Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Kislányom 5-6 évesen látott a...

O.z kérdése:

Kislányom 5-6 évesen látott a lakásban a szék alatt összekuporodva egy kisfiut, behivot mert meg akarta mutatni nekem de én nem láttam semmit,2szer is rákérdezett hogy tényleg nem látom?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 23. 11:08
1 2 3 4 5 6
 21/58 anonim ***** válasza:

Hát valószínűleg így van.De értem a logikát,ha nálatok nincs úgy,akkor másnál végképp nem lehet úgy,fényes a logika.

Egyébként az apám is ilyen logikus volt kiskoromban még fizikailag meg is vert a "hülyeségeimért",de aztán csak ő tért meg annyira,hogy már szellemkastélyokat látogat...:)

2013. ápr. 23. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/58 anonim ***** válasza:
Előző voltam,apámnál még az elején komoly gondokat okozott honnan "örökölhettem ezt",de a tesómnál szintén van és az én gyerekemnél is,és megtapasztalta,ha "vészmadárkodtam" hogy ez komoly jel,akkor tényleg komoly volt a fejlemény.Úgyhogy már "megtért" és tetszik az öregnek...persze lehet benne az is,ha közel az élet vége,akkor könnyebb hinni benne.De csak nála,mert mint mondtam nálam nem.
2013. ápr. 23. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/58 anonim ***** válasza:
Mármint,hogy nálam kiskortól adott és csak erősödött.
2013. ápr. 23. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/58 anonim ***** válasza:

Szerintem azt amit a 1 azonos faj tud, azt abban a fajban mindenki tudja.

Ha egy hangya felemeli súlya 100x-osát azt gyanìtom egy másik is tudja :)

2013. ápr. 23. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/58 anonim ***** válasza:

Látszólag jónak tűnik az indok,ezen már én is gondolkodtam,de igazából ez nem így van.Az érzékek különbözőek.

De mindegy nem írok ide többet,kívánom,hogy neked is legyen élményed,hogy "megtérj",bár ezek az élmények nem kívánságra jönnek.

2013. ápr. 23. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/58 anonim ***** válasza:
Hát persze hogy nem kìvánság kérdése, valaki vagy kiválasztott vagy nem, te az vagy én nem hát persze ez logikus. :)
2013. ápr. 23. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/58 Illusi0n ***** válasza:

26, valahol azt olvastam, ez mindenkinek "adottsága" alapból, csak van aki ezt nem használja...amit az agy nem használ, azt a tudatalatti tárolja, csak "nem jön elő"...


Elvileg. Én nem tudom, mert az én "megérzéseim" és érzékeléseim gyerekkor óta megvannak. És én tudatosan kezelem.

2013. ápr. 23. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/58 anonim ***** válasza:

26-os vagyok.

Ok tényleg nem akarok vitázni, mivel aban igazat adok mert ugy tudom hogy agyunk nagyobb %-át nem használjuk, és abba bele férhet az ilyen söt akár több is.

De én ha ittam vagy füveztem ja és temetö mellet laktam soha nem tapasztaltam sz@rt se :)

Már nem iszok és nem is füvezek 3 éve és most se történik semmi.

Pedig mikor ezeket csináltam még érdekelt is a dolog, de még ezekben az állapotokban sem tapasztaltam semmit pedig figyeltem :)

2013. ápr. 23. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/58 anonim ***** válasza:

19:34 - es icipicit sem érzem magam kiválasztottnak és ezek nem olyan dolgok,hogy átvarázsoljak kőből aranyat látványosan,magyarán ha hirdetném a kivűlebb álló még kerülne is,ha nem olyan,hogy hülye vagyok,ettől mitől érezném magam kiválasztottnak?

Szóval ez az,ami totál magánügy.

2013. ápr. 23. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/58 Napkiraly ***** válasza:
0%
ha elfogadsz egy tanácsot,ha jót akarsz magadnak és a gyerekednek,akkor akár látott valamit,akár nem, elfelejtitek hamar ezt a dolgot és igyekszel úgy lereagálni ezt mint bármilyen átlagos szülő,nincs ott semmi és kész
2013. ápr. 23. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!