Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ahhoz hogy átköltözzünk egy...

Ahhoz hogy átköltözzünk egy élhető másik bolygóra, még élőként meg is érkezni, a fénysebességet kellene elérni. Az emberek mindig is kíváncsiak voltak mi történik – Ti mit gondoltok? - gondoltatok rá valaha?

Figyelt kérdés

Az élet az a terület, ahol a fény sebességénél lassabban haladunk, és van egy olyan érzésem, hogy a világ drámai módon megváltozik, amint átlépjük a fénysebességet" - "Felcserélődhet a tér és az idő? Mindannyian elporladunk? Atomjaira hullik az űrhajó? A hangsebességnél tudjuk, hogy az átlépése egy nagy robbanással jár.

Azt gyanítom, hogy a fénysebesség átlépése ennél érdekesebb lesz"vagy épp félelmetesebb?



#űrutazás #Másik bolygóra átköltözni.
2013. aug. 22. 11:46
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 61/87 A kérdező kommentje:

Tudod Wadmalac, tisztába vagyok azzal, hogy a világon ebben a korban csak én láttam másképp a színeket" de tudod olyan tehetségesek és aranyosak az unokáim, hogy féltem Őket és az utódaikat. S ha már őket, akkor egyszer eljutottam oda is, hogy mindenkit féltek a jövőt is


Mit gondolsz miért nem szólaltam" meg mindjárt rendszerváltás után a újfent demokráciánkban, mert a saját gyerekeimből kiábrándultam, genetikailag semmi közöm hozzájuk, ezek után nem érdekelt különösebben mi lesz a világunkkal, én nem vagyok barátkozó típus, nem igazán kedveltem az emberi fajt, ez az igazság- és be is igazolódott mint látod az egyik már elhagyta a saját gyermekeit.. a másik? kicsalta volna magához a világ másik felébe, rabszolgának a még kamasz 16 éves nagyobbikat- e-mailben- a hátam mögött, csak épp a gyerek elmondta nekem.


Hát ez a nagyhelyzet.

2013. aug. 24. 12:40
 62/87 A kérdező kommentje:

De most komolyan Wadmalac-- ennyire nehéz elhinni, vagy legalább elméletileg fontolóra venni, amit a Földünk eredeti fizikai állapotáról és belső szerkezetéről írtam?


ami miatt az űrutazás tökéletesítését illetve annak veszélyeit annyira fontosnak tartom?

2013. aug. 24. 12:47
 63/87 A kérdező kommentje:

Egyébként egy bizonyítékom lett azóta azt hiszem.A fiam valószínűleg meghalt tavaly év elején, de az Ír felesége nem értesített- de a címüket se tudom már mert elköltöztek máshova, mivel én a kanadai követségen feljelentettem a fiamat, hogy a hátam mögött csalja ki a gyereket, és még a repülő jegyet és vízum árát is küldözgetni akarja továbbra is a tilalmam után is levélben írogat és h.jiti az unokámat-- igy eltűntek- ott nagyon szigorúan veszik a szülő háta mögött történt bármit, a gyerekek vonatkozásában.


Tavagy viszont év elején itt ültem és épp egy politikával kapcsolatos mérgemet pötyögtettem, amikor határozottan érzékelt kézforma megfogta a bal vállamat... senki nem volt a szobába az unokáim tanultak... vagy egy nagyon régi betegem volt akit lábra állítottam vagy komából hoztam vissza a klinikai munkám közben... és elköszönt... vagy ha idegen nem... akkor csak a fiam..."jelent meg" elköszönni, bocsánatomat venni... 52 éves volt tavaly.. sajnos, már ebben a korban is elindulhat az ember...az utolsó útjára.

2013. aug. 24. 13:08
 64/87 A kérdező kommentje:

De inkább az űrutazásról társalogjunk.


