Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Van itt valaki aki rajtam...

Exorcizamus kérdése:

Van itt valaki aki rajtam kívül foglalkozik "varázslással" psi whell, psi ball tele/cryo/pyro kinézis valaki valami? Aki foglalkozik hasonlókkal az írhatna akit meg nem érdekel a dolog az kérem ne írogasson marhaságokat

Figyelt kérdés

2013. ápr. 5. 00:01
1 2 3 4 5
 21/41 A kérdező kommentje:
igen de ez a leg egyszerübb módszer ha vizualizálja az ember manapság a digitális média erősen bele ette magát az emberek életébe azért ha nemtudom semmit jobb elkézelni a dolgokat. elöbb utöbb ki alakulnak a megfelelő reflexek tőle. ezért nem szabad elitélni ezt se mindenki tudja hogy a saját esetleg a környezete energiájával dolgozik. csak ha elnevezik valami nek akkor könnyeb utána nyúlni a dolgokanak mert van mihez kötni. ugyhogy szerintem mindegy ki minek hivja hogy képzeli. pl mondjuk elképzelem hogy mondjuk (mingy mondok valami hülye példát) hogy villamos feszültség áramlik bennem és szokrázik meg hasonló. akkor aztr elöbb utób eltanulja a szervezet és utánozni fogja multiméterrel le lehet mérni ha elég gyakorlott vagy. de ez most nem lényeg a lényeg hogyha elképzelsz valamit. bárhogy azután elnevezed mondjuk kutyának esetleg macskának attól az jó eséllyel ugyanaz csak könnyítesz magadnak hogy a saját képzeleted után tudsz menni és valószinüleg hamarabb is célt érsz vele mintha más nem neked való módon probálkoznál persze az ész az nagy úr szval azért engedelmeskednni kell neki mindent az észerüségen belül. a mostani mondat külön maminak . ez az egész olyan mint az oktatás a gyerekehez kell alakitani vagy különben nem sokat ért belőle
2013. ápr. 24. 20:19
 22/41 anonim válasza:
szia ! telekinézissel :D és sikerült, de félek, h csak a papírral menne. segíts kérlek
2013. máj. 26. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:

Csak annyit, hogy ne nevezd varázslásnak...még idézőjelben sem. Inkább nevezd pszichikus képességnek. A varázslás/mágia az egy tökmás dolog, és általában szellemek erejét veszi igénybe. Gonosz szellemekét. Persze megszállottság, feketemágia esetén a két dolog összemosódhat, de a pszichikus erők az ember saját szelleméhez tartoznak... Jézus maga mondta: "Mert bizony mondom néktek, ha valaki azt mondja ennek a hegynek: Kelj fel és ugorjál a tengerbe! és szívében nem kételkedik, hanem hiszi, hogy a mit mond, megtörténik, meg lesz néki, a mit mondott." Márk 11:23

Tehát ennek semmi köze az imádkozáshoz, a lelki ajándékokhoz vagy a mágiához. Ez egy olyan képesség, amire ahogy mondod is, minden ember képes lehet, és az Édenben képes is volt rá, de a bűneset miatt ezek az erőink elcsökevényesedtek. A piramisokat meg egyéb megalitikus építményeket sem gondolattal építették, hanem hanghullámokkal...ami egyébként ma már tudományosan bizonyított dolog, hogy ezzel anti-gravitációs pont hozható létre [link]


A csodatévő erő az meg egy olyan dolog, ami eddig nem volt, aztán Isten megadta, nem kellett hozzá gyakorolni és Jézus nevére megtörténik.

2013. júl. 23. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:

Tudod kérdező azt írtad egy helyen


"""pl mondjuk elképzelem hogy mondjuk (mingy mondok valami hülye példát) hogy villamos feszültség áramlik bennem és szokrázik meg hasonló. akkor aztr elöbb utób eltanulja a szervezet és utánozni fogja multiméterrel le lehet mérni ha elég gyakorlott vagy."""


Ez nem hülyeség mint írtad, hanem ez az igazság!!


Először is egy egyszerű gyakorlat-- képzeld el két ujjadat amivel hozzáérsz a szádhoz, majd lassan elkezded körbe-körbe simogatni vele a szádat-- egy idő után elektromos bizsergést fog érezni


-- miért? Mert a gondolatod a lélek energia szálrendszeren keletkezik és rohangál állandóan. S ha Te koncentrálsz egy adott helyre gondolattal, akkor az energiád oda koncentrálódik.


