Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ahhoz hogy átköltözzünk egy...

Ahhoz hogy átköltözzünk egy élhető másik bolygóra, még élőként meg is érkezni, a fénysebességet kellene elérni. Az emberek mindig is kíváncsiak voltak mi történik – Ti mit gondoltok? - gondoltatok rá valaha?

Figyelt kérdés

Az élet az a terület, ahol a fény sebességénél lassabban haladunk, és van egy olyan érzésem, hogy a világ drámai módon megváltozik, amint átlépjük a fénysebességet" - "Felcserélődhet a tér és az idő? Mindannyian elporladunk? Atomjaira hullik az űrhajó? A hangsebességnél tudjuk, hogy az átlépése egy nagy robbanással jár.

Azt gyanítom, hogy a fénysebesség átlépése ennél érdekesebb lesz"vagy épp félelmetesebb?



#űrutazás #Másik bolygóra átköltözni.
2013. aug. 22. 11:46
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 21/87 Wadmalac ***** válasza:
100%

#20:

Akkor a kérdés megfogalmazásával van a baj, mert nem erről szólt.

Jelen technikai szinten csak a sokgenerációs hajó lehetősége adott, bár ez is túlzás, hogy adott. Inkább realitásról beszélnék.

Ez viszont, ha nem arról van szó, hogy menekülni kell, vagy itt pusztulunk, erőteljes etikai problémákat vet fel, generációk élnék le életüket egy konzervdobozba zárva úgy hogy sosem láttak és sosem fognak más világot látni. Az is probléma, hogy a szellemi degeneráció ezen okok miatt félidiótát csinálhat a majdani célba érő csapatból.

Ha a Földről menekülésről van szó, egyelőre csak a Naprendszeren belül érdemes gondolkodni.

2013. aug. 23. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/87 anonim ***** válasza:

#20: egyáltalán nem ezt kérdezted. A fénysebesség átlépéséről kérdeztél, aztán mágneses plazmarétegekről hadováltál.

Ha kérdésként azt tetted volna fel, amit a #20-as hozzászólásban írtál, akkor még az is lehet, hogy értelmes gondolatcsere alakult volna ki, bár ezt azért még így is kötve hiszem.

2013. aug. 23. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/87 anonim ***** válasza:
100%

Maminál nem létezik olyan, hogy értelmes gondolatcsere. Szerintem értelmesnek csak olyan gondolatcserét lehet nevezni, amely valamiképpen kötődik a valósághoz, a létező világhoz, és nincs ellene az ismert és létező fizikai törvényeknek (legfeljebb nincs kapcsolatban azokkal). De Mami egy olyan torzult világban él, olyan értelmetlen, sefülesefarka elméletek és gondolatok között, amiknek semmi közük a valósághoz.

Dehát Mamit ezért szeretjük :)

2013. aug. 23. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/87 Wadmalac ***** válasza:
Kóválygunk már a témák közt, mint denevér a süketszobában. :D
2013. aug. 23. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/87 A kérdező kommentje:

Amikor azt írom -- "Felcserélődhet a tér és az idő? Mindannyian elporladunk? Atomjaira hullik az űrhajó? A hangsebességnél tudjuk, hogy az átlépése egy nagy robbanással jár."


Mi a csudának jutna eszembe ha nem azért, mert egyszer valóban el kell húzni? Nektek mást sugall az a szó hogy esetleg elporladnak, vagy maga az űrhajó is megsemmisül, vagy mit okozna a fénysebesség ha megvalósítaná az ember?


ezek mind arról szólnak hogy HA el kell húzni innen... az egy butaság aki arra aspirál hogy majd a Naprendszeren belül-- mert ami földszerű az vagy nagyon hideg már vagy mint a Mars, a büdös életben nem lesz alkalmas az élet számára, mert nincs magnetoszférába és a gravitációja hasonló a holdéhoz vagy is semmi az emberi szerevet számára.


Vagy bele kell rágni a szátokba szószerint, hogy elkezdjetek gondolkodni? Mit gondoltok mi a csudának vetettem fel a kérdést?-- mert a Földünk haldoklik.


Engem ugyan nem érint, de titeket és az utódaitokat igen. azt szeretném ha gondolkodnátok, és figyelemmel kísérnétek mindent, és egymással ilyen vonatkozásban is kapcsolatot tartanátok, ha már van ez az okos szerkentyű, hogy mennyi az, amit elsumákolnak a "felső kevesek" az emberek előtt?


ez egész emberi világot megetetik hazugságokkal és álszent dumával. Ezért írtam provokatív kérdést.

2013. aug. 23. 16:10
 26/87 anonim ***** válasza:
100%

"mert a Földünk haldoklik. "


Nagyapám töke haldoklik, nem a Föld.


"ez egész emberi világot megetetik hazugságokkal és álszent dumával."


Téged sikerült.


"Ezért írtam provokatív kérdést."


Te mindig provokatívan írsz. De nem ez a baj, hanem az, hogy hülyeségeket.

2013. aug. 23. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/87 A kérdező kommentje:

Valóban Skeptic ? Akkor válaszolj nekem kérlek egy kérdésemre?


Megtudnád nekem magyarázni, hogy lehet az, hogy valamikor sokkal több évig éltek az emberek a fennmaradt írásos emlékek szerint? volt aki 600 volt aki 400 vagy épp 200 valamennyi évet... elgondolkodtatok már ezen valaha?

2013. aug. 23. 18:11
 28/87 anonim ***** válasza:
Mármint milyen írásos emlékekre gondolsz? Erős a gyanúm, hogy ez már megint valami szokásos Mamis agymenés lesz. Valami linket adhatnál, hogy hol olvastál ilyet.
2013. aug. 23. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/87 A kérdező kommentje:

Igen Skeptic


Tehát nézzük a megélt életkorokat, Mózes könyve szerint;

Az özönvíz történetétől. –részletek arról, meddig éltek valamikor az emberek;


Noé élt 600 esztendőig… // Sém élt 600 esztendeig… //Árpákád élt 438 esztendőt… // Séláh élt 433 esztendőt// Hébert 464 esztendeig…// Péleg 460 sztendő

Jákob 147 esztendő// József 110 esztendő // Egyiptom földjéről kijöttek nemzetségei életének hossza már csak, 133, -137 év. Mózes 120 esztendőt élt, Józsué 110 évet élt. //


Megfelel?


-

2013. aug. 23. 18:44
 30/87 A kérdező kommentje:

De van még egy kérdésem--- azon se gondolkodtatok el milyen következményeket vonhatott maga után a NAP tömegének többszörösére növekedése?


Mert ugye én elég jól megtanultam a fizikát a geológiát a matematikát minden ami idetartozik mert imádtam és érdekelt a természettudomány... csak hát hiába érettségiztem kitűnővel nekem nem állt módomban tovább tanulni sajnos... viszont nem hagytam abba az érdeklődést.

Már saját magam miatt se.

2013. aug. 23. 18:56
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!