Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ahhoz hogy átköltözzünk egy...

Ahhoz hogy átköltözzünk egy élhető másik bolygóra, még élőként meg is érkezni, a fénysebességet kellene elérni. Az emberek mindig is kíváncsiak voltak mi történik – Ti mit gondoltok? - gondoltatok rá valaha?

Figyelt kérdés

Az élet az a terület, ahol a fény sebességénél lassabban haladunk, és van egy olyan érzésem, hogy a világ drámai módon megváltozik, amint átlépjük a fénysebességet" - "Felcserélődhet a tér és az idő? Mindannyian elporladunk? Atomjaira hullik az űrhajó? A hangsebességnél tudjuk, hogy az átlépése egy nagy robbanással jár.

Azt gyanítom, hogy a fénysebesség átlépése ennél érdekesebb lesz"vagy épp félelmetesebb?



#űrutazás #Másik bolygóra átköltözni.
2013. aug. 22. 11:46
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 31/87 anonim ***** válasza:

Sejtettem, hogy a Bibliában írtakkal fogsz jönni, abban vannak ilyen észvesztő marhaságok leírva. Te, aki feszt hangoztatja, hogy a legkevésbé sem vallásos, a vallások mérgezik az emberi társadalmat, meg hasonlók. A vallásokat elítéled - többek között a keresztényekét is -, de a Bibliában leírtaknak (amire az egész keresztény hitvilág épül) hiszel?

Miért is sejtettem előre, hogy ez is csak a szokásos, következetlen Mamis agymenés lesz...

2013. aug. 23. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/87 anonim ***** válasza:

"De van még egy kérdésem--- azon se gondolkodtatok el milyen következményeket vonhatott maga után a NAP tömegének többszörösére növekedése? "


Ezt is a Bibliából szedted? Mert ez megint olyan marhaság, hogy nomég.


"Mert ugye én elég jól megtanultam a fizikát a geológiát a matematikát minden ami idetartozik"


Ha megtanultad volna, nem írnál olyan egetverő sületlenségeket, mint amiket általában szoktál :)

2013. aug. 23. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/87 A kérdező kommentje:

Ejnye skeptic nem csak engem kellene pengeélre venned, ha már szkeptikusnak vallód magad, hanem általában mindent, és mindenkit kivétel nélkül.


Tudod olykor felvetődik egy kérdés, mint az előbbi kettő is és úgy látszik nincs köze semmihez, logikátlannak tűnik, de csak azért, mert nem gondolkodsz.


Mint ahogy, ha belegondolsz, egyetlen tudósnak se jutott eszébe ezt a két kérdést felvetni és tovább gondolni!-- pedig mind kettő az én igazamat támassza alá, hogy a Földünk haldoklik és el kell innen menni!


Hogy a geológusok vagy elhallgatnak fontos információkat, vagy valóban teljesen tévedésben vannak a bolygónkkal kapcsolatban!


Mit szólnál hozzá ha azt mondanám, hogy a bolygónk átmérője valamikor, csak 6000 km volt!

2013. aug. 23. 19:54
 34/87 anonim ***** válasza:

"A hangsebességnél tudjuk, hogy az átlépése egy nagy robbanással jár."

Ez sem igaz, mert ez nem kötelező.

Létezik olyan készülék, amivel el lehet űzni a levegőt a szárnyakról, így nincs hangrobbanás. Repülőknél használják.


A fénysebességet pedig nem lehet elérni - viszont, ahogy közelítjük, az utazáshoz szükséges idő drasztikusan lecsökkenhet. Nem kell több nemzedék... csak itt, a Földön fognak korszakok eltelni, de aki elindult, fiatal marad.

2013. aug. 23. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/87 anonim ***** válasza:

Ismét és újfent visszautasítom, hogy "mami" egy valódi személy. Ennyire senki nem lehet sötét, egyszerűen nem lehetséges, hogy ott ül egy öreglány a monitor előtt (ő írta, hogy 71 vagy mennyi), és két ujjal pötyögi be ezt a rengeteg eszeveszett hülyeséget. Ilyen nincs.


Mami, te egy troll vagy, méghozzá igen jó fajta, amiért megérdemelsz némi szánalommal kevert tiszteletet.


Szépen kérlek, hagyd el az internetet és menj ki néha a szabadba.