Pl ha én az ujjam végét csak fölé tartottam (nem értem hozzá) egy kicsi póknak és arra koncentráltan sugároztam, akkor mint valami lézer úgy hatottam rá,- kiestek a lábai és a teste porként esett szét, amikor megvizsgáltam.


az ember képes a tudatát, a gondolati erejét, a koncentráció gyakorlásával fejleszteni. Apróbb gyakorlatok erre alkalmasak.S ennek ne kimondottan a trükközés megtanulása legyen a célja, na nem az egy valamire való koncentrálás megtanulása, érzékelése.


De ehhez meg kell ismerned a lélek energia szálrendszeredet és érzékelni saját energiádat amint áramlik benned amit erősíteni lehet és amivel gyógyítani lehetsz képes CSAK önmagadat-- mások nem szabad!!


Na most mind azt amit megtanulsz, kifejlesztesz önmagadon belül, azt az utódaidnak átfogod örökíteni-- ezt aztán ők szintén fejleszthetik és így válhat az ember egyre többé, de azért olyan hiú reményeket ne táplálj hogy az emberiség, legfeljebb a te családod és hozzátok tartozó, azonosan gondolkodó csoport.


aztán hogy mit tartanak a vallások erről a témáról, azzal egyáltalán ne foglalkozz, náluk nagyobb babonaság nem létezik.


Csak egyet ne felejts el soha a lélek-energiáját rossz szándékkal, soha ne akard használni, mert saját lelkedet mocskolod be vele!

2013. júl. 24. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:

"aztán hogy mit tartanak a vallások erről a témáról, azzal egyáltalán ne foglalkozz, náluk nagyobb babonaság nem létezik.

Csak egyet ne felejts el soha a lélek-energiáját rossz szándékkal, soha ne akard használni, mert saját lelkedet mocskolod be vele!"


Hogy mit tartanak a vallások erről? Most nem azért, de a varázslás mint olyan szintén egy-egy vallás része, attól függően, hogy milyen varázslásról/mágiáról beszélünk. Tehát amit írtam, hogy ne nevezze varázslásnak szerinted is helyénvaló, nem?


Másrészt Krisztus követésének megvallása nem babonaság, azért ezt leszögezném. Tény az, hogy az uralkodó nézet az, hogy az ilyen pszichikus képességek is démoni eredetűek, de ez, ahogyan én levezettem, nem biblikus álláspont, hanem túlzott fekete-fehér szemlélet.


Harmadszor, ez a "a lélek-energiáját rossz szándékkal, soha ne akard használni, mert saját lelkedet mocskolod be vele!" eléggé vallásos tanács volt. Szóval miről is beszélsz? Minden vallást elítélsz, vagy sem?

2013. júl. 24. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:

Tudod 25/ először is nincsenek démonok ez buta őskori marhaság.


Ami pedig Jézust illeti ő ha úgy igaz ahogy leírták a maga korában különleges lélek sugárzású és intelligens ember volt, de sok mindent a maga korabeli tudásával és a reá ható akkori babonaság miatt sok mindent nem értett meg.


ami a lélek tisztaságának fontosságát illeti, azt jelenti, hogy bármit teszünk ilyen képességgel a lélek energiáját használjuk fel. Minden ember aki aljas szándékkel elkezdi használni különleges képességét, az első alkalmakkor mindenkiben ott van egy hang- NE tedd- talán nem helyes-- talán önmagunknak is árthatunk, -- ezek mind a lélek halk figyelmeztetései a lelkiismeretnek nevezett gondolattal!


Miért is ártalmas minden aljas cselekedet a léleknek? Mert bármi elkövetünk amely szembe helyezkedik az élettel, vagy az adott társadalom törvényeivel-- azt rendszerint eltitkolja az ember vagy is hazudik, csal, és a tetteit pedig, mint a lélek szálon levő gondolatokat, letakarja újra és újra vagy is a lélek nehézzé, szennyezetté válik. Ennek viszont az lehet a következménye, hogy a halál után lassú lesz a sebessége ami a pusztulását okozhatja.


Mert ugye alvilág és pokol úgy ahogy a vallások tanítják, nem létezik-- viszont egy igazi poklot kell majd megjárnia a léleknek a legnagyobb fény- sebességgel, hogy eljuthasson a Földünk szívébe, az isteni Teremtő energiához-- azzal egyesülve, annak részévé válva válhat csak halhatatlan, tudatos szintén isteni lélek-energiává.


A kissebb botlások szégyen emlékek

2013. júl. 24. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:

A kisebb botlások szégyenleni való hibák azok leégnek az oda vezető úton de a nagy bűnök a túl sok, lelassítja és ott pusztulhat.


