Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Kislányom 5-6 évesen látott a...

O.z kérdése:

Kislányom 5-6 évesen látott a lakásban a szék alatt összekuporodva egy kisfiut, behivot mert meg akarta mutatni nekem de én nem láttam semmit,2szer is rákérdezett hogy tényleg nem látom?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 23. 11:08
1 2 3 4 5 6
 31/58 anonim ***** válasza:

"ha elfogadsz egy tanácsot,ha jót akarsz magadnak és a gyerekednek,akkor akár látott valamit,akár nem, elfelejtitek hamar ezt a dolgot és igyekszel úgy lereagálni ezt mint bármilyen átlagos szülő,nincs ott semmi és kész"


-persze, hogy nincs ott semmi... ez a valóság, amibe be vagytok zárva (!!!)

ha túl akarsz élni ebben a kozmosz-alatti zsebuniverzumban,

akkor figyelembe se vedd az ilyesmit :-)

2013. ápr. 23. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/58 Illusi0n ***** válasza:

26-os és 28-as... (egy és ugyanaz)...Nem attól látsz dolgokat, ha beba*ol és ráfüvezel :D Az hallucinálás max xD

Attól még, hogy pl egy varászgomba hatására élénk színű örvényeket képzelsz be, nem jelenti, hogy az létezik. :D


Az emberi agy és elme nagyon sokrétű, a mai orvostudomány sem tud mindenre magyarázatot adni (pl halál közeli élmények és a "fehér alagút", ami rengetegen tapasztaltak állítólag)...Az viszont biztos, hogy a körülötted lévő környezet (tágabb értelemben a világ) energiák összessége (pl az ókori görög filozófusok is számtalan módon nevezték : részecskék, arkhé, molekulák stb.


A tapasztalás és látás az ivászatnál és füvezésnél sokkal tágabb és sokrétűbb xD

2013. ápr. 24. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/58 anonim ***** válasza:
34%

Azt hinné az ember ma már minden gyereknek joga lenne értelmes szülõkhöz...

Én az ilyen ezobuz! szülõktõl elvenném a gyereküket, mielõtt maradandó károsodást okoznak az agyukban a sok f@szságukkal.

2013. ápr. 24. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/58 anonim ***** válasza:

Neked nem,hogy istened nincs,hanem semmid sincs,akkora 0 vagy!


Plusz azt ajánlom te meg ne csinálj gyereket,mert az ember megemlegeti,ha ilyen szülője van,hogy még azt is megmondja egy 6 évesnek,hogy mit láthat és mit nem!

2013. ápr. 24. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/58 anonim ***** válasza:

32-es

"Nem attól látsz dolgokat, ha beba*ol és ráfüvezel :D Az hallucinálás max xD"


Szerinted ezt én nem vágom? -_-"

Csak azt szeretem volna mondani hogy MÉG ILYEN ÁLLAPOTBAN SE TAPASZTALTAM SZ@RT SE!

De a gyerek biztos szellemet lát most már nincs kétségem, csak erösítsétek ebben a hitben még jobban :)

2013. ápr. 24. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/58 anonim ***** válasza:

"Szerintem azt amit a 1 azonos faj tud, azt abban a fajban mindenki tudja.

Ha egy hangya felemeli súlya 100x-osát azt gyanìtom egy másik is tudja :)"


Hát hogyne, ha az egyik ember el tud húzni a fogával egy tehervagont, akkor logikus, hogy az összes többi is meg tudja csinálni!Ha vannak matek zseni emberek, akkor logikus, hogy az összes többi is keni-vágja a matekot!

Az a bökkenő, hogy nem vagyunk hangyák.Emberek vagyunk és az emberek bármily meglepő, különbözők.

2013. ápr. 24. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/58 anonim ***** válasza:

"Én az ilyen ezobuz! szülõktõl elvenném a gyereküket, mielõtt maradandó károsodást okoznak az agyukban a sok f@szságukkal."


Nagyobb károsodást okoz az olyan korlátolt szülő, aki ha olyasmit mond a gyermeke, ami nem fér bele a szemellenzős világképébe, vagy nem tud rá értelmesen válaszolni, akkor rávágja, hogy "olyan, nincs, nem létezik, fantáziálsz!"

És magára marad a gyermek a kérdéseivel, félelmével!Sőt, rosszabb estben még dilidokihoz is elcipeli, hadd tömjék tele gyógyszerekkel, teljesen feleslegesen!Ennyit az "okos" szülőkről..

2013. ápr. 24. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/58 anonim ***** válasza:

"Hát hogyne, ha az egyik ember el tud húzni a fogával egy tehervagont, akkor logikus, hogy az összes többi is meg tudja csinálni!Ha vannak matek zseni emberek, akkor logikus, hogy az összes többi is keni-vágja a matekot!"


Ezek se így szülletek, gyakoroltak rá!

Ha te is arra teted fel volna fel az életed hogy fogal elhúz egy teher vagont, hidel neked is mene, vagy ha tanultál volna kicsitt matekot most nem lenél buta. :)

2013. ápr. 24. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/58 Napkiraly ***** válasza:
az ilyen korú gyerek nem tudja felfogni, akár látja,akár nem, lelkileg viszont megviselheti ha túl nagy jelentőséget tulajdonít ennek, ezért kell legyinteni és nem foglalkozni a dologgal
2013. ápr. 24. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/58 anonim ***** válasza:

15:50 es baromi nagy tévedésben vagy a rágyakorlási teoriáddal,én muszályból főzök,mert kell,ennek alapján az életben egyetlen rohadt süteményt nem készítettem.


A gyerekem 6 évesen csak úgy magától elkezdte,nem láthatta nagymamától sem,benne van nem tudom honnan,most már 12 évesen,a nagy bulikra ő készíti a tökéletes sütiket magától és magának is készíti uzsonnára őket.


Akkor te nagyokos ez honnan jött?Azóta is sokaknak elmondom,hogy hagyjuk már a nevelést,a nevelés az őstehetséget ebben és másban is nem lehet kiverni...max. hátráltatni!

2013. ápr. 25. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!