Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ahhoz hogy átköltözzünk egy...

Ahhoz hogy átköltözzünk egy élhető másik bolygóra, még élőként meg is érkezni, a fénysebességet kellene elérni. Az emberek mindig is kíváncsiak voltak mi történik – Ti mit gondoltok? - gondoltatok rá valaha?

Figyelt kérdés

Az élet az a terület, ahol a fény sebességénél lassabban haladunk, és van egy olyan érzésem, hogy a világ drámai módon megváltozik, amint átlépjük a fénysebességet" - "Felcserélődhet a tér és az idő? Mindannyian elporladunk? Atomjaira hullik az űrhajó? A hangsebességnél tudjuk, hogy az átlépése egy nagy robbanással jár.

Azt gyanítom, hogy a fénysebesség átlépése ennél érdekesebb lesz"vagy épp félelmetesebb?



#űrutazás #Másik bolygóra átköltözni.
2013. aug. 22. 11:46
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 71/87 Wadmalac ***** válasza:
100%
....egyébként Sceptic rá jellemzően vehemensen reagál a tudomány sárba taposására tett kísérletekre (és itt épp az történik) és én ezt inkább pozitív tulajdonságnak látom, mint szégyellendőnek. A jogos felháborodás esetlegesen kevésbé disztingvált felhangjaira Sceptic esetén ezért a fenti ok nemhogy enyhítő körülmény, hanem vádejtési alap. :D
2013. aug. 24. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/87 A kérdező kommentje:

Részben igazad van, lenne ha... nem számít tiprásnak az, ha valamit az ember nem fogad el, hanem megkérdőjelezi.


Még akkor se, ha én történetesen nem tartozom a tudósok közé. ez nagyon hasonlít ahhoz amit vallások tettek mindig, ha nem értett valaki egyet velük az halálra ítélték, bebörtönözték.


egyébként az említett tudós világban, egymás között ez mindennapos téma, az egyik ezt tartja igaznak a másik azt feltételez, az egyik azt mondja vas a mag, a másik azt, hogy arany egyik azt, hogy folyékony, a másik szilárd kérget mért.


De tudod az a tudomány amelyik feltalálta mérges-gázok használatát, a taposó aknákat, az atombombát, a lézer fegyvereket és még az emberiség használatára is bocsátotta, az a tudomány amely embereken folytatott mindig kísérleteket, az a tudomány amely ismételten valamilyen vonalon félre vezeti az emberiséget,vagy az életét veszélyezteti az a szememben nem számít tudósvilágnak csak egy rétegnek, amelyik egy valamiben többet tanulhatott..

2013. aug. 24. 20:58
 73/87 A kérdező kommentje:

Különben se vagyok vakon tisztelő típus.Soha nem tiszteltem se rangot, se címet, se beosztást. Én nem estem hanyatt egy hadügyminiszteri beosztásnak, nem estem hasra egyetlen hatalom előtt se, amit gondoltam, ami véleményt alkottam, azt mindig ki is mondtam vagy írtam-- szóval fiatalnak is ilyen voltam... nem véletlenül bilincseltek le életem során vagy három esetben- de mivel igazam volt elengedtek.


Amikor azt látom hogy miképp nyálaznak emberek egy király, herceg, vagy valami fejes nevének hallatára vagy érkezésére akkor az undor fog el, mert mindegyiknek az emberekért kellene élnie, nem pedig az embereknek ezekért a bábokért. Ez érvényes a tudósokra is, mint ahogy a parasztra is ez érvényes.

2013. aug. 24. 21:13
 74/87 A kérdező kommentje:

Azt is elismerem van ismeretségem az idegosztályon, mivel ott dolgoztam mint intenzív és ált. ápoló. De amikor azt mondtam az orvosnak hogy a komásnak amit bekötött vér nem jó, mert fájdalmai vannak -- igaz kiakadt a beszólásomtól, de leállította, ellenőrizte és valóban nem volt jó. Amikor azt mondtam ennek a komásnak még szüksége lenne masszőrre, mert összezsugorodnak a láb inak és nem fog tudni lábra állni ha visszatér" Akkor az orvos megdöbbent, mert ők már lemondtak róla, reménytelennek hitték válasz,-így is el fog férni a koporsóba- Két hét múlva ledöbbentek, mert visszahoztam.


Amikor parkinsonnal kezeltek valakit az osztályon, én éjszaka összecsomagoltam át vittem az intenzívre, mert szerintem nem az volt hanem agyhártya gyulladás kezdődött. Amikor egy adott betegség mellett, egy nem arra jellemző fájdalom is jelentkezett ismételten- pszichésnek gondolták-- akkor én azt mondtam hogy a füle mögött daganat vagy tályog van-- megvizsgálták újra, majd a fülészeten megműtötték tályoggal.