Tehát olyan hogy varázslat, nem létezik, csak egyedi tehetség van, vagy trükköknek a megtanulása. Az hogy mit írtak valamikor tök mindegy mert akkor még tudomány se létezett, se elektro-fizika, az ismeretlenekre pedig kitalálták a misztifikálást vagy épp boszorkánykodásnak titulált keresgélést, kiváncsiságot és gyakorlati próbálkozásokat.

2013. júl. 24. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:

"először is nincsenek démonok ez buta őskori marhaság."


Az egyetemes tapasztalat ellent mond neked.



"Ami pedig Jézust illeti ő ha úgy igaz ahogy leírták a maga korában különleges lélek sugárzású és intelligens ember volt, de sok mindent a maga korabeli tudásával és a reá ható akkori babonaság miatt sok mindent nem értett meg."


Ha úgy igaz, ahogy leírták, akkor Ő nem egy "különleges ember" volt, hanem az emberré lett Isten.

Kíváncsi lennék mi az, amit szerinted Jézus nem értett, de te annyival jobban tudsz? Nem mást állítasz, minthogy értelmesebb vagy az Istennél.



"Mert ugye alvilág és pokol úgy ahogy a vallások tanítják, nem létezik"


Mondod te, de nem indokolod, ellenben számos személyes bizonyságtétel és egymástól független kultúrák hitvilága és mitológiája létező dologként beszél ezekről.


Teozófus vagy? Vagy mitől gondolod azt, hogy te mindenkinél okosabb vagy?

2013. júl. 24. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:

Tudod 28/ ha kérdezel válaszolok.


Az hogy egyetemes? tapasztalat kinek a jelenkor eddig hallott sóderolóinak akik semmit nem tapasztaltak meg,mert amit mondanak vagy írnak az csak kitaláció, vagy a régi próféciák írói akik még nem ismertek jóformán semmit a létezésükből?


Jézus-- igen intelligens, népének jót akaró, tanító és gyógyító képességű volt, de isteni csak annyira vált, mint ahogy istenivé válik minden becsületesen élt ember lelke!!


Mit nem értett-- először is a leírások szerint ő saját magát többnek vélte a többinél-- mivel belebeszélték az asszonyinépnek hogy szentlélektől fogant ez pedig marhaság-- ilyet a teremtők nem tesznek, egy mert az életet megközelíteni a Földi természet törvényei szerint tilos, a másik az isteni energia nagyon magas feszültségű- amely nem csak az élő embernek de még jobban a petének ártana egy ilyen isteni szikra...


Aztán Jézus perelt Istennel szerette volna megidézni kint a pusztába-- de elkövetett egy nagy hibát hogy éhezéssel, szigorú böjttel kezdte... ettől viszont egy élő ember téveszméssé válik vagy is azt se hiszi el amit lát, ami igaz csak beleragad az éhezés okozta elmetorzulásba.


Igy járt Ő is nem szerepel a bibliában az hogy Jézus észre vette volna azt hogy 1/ kirántották az Ő lelkét a testéből ott kint a pusztába. tehát fel se tudta már fogni mit élt át!!

2/ ha a teremtő energiák megjelenítik önmagukat, azok csak a saját létezésük minőségében teszik-- tehát ha fehér angyalszerű jelenést látott mint írták, akkor az bizony isteni Jelenés volt amely kirántotta az ő lelkét fel magasra a szabad térbe a felhők magasságába!


Az isteni Jelenés jóindulattal figyelmeztette is a testet táplálni kell, mert máskülönben a szellem megbetegszik.

De ő már semmit nem hitt el-- ez okozta valójában Neki és barátjának Judásnak a tragédiáját-- félre értelmeztek sok mindent-- csodát reméltek de elmaradt mert mint mindenki meghalt a keresztfán -- de ha valóban feltámadt az csak azért volt mert mély ájulásba került és nem vették észre az akkori kevés tudással.


Jézus ember egy jó szándékú ember volt, és emberként halt is meg- vagy a keresztfán vagy elbujdokolva.


Honnan tudom mind ezt? Mert megjártam a holtak útját és szembesültem a teremtő erők valódi létezésével-de szembesültem a kicsinyített (3-4 ember magasságnak megfelelő) az isteni Jelenéssel és a másik a teremtőerő-és halál, Jelenésével is.


Honnan ismerem a lelket? Egy mert gyógyítottam vele.

Gyógyítottam a klinikai munkám közben és gyógyítottam egy nagyon ritka képességemnek köszönhetően is-- csak testen kívül, lélekfazonomban.