(harag ide-harag-oda, azért szerettem azt az okos de végtelenül önző kutyaütőt...itthon építész lett, aztán disszidált, kint elvégezte az orvosit.de nem szerelemből nősült, hanem csak a pénzzel házasodott, ez volt a jellemző reá, a pénz és egzisztencia imádata.aki ennél kevesebb volt, azt lenézte...)

2013. aug. 24. 13:20
 65/87 Wadmalac ***** válasza:

"ennyire nehéz elhinni, vagy legalább elméletileg fontolóra venni, amit a Földünk eredeti fizikai állapotáról és belső szerkezetéről írtam?"

Ez nem hit kérdése. Simán nem igaz, amit állítasz. Tudományosan bizonyítottan nem igaz. És ha nem találsz tudományos cáfolatot az állításaidra, akkor keveset néztél utána, mert van.

2013. aug. 24. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/87 anonim ***** válasza:
Mami, szerintem olvass utána a demencia fogalmának.
2013. aug. 24. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/87 anonim ***** válasza:

" Nekem nincs hitelem, most már a bankoknál se..."


Meg is értem, ennyi hülyeség összehordása után, amit itt művelsz...


"

Ha lenne egy pici felesleges pénzem akkor könyv formában kiadattam volna"


Hálistennek. Kár lenne a fáért, amiből a könyvhöz gyártanák a papírt.

2013. aug. 24. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/87 A kérdező kommentje:

Egyszer már említettem, a Nap méretének és gravitációjának növekedése, hosszabb év- időt okozhatott, a Földünk térfogat növekedése pedig, hosszabb napokat.


Aligha hiszem hogy az Ó-testamentum, ami zsidóktól fennmaradt az ne lenne jó időszámítás.Ha egy faj szerette a számokat, akkor az a zsidó volt- nem véletlenül lett az első bank is az övékké a világon.


Igaz hogy most az óceán vizének megnövekedése és fizikai tulajdonsága gyorsíthat, de talán csak perceket- bár ez se valószínű - de a nappalok hosszabbak, mint valamikor és ha a Napunkon múlik az év is hosszabb lesz ha még tovább növekszik tömege és a gravitáció hulláma.


Mással nem szolgálhatok a szeizmikus mérésnek ki kellene mutatnia, hogy a sugárzott hullámok lassabban haladnak a láva tömegében, majd amikor kilépnek a láva masszából, felgyorsul a sebességük, ez bizonyítaná az üres-teret, amelyben csak szikrákat láttam. se gravitáció, se idő, érzett, se túl magas hő nem volt érzékelhető.

2013. aug. 24. 14:16
 69/87 A kérdező kommentje:
Te Skeptik fogd vissza magad.
2013. aug. 24. 14:19
 70/87 Wadmalac ***** válasza:

Sajnos te provokálod ki az ilyen válaszreakciókat, mert a teóriáid tudománnyal egy napon emlegetése is bűntett. Ez van, nem sértegetni akarlak, ez egyszerű tény. A leghalványabb alapja sincs az állításaidnak azon kívül, hogy te becsszóra így láttad.

Elhiszem, hogy így láttad, érzed. De akkor sem igaz.

A fantázia és a realitás olyan szinten mosódik össze nálad, hogy egy rutinos LSD-függő is ijedten hőkölne hátra.

Ismétlem, nem sértésnek szánom, ez sajnos így van.

És amennyire fanatikusan hiszel a saját vízióidban, még egy jó pszichiáter is tanácstalanul ülne fölötted.

Azért én a helyedben meglátogatnék egyet. Már csak önigazolásként is. Ha azt mondja, uram, önnek teljesen igaza van, ön teljesen normális és a világ van megőrülve, megnyugodhatsz.

De ha mást mond, úgyis őt is demagógnak, hazugnak vagy legjobb esetben is hitetlen vaknak neveznéd, lepereg rólad a diagnózisa tehát neked nem árthat semmit, ha elmész hozzá.

Nincs veszteni valód, tedd meg.

Már csak az oldal közösségének érdekében is.

:)

2013. aug. 24. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!