Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ahhoz hogy átköltözzünk egy...

Ahhoz hogy átköltözzünk egy élhető másik bolygóra, még élőként meg is érkezni, a fénysebességet kellene elérni. Az emberek mindig is kíváncsiak voltak mi történik – Ti mit gondoltok? - gondoltatok rá valaha?

Figyelt kérdés

Az élet az a terület, ahol a fény sebességénél lassabban haladunk, és van egy olyan érzésem, hogy a világ drámai módon megváltozik, amint átlépjük a fénysebességet" - "Felcserélődhet a tér és az idő? Mindannyian elporladunk? Atomjaira hullik az űrhajó? A hangsebességnél tudjuk, hogy az átlépése egy nagy robbanással jár.

Azt gyanítom, hogy a fénysebesség átlépése ennél érdekesebb lesz"vagy épp félelmetesebb?



#űrutazás #Másik bolygóra átköltözni.
2013. aug. 22. 11:46
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 51/87 anonim ***** válasza:
Don't feed the troll!
2013. aug. 24. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/87 A kérdező kommentje:

Nagyon komolyan gondolom azt amit írok Wadmalac. A


Az hogy tömény, az inkább az időm rövidsége miatti félelem,tehát szeretném közzétenni mind azt, amit "megtapasztaltam különös módon" és amilyen következtetésekre jutottam utána. Ha annak idején, megsejtették volna a ruszkik, hogy milyen képességgel születtem, vagy lett pici koromban már, akkor elhurcoltak volna ki magukhoz. Valóban idősebb vagyok okt. lépek a 72. évembe és sajnos a szívem miatt, most írok... de lehet a következő órában soha többé...


és mostanság az a sok-sok babonaság ami beömlött kis hazánkba és amit sajnos az emberek nagy része megint elhisz, amit olvasni lehet közösségi oldalakon, vagy videókon jön le, mintha vissza zuhannának a sötét középkorba tudatilag.


S ez nekem nem tettszik... ez valami sumák dolog... ez a sokféle vallásos és misztifikálós sóder.. demokráciára fogott praktikának érzem. Összeegyeztethetetlen az atom és űrkutatás korszakával az, hogy a tömeg-emberi gondolkodást engedik, vagy éppen, tudatosan akarják lesötétíteni.

2013. aug. 24. 10:39
 53/87 Wadmalac ***** válasza:

"Összeegyeztethetetlen az atom és űrkutatás korszakával az, hogy a tömeg-emberi gondolkodást engedik, vagy éppen, tudatosan akarják lesötétíteni."

Ez a mondat egy ékszer a többi kommentedhez képest. Mert színtiszta valóságtartalma van.

És esélyt ad nekem arra, hogy a saját mondatoddal érveljek veled szemben.

Mert az atom- és űrkorszak mindazon tudományos alapokon jött létre, melyet éppen te tagadsz meg úgymond személyes tapasztalatod alapján.

Nos, ha azok a tudományos alapok hazudnának, tévesek lennének (mert folyamatosan ezt próbálod bizonygatni) akkor az atom- és űrkorszakról max. a sci-fik szólnának, nem a napi hírek.

Ez a baj. Hogy a nézeteid nem hipotéziseknek mondanak ellent, hanem az egész, valódi, kézzelfogható, létező, önmagát sokszorosan bizonyított világnak.

Ezért kellene talán elgondolkodnod, hogy a teóriáidnak nincs semmi alapja, akármennyire is valósnak éled meg őket. Ha valóban annyi idős vagy, ahogy állítod, lehet, hogy nagy lelki törés lenne belátni, hogy a világképed nem valódi, talán ezért dugod homokba a fejed.

Ha nem tudod belátni, nem akarod belátni, személyi jogod megtartani a hited (ami akár tetszik, akár nem, csak a személyes privát vallásod), csak nem próbáld terjeszteni, mert sajnos nem jobb az általad is leszólt szektás humbugoknál.


A fentebb leírt soraim mutatják, hogy összeszedtem magam, hogy komolyan vegyelek.

Mert ha nem tettem volna, elég lett volna annyit írnom, hogy ugyan menjél már más rovatba trollkodni.

2013. aug. 24. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/87 Wadmalac ***** válasza:

"Ha annak idején, megsejtették volna a ruszkik, hogy milyen képességgel születtem, vagy lett pici koromban már, akkor elhurcoltak volna ki magukhoz"

Némiképp rövidebb ideig, mint a náciknál, de a szovjeteknél is dívott egy darabig némi katonai érdeklődés paranormális témákban a második vh. alatt.

De megnyugtatlak, nem vittek volna el. Mert ugyanannyira lettél volna meggyőző rájuk, mint ránk.