Csak épp nem mesélhettem róla senkinek egész életemben, csak a szük családom tudott róla és az elmúlt években azok akik olvasták a blogomat vagy akiket talpra állítottam bénaságból, visszahoztam komából és emlékeznek rám.- nagyon sok olyan betegséget is elmulasztottam amely nehezen volt gyógyítható.


szóval nincsenek se démonok, se kallódó holt szellemek, se ártó se segítő szellemek!!! CSAK isteni Teremtő erők vannak!! KETTŐ van belőlük! egy fehér és egy fekete energia-- a szellem és az erő

2013. júl. 25. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:

"Az hogy egyetemes? tapasztalat kinek a jelenkor eddig hallott sóderolóinak akik semmit nem tapasztaltak meg,mert amit mondanak vagy írnak az csak kitaláció, vagy a régi próféciák írói akik még nem ismertek jóformán semmit a létezésükből?"


Kinek? Mondjuk nekem. Aztán még rengeteg megszabadult démontól megszállott embernek és ördögűzőnek, akik naponta az életüket teszik kockára, mind igazolhatják, hogy gonosz szellemek léteznek. Azokról nem is beszélve, akik látják ezeket a lényeket...hardcore sátánisták vagy a feketemágusok, akik megidézik őket. Te nem csinálsz mást, mint a levegőbe vádaskodsz.

Szellemek annyira léteznek, hogy hangot adnak, beszélnek, tárgyakat mozgatnak, átlátszó alakban megjelennek és falakon átmennek. A 19. században élte virágkorát a Spiritizmus, és a szeánszokon médiumok segítségével sokan beszéltek szellemekkel (persze aztán jöttek a csalók is, mivel látták, hogy milyen könnyű megjátszani a dolgot). Sőt, szellemek még illatoznak is, vagy épp a démonok kénszagot hagynak maguk után...karmolnak, harapnak.

Megszállott emberekből nem az ember nyelvén szólnak, mély, morajló hangon, más nyelveken, megmondják kinek mi a bűne és vádolják, levitálják a megszállottat vagy késeket okádtatnak ki vele stb.

Szellemeket le lehet fényképezni, videózni, több hiteles fotó létezik a világon, ajánlott olvasmány: Peter Underwood - Szellemek: Hogyan lássuk?


Szóval te vagy hazudsz, vagy csúnyán megvezettek.



"Jézus-- igen intelligens, népének jót akaró, tanító és gyógyító képességű volt, de isteni csak annyira vált, mint ahogy istenivé válik minden becsületesen élt ember lelke!!"


Mese habbal és blaszfémia.



"Mit nem értett-- először is a leírások szerint ő saját magát többnek vélte a többinél"


Nem egyszerűen többnek, hanem Istennek, Messiásnak, az Isten Fiának.



"-- mivel belebeszélték az asszonyinépnek hogy szentlélektől fogant ez pedig marhaság-- ilyet a teremtők nem tesznek"


Mondod te, kb. 2000 évnyi kereszténység meg állítja, hogy így volt, prófétákkal, apostolokkal, szentekkel egyetemben. Ki vagy te, hogy csak úgy megkérdőjelezd ezeket?



"egy mert az életet megközelíteni a Földi természet törvényei szerint tilos, a másik az isteni energia nagyon magas feszültségű- amely nem csak az élő embernek de még jobban a petének ártana egy ilyen isteni szikra..."


Az Isten mindenható, ha valamit akar, azt képes megtenni, nem korlátozhatja semmi. Főleg nem azok a törvények, amiket Ő alkotott, felettük áll, megváltoztathatja őket (lásd csodák).



"Aztán Jézus perelt Istennel szerette volna megidézni kint a pusztába"


Ezt melyik fiókból szedted?



"de elkövetett egy nagy hibát hogy éhezéssel, szigorú böjttel kezdte... ettől viszont egy élő ember téveszméssé válik vagy is azt se hiszi el amit lát, ami igaz csak beleragad az éhezés okozta elmetorzulásba.


Igy járt Ő is nem szerepel a bibliában az hogy Jézus észre vette volna azt hogy 1/ kirántották az Ő lelkét a testéből ott kint a pusztába. tehát fel se tudta már fogni mit élt át!!"


Aha, szóval szerinted Jézus Krisztus, aki feltámasztotta a halottakat, csonkáknak visszanövesztette a végtagjait, meggyógyította a leprát, megszaporította az ételt, járt a vízen, leállította a vihart, ez a Jézus szerinted nem bírt ki 40 napi böjtöt (ahogy Mózes) anélkül, hogy téveszméssé válna....na ne szórakozz már.



"2/ ha a teremtő energiák megjelenítik önmagukat, azok csak a saját létezésük minőségében teszik"


Mondod te...de nem csak a Bibliában van, hogy Isten és az angyalok férfiember alakjában mutatkoztak és ettek-ittak, hanem a görög mitológiában is, és máshol is.



