Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Van itt valaki aki rajtam...

Exorcizamus kérdése:

Van itt valaki aki rajtam kívül foglalkozik "varázslással" psi whell, psi ball tele/cryo/pyro kinézis valaki valami? Aki foglalkozik hasonlókkal az írhatna akit meg nem érdekel a dolog az kérem ne írogasson marhaságokat

Figyelt kérdés

2013. ápr. 5. 00:01
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:

Ismételten kérdező a telekinézis nem varázslat csupán fizikai hatás, ha közelre ha távolra szeretnéd megvalósítani HA van benned elég erős kisugárzó energia és képes vagy megfelelően koncentrálni egy valamire!


De olyasmi, hogy ismeretlenek felé egy hókuszpokót elvégezz az viszont lehetetlen csak is ismerős helyre és ismerősök felé lehetséges-- vagy is nem igaz a távgyógyítás és semmiféle táv praktika olyan felé akit a lelkünk energiája, tudatunk, gondolati energiánk még soha nem érzékelt, nem lehetséges, aki ilyet állít hazudik!!!


Tehát kérdező TE momentán mit szeretnél elérni ezzel természetesen ha van hozzá erős energia kisugárzásod?

2013. ápr. 6. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:
Telekinézis létezik ! Sokan képesek az akaratukkal mozgatni tárgyakat. Neked azért nehéz, mert az Annunaki idegenek kiszedték ezt a képességet az emberből.
2013. ápr. 6. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 A kérdező kommentje:
mami hogy mit szeretnék elérni. azt hogy az emberek fejlődjenek és könnyebbé tehesék az életüket hogy felfedezzék mire képesek. és nem hókuszpókuszolok az összes technikát komoly koncetrációval hajtom végre csak ez előbb utóbb autómatikussá válik feltételes reflexé
2013. ápr. 6. 18:08
 14/41 anonim ***** válasza:

Mennyi idős vagy ha nem vagyok indiszkrét? Mert ha elolvasom a célodat, ""azt hogy az emberek fejlődjenek és könnyebbé tehessék az életüket hogy felfedezzék mire képesek."""--- csak arra tudok gondolni, hogy még csodálatosan fiatal vagy ha ennyire hiszel az emberek megváltoztatásának még a lehetőségében is.


Tudod kedvesem ez a legnagyobb illúzió az életben. Bár én nem vagyok vallásos, de csak arra gondolj, hogy eddig a történelem során, minden olyan embert aki segíteni, javítani akart az emberi természeten azokat kerékbe törték, máglyán égették, keresztre feszítették, tüzes trónra ültették, vagy meghurcolták és kísérleti állatnak használták.


Na ezért hallgattam egész életemben, mert nincs mártír természetem. Adtam és segítettem annak ha valaki rendes ember volt, de elítéltem a gazembereket és eltaszítottam magamtól őket és akkor még örülhetett ha ennyivel megúszta nálam.


Tudod az ember rosszabb az állatnál. Miért?- mert intelligensebb, és a tudását a hatalomért a pénzért használta fel mindig, mert egy végtelenül önző, aljasságra is képes, saját faját használja ki vagy leölni képes, mert egy két lábon járó barom csak!


Majd ha leélted az életedet és annyi leszel mint én, akkor majd Te is belátod. Azt gondolod talán, hogy aki telekinézissel vagy gyógyítással (HA) foglakozik az mind egytől- egyig makulátlan tiszta lelkületű?--egy nagy frászt a pénzért és a hírnévért teszik, de még azok közül is a legtöbb csak szélhámoskodik.


Tudod mire használd a képességedet? Önmagad fejlesztésére, tanulj jól és minél többet hogy okos értelmes ember válhasson belőled, aki a szerettein képes segíteni és a barátain. Légy orvos, fizikus, geofizikus aki az élet nagy rejtélyeire találja meg a választ és arra, hogy a Földünk amin élünk, haldoklik és előbb vagy utóbb ki kell innen menteni az életet egy távoli élhető bolygóra.


De ehhez tanulnod kell sokat hogy elérhess valami címet máskülönben nem fog senki hinni neked, hiába jönnél rá--- legfeljebb azt fogja válaszolni egy professzor, mint nekem írta régen; hogy "Nem kell félni, mert Isten megvédi az életet, vagy azt hogy eljő Jézus és aki hisz feltámad... ecetera...sódert.