De Csehov 6-os számú kórtermének veszélye azért lebegjen a szemed előtt. Tényleg nem cseszegetésből.

2013. aug. 24. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/87 A kérdező kommentje:

Én csak a geológia Földünkről szóló megállapításait támadom.ÉS támadni is fogom az utolsó percemig, mert nem igaz amit tanítanak és az a baj, hogy a legfontosabb jellemzők hamisak a Földdel kapcsolatban, amin élet fennmaradása múlik!


az űrkutatással kapcsolatban viszont kérdeztem.Mivel az inkább a jelen idő ismerete... gondolván arra, hogy ti ezzel kapcsolatban többet tudtok, mert én már rühelem megjegyezni azt a sok újkori fizika szak- nyelvezetet amivel magyarázzák.

2013. aug. 24. 11:10
 56/87 A kérdező kommentje:
Ebben tévedsz a II. világháború után és az utána következő hidegháború alatt, kimondottan kutattak a paraképességűek után. az a képesség pedig ami nekem volt- az többet ért volna számukra, mint ma egy műholdas leskelődés.Mert nem csak mindenen áthatolni voltam képes, hanem láttam, hallottam és mindent értettem-visszatérve emlékezni voltam képes mindenre.Apám gépész mérnők,és Ludovikás tiszt volt a háború előtt, alatt (utána csak gyár-udvar sepregető lehetett..!) és elég érthetően elmagyarázta, milyen veszélynek vagyok kitéve, ha elmesélem bárkinek.
2013. aug. 24. 11:21
 57/87 A kérdező kommentje:
S valóban Csehov 6. kórtermébe kerültem volna a végén amikor már túl sokat tudtam volna és egy pár elektrosokkolással kitörölték volna azt is, hogy ember voltam valaha. De hasonlót műveltek a hidegháború idején az amcsik is.
2013. aug. 24. 11:27
 58/87 Wadmalac ***** válasza:

Képzeljün el egy embert, aki valamilyen veleszületett okból a kék színt zöldnek látja. hiszem, ha látom alapon gondolkodik, a kutyának nem fogja elhinni, hogy létezik kék szín, nem győzi meg még egy tudományos spektrumanalízis se, a pár milliárd másik emberről nem is beszélve.


Nézzük a realitásokat. Mennyi az esélye, hogy pár milliárd ember nem látja a kéket, csak te, a pár milliárd ember beszorozva egypár előző generációval?

És mennyi az esélye annak, hogy TE nem látod a kéket, pedig van és az a sokmilliárd másik ember lát jól?

Fel tudod mérni a két esély különbségét?

Mert ha ez sem segít, akkor tényleg reménytelen a helyzet és bocs, de tényleg irány a hatos.

2013. aug. 24. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/87 A kérdező kommentje:

Mit gondoltál Wadmalac ezzel nem voltam mindig tisztába... de hogy nem, vagy feladom, vagy amilyen buldog természetem volt és van, tovább folytatom...


egyszer volt egy fiatalember régebben aki felhívta a figyelmemet arra hogy most már minden veszély nélkül pénzért ráadásul a Szkeptikusoknak bemutathatnám. A pénzért világos meg is tettem volna... csak van egy nagy probléma.. ami törölt mindent, sajnos a pénzt is! Az hogy előtte kb. 2 évvel volt egy nagyon nagy infarktusom azt vonszolom ma is... s az akadályozott meg a bemutatásában is sajnos. Ha akkor be tudtam volna mutatni, akkor ma hitele lenne a szavamnak, mert máskülönben ki vagyok én? Egy Senki a 7 milliárdból. Nekem nincs hitelem, most már a bankoknál se...De még azt gondolom hogy egyszer lesz valaki aki értelmes,tanult és elgondolkodik azon amit leírtam.


Ha lenne egy pici felesleges pénzem akkor könyv formában kiadattam volna- de nincs mert 10 éve nevelem a nálam felejtett, akkor még csak, 3 és 9 éves fiúcskákat,az unokáimat. Nincs egy fillér fölösleges pénzem se-- igy is a nagyobbik diák munkával segít be 3 éve.Aminek nem örülök, mert a tanulásának vagy a szabadidős lazításának rovására mehet sajnos.

2013. aug. 24. 12:20
 60/87 Wadmalac ***** válasza:

"De még azt gondolom hogy egyszer lesz valaki aki értelmes,tanult és elgondolkodik azon amit leírtam."

Az eddig közölt részletekkel megtörtént és sajnos nagy mennyiségű hiteles válasz alapján elbuktak a teszten.

De a világképed irrealitásától függetlenül még lehet belőle bestseller könyvként.

Egy kéziratra nem kell sok pénz. Ha jó, lesz, aki mögé teszi a pénzt. Rajta.

2013. aug. 24. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!