Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Miért hiszi mindenki azt,...

Lupus kérdése:

Miért hiszi mindenki azt, hogy csak ő tudja biztosta, mi lesz dec 21-én?

Figyelt kérdés
Jó, azzal nincs baj, ha kialakult képzelése van valakinek a dolgokról, de miért kell hülyének nézni mindenkit aki másképp gondolja?

2012. nov. 27. 16:32
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Szerintem az összes lesz egyszerre.
2012. nov. 27. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Ismét egy olyan kérdés amire a válasz egyszerű!

Mindenki konok, önfejű, hiszen az emberek ilyenek. Mindenki szajkózza a saját igazát. Más is ugyan ezt tenné. Én tudok vagy 10 fajta eshetőséget, még sem mondom egyikre sem, hogy igaz volna. Majd meglátjuk, de az tény, hogy a világ változik, ez december 20-ról 21-re sem lesz másképp.

De, csillagászati tények vannak amik véget érnek, ezeket 50-60-70 éve számolták ki, és ezer meg ezer éves feljegyzések vannak róluk, sok kultúra is mond megegyező dolgokat egy link: [link] Aki elolvassa, elolvassa, aki nem az nem, akinek más a véleménye, az előbb mérlegeljen, aztán károgjon. Jó olvasást!

2012. nov. 28. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 BenQs ***** válasza:

Elolvastam. És nekem anyi jött le,hogy..

BLA BLA BLA Pluto Neptunusz Bla bla, azt jelenti Bla bla.

Lédiij pókerretard Gaga. valami marhaságot vinnyog.

Bla bla. Stb.


Ezzel csak anyi a bajom. hooogy.

Miért kell emberek ,de miért????

Miért kellenek jóslak aranycsöcsökröl meg tököm világvégékröl...

Miért nem tud ez a retard faj egyszerüen normális lenni.

Segítökész, becsületes,körneyezettudatos és értlmes.


Ha nem fenyegetnek minket pokollal (egyház),már nem is tudunk egyszerüen jók lenni?

Bár eltúlzó brutális ostobaságunkra enged következtetni,

Hogy isten földi helytartója (pápa)

Arany kanállal tömi magád, és nézi ahogy naponta százak halnak éhhalált.. És ö a vallásunk feje..XDlol


Akkora marhaság ilyen dolgokra várni, és azzal törödni h lesz vagy nem lesz a világnak vége..


Legyél ma jó ember, ne 20 év mulva. "Az aranykorban WTF".. És ne hidj feltétlenül a médiának..


Szerintem igenis hülyék akik mindent elhisznek..

És muszáj mondogatni nekük mert soha nem értik meg ,h téves a gondolkodás módjuk.. de majd ha lecseng egy pár világvége talán ök is inkább valami fontossabon törik majd az fejüket.


Sajnálom hogy nem tudok szebben fogalmazni. senkit nem akartam megsérteni. ha valakit az tesz boldoggá,hogy hülye ideológiákat követ hát tegye. Bár kár érte. de ne lepüdjön meg azon ha lehülyézik.

Én abban hiszek h az ember lehet jó ember mindenfajta scifi kitalált sztori nélkül is.



A helyesírási hibákért előre elnézést kérek. Nem vagyok magyar. beszélni, szavakat leírni tudok.

2012. nov. 29. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

#13!


Azt mondod, hogy az ember egy materialista világképpel is lehet jó, becsületes, kedves?

Hogyan? Ha abban hisz hogy a tetteinek nincs következménye, ha titokban maradnak.

Ha abban hisz, hogy csak ez az egy élet van, és ebben az életben csak csalással lehet valaki sikeres.

És ha abban hisz, hogy csupán ez a mocskos, gonosz és elaljasult anyagvilág létezik, csak ez az egy szánalmas élete. Ha csupán ebben hinnék én sem igyekeznék jó, kedves és becsületes lenni. És nem is vagyok hajlandó ebben hinni.

És se neked, se egyetlen földhözragadt materialistának nincs joga elvennie a legjobbat az emberektől, a hitet.

Bár igaz, ami igaz, nem is tudjátok elvenni.


Bocs ez már egy ideje gyűlt bennem, én sem akartalak téged megsérteni.


Csak azt értsd meg, hogy bár neked mese az amit mi valósnak hiszünk, de amit te valósnak hiszel az számunkra mese, és senki sem tudhatja biztosra, hogy melyik az abszolút igazság, ezért hagyd meg azt a szabadságot az embereteknek, hogy oly világképpel éljenek, ami a legközelebb áll a szívükhöz.

2012. dec. 7. 22:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!