2013. ápr. 6. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 A kérdező kommentje:
fiatalnak fiatal vagyok mert nem vagyok 20 se de az nem azt jelenti hogy nem vagyok képbe a dolgokkal és bőven megelőzöm a koromat néha azért felfogásban és tudásban is. nem várom el az emberektől hogy most tegyenek nekem páli fordulatot mert azt nem valószínü de láttam már varjún karórát szval bármi megeshet a fő cél egyértelmüen az hogy ne haljon ki az egyébként is kipusztuló félben lévő tudás. ennyi ami a fö vél lenne meg persze az hogy a saját képességeim is javíthassam és ujj emberek tapasztalatait és véleményét felhasználjam. megtudom külömböztetni azokat akik nem teljesen tisztán vágnak neki ennek a dolognak mivel egyértelmüen látszik az ember szemén szval az se akadály. amit sose értettem meg az emberekben az az hogy ha van 1 dolog amiben nem érdekeltek akkor miért kell nem oda illő véleménnyel becsatlakozni és ezzel háttérbe szorítani a valós kérdezőket akikre számítok? mivel egyértelmüen látszik hogy nem értik eggyes emberek hogy a válaszuk nem kívánatos ezért kérem hogy akit nem érdekel a dolog és messziről se szagul hozzá nem gyakorolja vagy nem is akarja gyakorolni az ne irjon mert hátráltatjaa munkám és nem mellesleg az idegeimre is jelentős hatással van. ez nem a tesco vagy az interspar ahol mindenki számít... itt csak az számít akit érdekel a dolog és a felvetett témához való kérdése van. szerintem ez érthető válasz volt mindenkinek igy kissé fél álmosan és nem mellesleg kissé mérgesen.
2013. ápr. 7. 02:22
 16/41 anonim ***** válasza:

én próbálgatom most ezt a dolgot, harmadjára próbálkoztam a psy kerékkel most, és 4-5 alkalommal is elkezdett mozogni, ebből kétszer egy-egy teljes fordulatot csinált :) nem tudom, hogy hogyan, de ez van... valaki úgy láttam írta, hogy próbál egyedül felkelni megadott időben.. azt gyakorolni szokták? én évek óta úgy ébredek, ha valami fontos van aznap, még az óra csörgése előtt felébredek, azzal a gondolattal, hogy mennem kell ide vagy oda..

21/L

2013. ápr. 7. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 A kérdező kommentje:
hát igen elég nehéz elkezdeni :) de hamár ott vagy akk sikerülni fog csak ne eröltesd túl magad :)
2013. ápr. 7. 18:04
 18/41 anonim ***** válasza:

Elutasítottad a hozzászólásomat... fiatal létedre hát elég türelmetlen vagy... pedig segítőszándékkal kezdtem írni.

Nem elég ám csak úgy elkezdeni, mert ha nem tudod milyen törvény az aminek köszönhetően működik akkor évekig gyakorolhatod-- az egy dolog hogy valakinek a mellkasa eltart egy-két dolgot, de az csak a test-vonzása. Meglökni is lehet bármit de az se az igazi tudása valaminek. Viszont tudatosan felemelni valamit, az már más kategória, elégetni valamit--ahhoz már ismerni kell ennek a törvényszerűségét.


Na mindegy, nem zavarok tovább majd rájössz mindenre csak idő kell hozzá...

2013. ápr. 7. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim válasza:
nem tudok tárgyakat mozgatni,varázsolni,de szerintem létezik ha nem is a varázslatról van szó,de lehetséges dolog tárgyakat mozgatni:) engem nagyon érdekelnek az ilyen dolgok,és próbálok valahogy kisérletezni. PL.: egyszer volt olyan hogy azt képzeltem (csukott szemmel) hogy kék színü áramot szívok be és egésszen a kezemig elvezetem. Erre mi történt :) elkezdett zsibbadni a kezem és mikor hozzá értem a hugomhoz megráztam :),de még volt olyan is hogy egy tollat is megmozdítottam. Ezzel csak annyit akartam mondani hogy igen is lehetséges az ilyesmi dolgok.Nehogy olyanokra gondoljatok hogy elrepítek egy egész kocsit.Bár ki tudja :) az ember és a természet még sok titkokat rejt:)
2013. ápr. 23. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:

Semmilyen képzelt áramot nem szívtál be a kezedbe, hanem a saját energiádat koncentráltad bele vezetve a kezedbe és ha így megérintesz valakit akkor az megcsipegeted.


Tudod sok mindenről sóderolnak mostanában csak az a baj hogy sóder mert fogalmuk nincs arról miképp érhették el csak halandzsáznak vagy valamit tévesen gondolnak épp úgy mint Te. Annak idején amikor itt az URI Geller hiába volt egy két képessége és sóderolt róla valójában fogalma se volt arról hogy amit elért valóban az miképp és minek köszönhetően érte el.


Volt egy olyan széltoló trükkje amit sok hallgató be is kajált,amikor azt sóderolta és talán még maga is elhitte, hogy ha ő koncentráltam arra gyüjti az erejét, hogy MUKODJ" akkor ha megfigyeli a kedves tv néző nála is MUKODNI FOG az óra neki köszönhetően.


Holott akiknél valóban megmozdult a mutató ahhoz Neki aztán semmi köze nem volt csak az adott helyen élt valaki aki azt figyelte és szinte tudat alatt, koncentráltan Ő maga kívánta hogy mozduljon--és az a tudati energia hozta mozgásba.


Nem lehet bevonni önmagunkba annyi energiát, mert maga a szervezetünk a külső elektromos burkolatunk ami a bőrön fut végig, ezt meg akadályozza. Kivételt képes a magasabb feszültségű töltéseket erre viszont szintén van védekezésünk a bőrünk festék tartalma amit azonnal termelni kezd.


szóval nem képzelődj, mint az elmebajos fényszektások, mert még téged is megszédítenek és felhagysz az evéssel is!!

2013. ápr. 24. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!