnek a szkeptikusok, és a torollkodók.


Van ilyen, sőt másoknál is előfordul, nem kell ezen agyalni, addig, amíg nem okoz külön galibát, és nem rosszindulatú, nincs különösebb gond.

Gondolatban beszélni kell vele, elmondani, hogy ő már nem tartozik ehhez a dimenzióhoz, neki tovább kell mennie, a szerettei odafent várják.

Amikor lát egy tiszta, átható fénylényt, menjen azzal, ő majd elkíséri, ahova ő tartozik, és ahol őt várják a szeretteinek a lelkei.

Szépen, szeretettel kell vele beszélni, 2-3 alkalom, megérti, és el fog menni.

2012. szept. 7. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
36%
Szkeptikustól teljes magyarázatot még nem hallottam. Csak azt hogy amit a másik állít az hülyeség. Azaz nem szkeptikustól, mert ide olyanok eleve nem járnak. kötözködőtől nem hallottam.
2012. szept. 7. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

"Szkeptikustól teljes magyarázatot még nem hallottam."

Talán mert nem tudják. Viszont érdekes módon a másik oldalról mindig van magyarázat mindenre. Olyat ugye elvből nem mondhatnak ezotéria témakörben, hogy "nem tudom". (Hogy nézne az már ki?)

:DD

2012. szept. 7. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Aki nincs elszállva magától simán mond olyat hogy nem tudom.

Én lehet hogy el vagyok szállva ugyan, de attól még nem tudom, hogy ez amit fent leírt a kérdező mi a vihar lehet. Tippjeim volnának, de mindegyiknek van bökkenője, úgyhogy passz. Annyi biztos hogy én hülyére félném magam egy ilyen helyzetben.

2012. szept. 7. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:

Közben elgondolkoztam azon, történt-e máskor is ehhez hasonló eset és eszembe jutott, hogy a város egyik utcájában kétszer is éreztem ezt a "koppanást a fejemen".Két, egymástól elég távoli időpontban.De az érzés pont ugyan ez volt.Mindkétszer körülnéztem, nem dobálóznak-e hülyegyerekek, de nem láttam semmi gyanúsat.Fa sem volt a közelemben, amiről potyoghatott volna valami.Szóval, így jobban belegondolva, afelől nyugodt lehetek, hogy nem a házunkhoz kötődik ez a jelenség.


Eszembe jutott egy másik eset is, ami talán kicsit hasonló.

Egyedül voltam otthon, olvastam.Ajtók, ablakok becsukva...Egyszer csak mozgásra lettem figyelmes , amit valami zizegő hang kísér, mikor odanéztem, azt láttam, mintha valami fehér "izé" forogva hullana lefelé a fal mellett és közben zizeg, mint egy nagy falevél, csak ez olyan fehéres volt, már amennyit ilyen rövid idő alatt ki tudtam venni belőle. Odamentem, körülnéztem, azt hittem, valami papírfecni hullt valahonnan, de sehol semmi nem volt leesve.De hogy láttam és hallottam, az kétségtelen.


Láttam már szellemet de az egész másfajta jelenség volt.Akkor emberalakot láttam.

Lányom egyszer látott egy nagydarab,egyenruhás férfit áthaladni a szobán egy este.Ezután megkérdeztem a szomszédokat, ki lakott itt előttünk és mondták, hogy egy

vasutas, elmondásuk alapján úgy nézhetett ki,a milyennek a lányom látta azt a bizonyos férfit.Nos, ő ebben a lakásban halt meg, hirtelen , a szíve miatt.De állítólag nagyon kedves volt, az egész családot nagyon szerették itt, szóval nem gondolnám, hogy ő zaklat.


Köszönöm a válaszokat!

2012. szept. 7. 16:32
 20/20 anonim ***** válasza:
nekem egyszer olyan volt hogy rémálmom volt és megérintet egy fagyos kéz! nem tom hogy menyire jön ide de nagyon megijedtem!
2012. dec. 21. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!