Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Kislányom 5-6 évesen látott a...

O.z kérdése:

Kislányom 5-6 évesen látott a lakásban a szék alatt összekuporodva egy kisfiut, behivot mert meg akarta mutatni nekem de én nem láttam semmit,2szer is rákérdezett hogy tényleg nem látom?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 23. 11:08
1 2 3 4 5 6
 41/58 anonim ***** válasza:

Amúgy meg bírom ezt a dolgot,hogy

: - Bizonyítsd be nekem?


Ki a fészkes fene akar nektek bizonyítani,nehogy már majd még felettünk álljanak a szürke életükben és a besavanyodott egojukban lévő emberek,akik nagyon sajnálják,de akárhogy tömték tele magukat droggal,még akkor sem tudtak,furát átélni,majd még ti lesztek a mérce!!


Mi leírjuk mit tapasztaltunk és elsősorban annak,aki hasonlót tapasztalt,hogy úgymond kicseréljük a tapasztalatainkat!

2013. ápr. 25. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/58 anonim ***** válasza:
32%
Be kéne zárni titeket egy szép nagy közös gumiszobába, ott cseréljetek tapasztalatot, a "besavanyodott" gondolkodó emberek meg élhetnék boldog szellem mentes életüket...
2013. ápr. 25. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/58 anonim ***** válasza:

There is no God neked sok zöld kezet nyomok, de láttom nem segìt :)

Nekem is az ilyen idióták viték le a %-omat :)

2013. ápr. 25. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/58 anonim ***** válasza:
Brühühü mindjárt sírok ti szegény megnyomorított szellem mentes gondolkodók vagy érzékelők?Lehet,nagyobb lenne a százlékotok,ha ez nektek ennyire számít,ha esetleg megkímélnétek magatokat tőlünk köszi.
2013. ápr. 25. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/58 anonim ***** válasza:
Ráb*sztál, mert a százalékomat magasról leszarom, az ilyen kis agyatlan nyomorékokat viszont szeretem idegesíteni. :)
2013. ápr. 25. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/58 anonim ***** válasza:
Ne mondd te szintén agyatlan nyomorék,akkor együtt öregszünk meg!:XD
2013. ápr. 25. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/58 anonim ***** válasza:
There is no God megint ment a zöld kezecske, teljesen egyet értek veled :)
2013. ápr. 25. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/58 anonim ***** válasza:

Az Örökkévalóságig,csak egy Baj van,hogy hiába......

Egyébként nektek is jó lenne,ha máshogy látnátok a világot,mert az a baj,hogy abból indultok ki,hogy az emberek az istenek...

2013. ápr. 25. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/58 anonim ***** válasza:

"Egyébként nektek is jó lenne,ha máshogy látnátok a világot,mert az a baj,hogy abból indultok ki,hogy az emberek az istenek..."

WTF?

2013. ápr. 25. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/58 anonim ***** válasza:
Bocs de le vagyok maradva mi a fene az a WTF?
2013. ápr. 25. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!