Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Kislányom 5-6 évesen látott a...

O.z kérdése:

Kislányom 5-6 évesen látott a lakásban a szék alatt összekuporodva egy kisfiut, behivot mert meg akarta mutatni nekem de én nem láttam semmit,2szer is rákérdezett hogy tényleg nem látom?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 23. 11:08
1 2 3 4 5 6
 11/58 anonim ***** válasza:
0%

Én bevoltam szíva, hát voltak paranormális jelenségek, de letettem a drogot és láss csodát nem történik semmi szokatlan.

Az a baj hogy itt már viccelödnek a betegségekel és a gyermekekel, de aki ilyenel viccel azoknak mindenkinek váljon valóra.

2013. ápr. 23. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/58 anonim ***** válasza:
38%
Az más, ha egy drogos hallucinál és más, amikor egy normális ember valami szokatlant lát!
2013. ápr. 23. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/58 anonim ***** válasza:
0%
Akor annak az illetönek gondoskodò GYOGYSZEREK kelenek.
2013. ápr. 23. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/58 anonim ***** válasza:
68%

A gyerekek 3éves korukig látják az aurát,így érthető hogy a szellemvilágra is fogékonyabbak.

Egyszer azt olvastam hogy bárki láthatná őket,ha nem lenne belénk nevelve az a hitt hogy nincs ott semmi.

2013. ápr. 23. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/58 anonim ***** válasza:
38%

"A gyerekek 3éves korukig látják az aurát,így érthető hogy a szellemvilágra is fogékonyabbak."

Egyszer azt olvastam hogy bárki láthatná őket,ha nem lenne belénk nevelve az a hitt hogy nincs ott semmi."


Hogyne. Ha meg az nem lenne belénk nevelve, hogy a mikulás nem létezik, akkor rajtakaphatnánk miközben becsempészi a csokit a csizmámba?

2013. ápr. 23. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/58 anonim ***** válasza:
73%

Ők még látnak,mivel nem gyökereztek be teljesen az anyagi világba,mint mi.

Jó is meg nem is.Jó,mert nem kell lehazudni a halál után,mi van,de az ittben kell élni.

2013. ápr. 23. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/58 anonim ***** válasza:
9%
There is no God,tanuld meg értelmezni amit írnak,és ne gondolj bele baromságokat
2013. ápr. 23. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/58 anonim ***** válasza:

There is no God engem is lepontoztak.

Akor szerintem az kis fiú az asztal alatt tényleg szellem volt, hiába a kislányod kiválasztott médium ez biztos.

Amugy mi lesz a szellemel akor ha ezt tudod áruld el?

Büszke lehetsz a kislányodra ilyet egy gyerek sem lát, ez igen.

2013. ápr. 23. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/58 anonim ***** válasza:

Te honnan veszed,hogy ilyet egy gyerek sem lát,hisz tele vagyunk olyan irodalommal,hogy a gyerekek 9 éves korig,de látják a szellemeket,az én lányom is látta és az a helyzet,hogy kétszer én is láttam együtt ugyanazt vele,azonkívül van egy felnőtt barátnőm is,aki jól emlékszik arra,hogy bár nem tudta,hogy halott (a nagyapa már),de rendszeresen látta a lakásban,csak azt nem értette,hogy miért nem foglalkoznak a nagyapával a többiek.

Tudod,az emberek inkább csak azt tanulják meg,hogy titkolni kell ezt.

2013. ápr. 23. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/58 anonim ***** válasza:
Aha, hogy én, vagy családom, rokonaim, közöt soha nem volt még ilyen gyanú se a gyermeknél, ezt borzasztóan sajnálom, de értem nekünk nincs úgy kifejlödve az agyunk, vagy 3. szemünk.
2013. ápr. 23. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!