S ez a képességem csak csekélységnek számított...Igaz volt olyan is aki őrjöngött, amikor a betegével hiába dolgozott csak romlott- én pedig egyetlen! éjszaka meggyógyítottam-- nem megköszönte, nem azt kérdezte, hogy miképp, vagy hogy, nem az volt a fontos számára hogy rendbe jött a betege, nem csak a saját hiúsága, méltósága.Részben az ilyenek miatt hagytam ott a EÜ... és ültem vissza könyvelni az utolsó években.

2013. aug. 24. 23:39
 75/87 A kérdező kommentje:

Semmit nem képzeltem és nem hallucináltam. Nagyon sok kísérletet végeztem épp azért, mert megrémített ez a fajta képességem amivel bárhova eltudtam menni a világon. Ugyan akkor akaratom ellenére is megtörtént sőt 10 alkalomból 7-8 akaratom ellenére!


Újra meg újra valakivel kipróbáltam, ellenőriztem, anélkül hogy az illető tudta volna milyen kísérlet lesz valójában. az illetők csak annyit tudtak az egészből, hogy "gondolattal" megyek oda. Mi történt, mit éreztek és én pedig azt, ami ott történt, ott halottam visszakérdeztem, vagy volt akit leszúrtam, mert nem úgy tett ahogy megbeszéltük ahogy ígérte.


De sokszor elég volt hogy odautaztam és az történt valóban amit láttam, hallottam abban a fazonomban"

A Föld belseje volt a legutolsó amin végig haladtam a magig és megnéztem- utána hagytam abba mindent.


Tudjátok nem kötelező elhinni..arról én nem tehetek, hogy ezt nagyon nehéz felfogni is, mert nem ismert valami és hasonlót de teljesen másképp előadva, rengeteget hazudoznak is.


De azért maradjatok nyugodtan a cím-témánál- eléggé érdekes téma az űrutazás elérése...

2013. aug. 25. 01:36
 76/87 anonim ***** válasza:
Nem, ezek a dolgok szerencsére a legkevésbé sincsenek így. Nem arról van szó, hogy mit hiszünk el és mit nem, hanem arról, hogy ez mind-mind butaság.
2013. aug. 25. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/87 anonim ***** válasza:

Át is rakták a kérdést az ezo kategóriába. Úgy látszik, még a modiknak is van némi humorérzékük ;)

Egy adat: 77 bejegyzés közül csak 45 származik válaszolóktól, a többi a tiéd, Mami. Ez a kérdések között már önmagában is rekord szerintem. Nem akarok messzemenő következtetéseket levonni ebből az adatból, de azért el lehet gondolkodni rajta.

2013. aug. 25. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/87 A kérdező kommentje:

Igaz olykor ezos- nak neveztek mert az élettel, egészséggel kapcsolatos témát is felvetek.Ami egyébként a legfontosabb az űrutazás esetében, hisz nem csak elérni szeretné az ember hanem túlélni is.


Olykor mint most is megállapítottátok hogy mennyi minden kavarog a fejemben... ebben igazatok van. De azért gondoljatok bele, mit érezhettem én egy életen keresztül, azért, hogy senkivel nem tudtam megbeszélni és bizony olykor olykor megrémített a képességem.


Még a nagyon rendes férjemmel se tudtam megosztani semmit és kibeszélni magamból végre-- mert igaz, hogy amikor ez kiderült rólam kíváncsivá lett és kérdezett-- de ugyan akkor iszonyúan félt is és mint kiderült azért, mert a fejét gyerekként teletömték minden babonasággal az alatt az évek alatt, amíg ministráns volt egy templomban. És amikor egyszer azt mondta nekem;- annyira féltelek tudod, mert még az ördög árthat neked... attól kezdve kb 26 évesek voltunk, elhallgattam mindent.

Nagyon ritkán kotyogtam el egyet-egyet mert muszáj volt.


S igazatok van, most hogy itt ülök anonim, végrevégrevégre kiírhatom legalább. Sok mindent csak azért írtam le, hogy segíthessek annak ki elkallódik ebben zűrzavaros babonássá lett világban, vagy hogy ne dobálja ki a pénzét kuruzslókra inkább önmagát tanulja meg gyógyítani.


különösen az űrutazásnál fontos- nem pusztán az űrhajó tömege növekedhet a sebesség fokozásától, de durván megváltozhat és meg is szűnhet az IDŐ. ezért is lennék nagyon kíváncsi a Marsra utazás következményeire a testben. Az a sejtésem, hogy a csak mágneses tér-sugárzásban, nem lesz idő! Amire viszont az élő szervezetnek szüksége van.

2013. aug. 25. 12:05
 79/87 A kérdező kommentje:

Nyilván hogy több lett az én beírásom, ha minduntalan válaszolnom, magyarázkodnom kellett vagy reagálnom valamelyikőtöknek.


az is lehet hogy Te kérted skeptic hogy tegyék át vagy valaki közületek. Különösebben nem érdekel miért de elég bedobozolt a gondolkodásotok.Minden jót.

2013. aug. 25. 13:25
 80/87 anonim ***** válasza:
Kamu.
2013. aug. 26. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!