"tehát ha fehér angyalszerű jelenést látott mint írták, akkor az bizony isteni Jelenés volt amely kirántotta az ő lelkét fel magasra a szabad térbe a felhők magasságába!"


Te most miről beszélsz? Hogy az Ördög megmutatta neki a világ országait meg gazdagságát? Hol van írva az, hogy fehér angyalszerű jelenés volt?



"Az isteni Jelenés jóindulattal figyelmeztette is a testet táplálni kell, mert máskülönben a szellem megbetegszik."


Szóval az Ördög jóindulatú volt, amikor rá akarta venni, hogy változtassa kenyérré a köveket...az Ördög jóindulatú..."isteni Jelenés". Kezdesz nekem gyanús lenni.



"De ő már semmit nem hitt el-- ez okozta valójában Neki és barátjának Judásnak a tragédiáját-- félre értelmeztek sok mindent"


Honnan veszed ezeket??? Jézus Krisztus, aki belelátott az emberek elméjébe, szívébe és tudta mit gondolnak, aki előre látta a jövőt, ez a személy szerinted bármit is félre tudott értelmezni???



"csodát reméltek de elmaradt mert mint mindenki meghalt a keresztfán"


Egyedül a kétkedők várták, és követelték, hogy szálljon le a keresztről. Ő direkte hagyta magát megöletni, hogy ezzel örökké tartó engesztelő áldozat lehessen az emberiség bűneiért, és Isten az Ő nevében minden bűnt megbocsásson, mert Ő kifizette a bűnökért járó halálbüntetést.



"de ha valóban feltámadt az csak azért volt mert mély ájulásba került és nem vették észre az akkori kevés tudással."


Ezt a logikát... Ha elájult, akkor nem feltámadt, hanem magához tért, fölébredt. Mellesleg a magyarázásod egy Evangéliumtól független tudományos materialista spekuláció. Mond már el nekem, hogy lehet csak elájulni kemény ostorozás, vérveszteség, majd a mellkasba döfött lándzsától?! MEGHALT. És aztán harmadnapra FELTÁMADT a halálból.



"Jézus ember egy jó szándékú ember volt, és emberként halt is meg- vagy a keresztfán vagy elbujdokolva."


Aha. Akkor most meghalt a kereszten, vagy elájult és elbújdosott? Úgy teszel mintha nagyon tudnád ezeket a dolgokat, de itt megáll a tudományod. Attól hogy idős vagy, meg különleges képességeid vannak (már ha tényleg vannak), még nem vagy tévedhetetlen.



"Honnan tudom mind ezt? Mert megjártam a holtak útját és szembesültem a teremtő erők valódi létezésével"


Tudod te hányan állították már ezt? Rengetegen állítanak rengetegféle dolgot, olykor még tárgyi bizonyítékokra hivatkozva is. Rengetegen voltak már, akik halálközeli-élményben vagy "asztrál-utazásban" jártak a Pokolban, vagy a Mennyben. Mások egyiket sem látták, csak valami alagutat meg boldogságot, meg fényhumanoidokat. A teozófusok (és erre nem válaszoltál, hogy az vagy-e) szerint meg vannak valami legfelsőbb, titkos, felemelkedett mesterek, ezek Jézus Krisztus, Buddha, Mohamed, Krisna, Zarathustra stb.


Mindenki állíthat mindenfélét, ettől még nem 100%, hogy úgy is van. Én abban hiszek, amit én megtapasztaltam, Jézus Krisztusban, ahogy a Bibliában olvastam is. Mivel átéltem csodákat, és látom, hogy a Bibliában tudományos igazságok szerepelnek amiket ember az Ókorban nem tudhatott, ezért én meg vagyok győződve arról, hogy a Biblia (és most nem a fordításokról beszélek amikben vannak hibák) az Isten Szava.



"szóval nincsenek se démonok, se kallódó holt szellemek, se ártó se segítő szellemek!!!"


De vannak (a kallódó holtak szelleme viszont több dolog is lehet), ezt az egyetemes tapasztalat igazolja. Úgy hogy te mondhatsz bármit, az igazságon nem fog változtatni.



"CSAK isteni Teremtő erők vannak!! KETTŐ van belőlük! egy fehér és egy fekete energia-- a szellem és az erő"


Ez olyan Yin-Yang taoista világnézetnek tűnik. Egyébiránt honnan tudhatod, hogy nem vezettek meg téged a Jelenések? Talán átverhetetlen vagy? Nagyon is az a helyzet, hogy téged csúnyán átvertek az "erőid".

2013. júl. 25. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!