Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Van itt valaki aki rajtam...

Exorcizamus kérdése:

Van itt valaki aki rajtam kívül foglalkozik "varázslással" psi whell, psi ball tele/cryo/pyro kinézis valaki valami? Aki foglalkozik hasonlókkal az írhatna akit meg nem érdekel a dolog az kérem ne írogasson marhaságokat

Figyelt kérdés

2013. ápr. 5. 00:01
1 2 3 4 5
 41/41 anonim ***** válasza:

"de mivel magyar vagyok vagy ismeretlen, azonnal félre söpritek anélkül hogy átgondolnátok először."


Először is, csak velem tetszik vitázni úgy veszem észre, tehát kár azt gondolnia, hogy a világ maga ellen van.


Másodszor, nem azért nem fogadom el amiket állít, mert magyar/ismeretlen, hanem mert nettó hazugság. Már megbocsásson, de inkább a Szentírásnak fogok hinni és a Szent Szellemnek, illetve megtért keresztényeknek (akik nem hazudhatnak), semhogy önnek. Persze attól hogy nem hazudhatunk még mondhatunk olyat ami nem igaz, de azt gondoljuk igaz, ahogy én is azt írtam először, hogy az embernek van saját természetfeletti ereje, mert félreértelmeztem a Márk 11:23-at. És mert valahol én is szeretném ezt hinni...egyszerűen imponál a gondolat. De be kellett látnom, hogy tévtanítást írtam, és korrigálnom kellett.

A legnehezebb belátni, ha tévedtünk, és helyrehozni amit elrontottunk. De ezt kell tennünk.


A szellemvilágot nem az ember találta ki. Tessék észre venni, hogy ön ellent mond saját magának ÁLLANDÓ JELLEGGEL. Lelkekről beszél, de tagadja a szellemvilágot, Pokolról beszél, de tagadja a Poklot, kísértet-járásról beszél, de tagadja a kísértet-járást stb. Ez így nem megy.


Isten létezik, Ő szellemlény, vannak jó szellemek (angyalok), és ezek bukott változatai, valamint démonok. Nem az ember találta ki.


A mágiát meg nem azért találta ki az ember, hogy ma legyen mit "sóderolni". Az egy gyakorlati-rendszere a szellemekkel való kommunikációnak és az általuk nyert hatalom alkalmazásának.


Újfent mondom:

A pszichikai erők használata nem varázslás/mágia (ott eszközöket használnak, varázsigéket kántálnak, köröket rajzolnak, fülstölnek...vallási szertartás), hanem a démoni erők embereken keresztüli megnyilvánulása illetve ha gyógyításról van szó, akkor a démonok által elősegített öngyógyító folyamatok, amik nem tökéletesek.


Én nagyon régen foglalkoztam ezekkel, aztán mikor megtértem, akkor elhagytam, mert ez a helyes. Egy ideje azonban valahogy szóba kerültek, és mivel nem láttam tisztán a dologban, ezért elhamarkodott kijelentéseket tettem. Nagyon sok tényezőt kellett megvizsgálnom, míg eljutottam a megoldásig.

2013. aug. 16. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!