Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Miért hiszi mindenki azt,...

Lupus kérdése:

Miért hiszi mindenki azt, hogy csak ő tudja biztosta, mi lesz dec 21-én?

Figyelt kérdés
Jó, azzal nincs baj, ha kialakult képzelése van valakinek a dolgokról, de miért kell hülyének nézni mindenkit aki másképp gondolja?

2012. nov. 27. 16:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
88%
en ugy gondolom... 21.en nincsen eselyunk a horkoloidokkal szemben..... :(
2012. nov. 27. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha másképp gondolja, nem baj. De ha terjeszti is a marhaságot, az már baj. :)
2012. nov. 27. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem teljesen mindegy hogy ki mit gondol.Ha valaminek meg kell történnie akkor úgyis megtörténik,ha akarjuk ha nem.Ha valaki a másikat hülyének nézi,avval pedig nem kell foglalkozni.Ha eljön a vég,akkor nem eszek többé finom sajtos tésztát....ha viszont elmarad,akkor megeszek vagy 2 tányérral;)
2012. nov. 27. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Én minden olyan embert hülyének nézek -és tudom is, hogy hülyék- akik hisznek abban, hogy bármi is történik azon a napon...
2012. nov. 27. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
nem mutat semmi jel rá, hogy eljönne a világvége 21-én. én pl ezért gondolom, h nem lesz semmi. biztosan persze senki nem tudhatja.
2012. nov. 27. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

# 2: ennyi erővel téged is nézhet valaki hülyének a nézeteid miatt, és mondhatja azt, hogy ne terjeszd őket.


# 4: Valami biztos történni fog, mindennap történik valami. :)


# 5: én sem mondom, hogy világvége lesz, csak azt mondom, hogy attól nem lesz igazad, hogy lehülyézed azt, aki mást állít, mint te.

2012. nov. 27. 17:45
 7/14 anonim ***** válasza:
Én biztosan tudom mi lesz, semmi. Szívesen fogadok nagy pénzösszegekben azokkal, akik máshogy gondolják.
2012. nov. 27. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
Én nem tudom mi lesz december 21.-én és nem is nézek hülyének senkit... majd megtudjuk mi lesz :))))
2012. nov. 27. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 x) ***** válasza:

Mert emberek vagyunk, azért. Az ember egyik legfőbb tulajdonsága hogy önmagát mindig központi szerepben képzeli el. (de ez nyilván a legtöbb élőlénynél így van) Például a horrorfilmekben is mindig magunkat látjuk a túlélőkben, úgy képzeljük el hogy ha velünk történnének ilyen dolgok akkor mi lennénk azok akik megmenekülnek, akik leszámolnak a gyilkossal/szellemmel stb.

És egyébként ez egy nagyon nagy általánosítás. Az egy dolog hogy mindenki máshogy képzeli el, mivel mindenkinek másmilyen a világképe. De az oldal intelligensebb felhasználói nem néznek le másokat. Ne általánosítsunk plíz.

2012. nov. 27. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Miből gondolják, hogy egyáltalán lesz valami, én csak ezt nem értem.
2012. nov. 27. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!