Ignoramus

2013. aug. 23. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/87 anonim ***** válasza:

Az a legszebb, hogy az ezoterikán olyan jól mutatna... de ő mindenképpen itt akar szerepelni, ahol egy normális embernek a haja emelkedik tőle.

Na nem azért, mintha akkora hatással lenne rá - hanem akkor, mikor elképzeli, hogy 100 IQ-s átlagemberre milyen hatása lehet.

2013. aug. 23. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/87 A kérdező kommentje:

kösz a tanácsot Ignoramus valóban többet kellene sétálnom, bár ma kétszer körbejártam az elő-udvart és az már haladás, mer egy hete még a konyháig is nehéz volt... komolyan... azt hittem a napokban, hogy elpatkolok na de úgy látszik megélem az iskola kezdést....


A Föld méretét pedig halál komolyan írtam.


A geológusok a szilárdnak (csak tünő)megállapított magot,


Ha jól emlékszem 1220 km sugár szélességet mértek.


A mag körül kialakult üres-Tér, amit viszont én láttam" az pedig elképzelhető, hogy van 1000 de lehet 2000 km is, mert jó ha egy tenyérnyi méretűnek láttam" minden egyes külön-külön örvénylő láva massza tömböt, a Mag előtt állva és visszatekintve fel.


Vagy is a Föld eredeti anyag-tömegének sugara, jó ha volt 3000-és 3500 km között!


A mai mérete az becsapós, mert nem végig a magig felbomlott anyag, mert a belső centrifugális nagy erejű és nagyon gyors forgás és a felszín felé irányuló nyomás miatt, megnövekedett a bolygónk mérete, így alakulhatott ki a mag és a körülötte levő nagyon széles üresség.


De ennek az is a veszélye, hogy mivel van bőven hely és mivel csak úgy mutatkozik, hogy szilárd a mag fala, mert mindent visszaver az a plazma szerű burkolata, -- meg van az a veszélye, hogy ha nagyon felborulna a természet egyensúlya a felszínen, akkor a magnetoszférának lenne hova visszahúzódni! Tehát nem megfordulna, és felcserélődnének a sarkok, mint várják, hanem visszahúzódna!


Gondolkodjatok egy kicsit...!

2013. aug. 23. 23:49
 38/87 A kérdező kommentje:

"de ő mindenképpen itt akar szerepelni"


Hát nem érdekes 36/--amikor én tettem fel a kérdést- és akkor te mit keresel itt vagy akinek nem tettszik és nem ért vele egyet-- nem kötelező se gondolkodni, se itt lenni az egyéb kérdéseknél -- talán a UFO oldalra vagy a Jézuskásra de lehet az EZO-ra is átmenni annak akinek kifogása van az írásommal szemben, nem gondolod?


Na persze nem szoktatok.. könnyebb elhinni amit a tudósok is csak kitaláltak, mert az elfogadott. (meddig is?) És azt, amit elétek tettek, bemagoltátok-- semmivel se vagytok jobbak akkor, amint a bigott sötét vallásosak!

2013. aug. 24. 00:00
 39/87 anonim ***** válasza:

"könnyebb elhinni amit a tudósok is csak kitaláltak"

Ezért mondtam, hogy menj át az ezoterikára. Azt, aki "csak kitalál" - nem hívják tudósnak.


Meg azért, mert tényleg akkora bődületes butaságokat írsz, és aztán úgy ragaszkodsz hozzájuk, ami már egy beteg elmére vall.

2013. aug. 24. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/87 A kérdező kommentje:

34/-- Várj csak, a hangsebesség elérésénél nem a robbanás hangja a lényeg hanem az az erő amelyet a sebesség vált ki-- az űrben nincs levegő, de a sebesség szerintem ott is erőként kell, hogy működjön. -- én erre gondoltam hasonlatképp.S ha a hang 343 m/s, sebességre úgy hátra nyomódtak a pilóták, akkor mi történne ha csak megközelítenék a fénysebességet ami 300 000 000 m/s


mekkora nyomás alakulna ki az űrhajóban?- 100000-szeres?


Mi maradna meg?


Miből gondolod, hogy az, aki utazna ilyen nagy sebességgel az nem öregedne?

2013. aug. 24. 00:29
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!