Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Tapasztal már más is hasonlót?...

Tapasztal már más is hasonlót? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Nem is tudom ezt az érzést pontosan leírni. köv. csak egy példa: Teszek-veszek a konyhában, beszélgetek szüleimmel, és mondjuk bemegyek a fürdőszobába és egyszer csak jön egy furcsa érzés, hogy "itt vagyok, élek... Igen, az előbb a konyhában voltam...stb stb" Mint amikor felébred valaki az álmából, ahoz tudnám hasonlítani, és amik előtte történtek (valós dolgok), pedig mintha csak álom lett volna. Természetesen ugyanúgy megtörtént, de mintha ahogy az előbb is írtam, egy másik (nem tudok rá más szót találni) "dimenzióban" lett volna. Olyan furcsa érzés. A normálatlanok válaszát hanyagoljuk. Ne raboljuk vele egymás idejét (amíg megírod és én olvasom). Mielőtt kérdeznétek, nem élek semmiféle tudatmódosító szerrel! 32/F Mással történt már ehez hasonló? Ez miért, vagy mi lehet?
2014. márc. 31. 15:26
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
Ja amit elfelejtettem (és bele lehet kötni) Nem ébredés után van, ez teljesen változó (igaz ritka). Tehát nem kötném a reggelhez....
2014. márc. 31. 15:34
 2/22 anonim ***** válasza:
Szerintem ilyet már mindenki érzett.
2014. márc. 31. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Nem tudom. Csak a saját tapasztalatomat írtam le. Lehet hogy régebben is volt ilyesmi, csak mostanában figyeltem fel rá.!?
2014. márc. 31. 16:34
 4/22 anonim ***** válasza:

Velem is történt már párszor ilyen dolog, furcsának véltem vélem most is de igazából nem érdemes rajta filózni:)

történet:Osztálytáborban voltam és ebéd után beszélgettem az osztálytársaimmal(kb 10-15en voltunk egy szobába igaz a történet szempontjából nem érdekes de azért megemlitem:)), és rám tört az a furcsa érzés, és ez a dolog ugrott be hogy én igazából nem is ebben a "valóságban/univerzum/párhuzamos időben/stb -ahogy akarod hogy hivjam-" vagyok.Ez az érzés nekem egy jó fél-1óráig tartott de nem nagyon törődtem vele:)

2014. márc. 31. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
nekem is pont ez szokott lenni :)) azt hittem egyedül vagyok xd olyan is pl.: hogy ez én vagyok. ebben a testben. stb. 15/L
2014. márc. 31. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
előző vagyok. olyan is volt, hogy a kocsival előbb itt voltunk, most meg itt. vagy pl. amikor legutóbb meghallgattam ezt a számot éppen azt csináltam stb.
2014. márc. 31. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod. Igazából én sem "törődtem vele", hogy téged idézzelek, csak kiváncsi vagyok hogy más is érzett-e már ilyesmit? Meg, hogy mi, vagy mitől lehet ez..... Ahoz is tudnám hasonlítani mikor valaki elbambul/elgondolkodik valamin és abból "tér magához", csakhogy itt nincs semmi féle elgondolkodás előtte, csak a "feleszmélés" hasonló....
2014. márc. 31. 19:14
 8/22 A kérdező kommentje:
6-os. Tudom mire gondolsz, de ezt az autós témát nem hasonlítanám ehez, illetve amit előtte írtál. Mert az autónál, egyszerűen elgondolkodol, és ha ismét "felnézel", persze, hogy megtettetek (lehet hogy nem is kis) utat. A zenénél meg egyszerű vusszaemlékezés. De az előzőlag amit írtál, igen. Az hasonló.
2014. márc. 31. 19:35
 9/22 anonim ***** válasza:

Ez a "mit keresek én ebben a testben"-szerű érzés nálam is felbukkan néha, bár egyre ritkábban. Hasonló korú vagyok, mint te.

Ami még érdekes, én éppen ellenkezőleg, néha álomszerűnek érzékelem a világot, nem érzem át teljesen, amit éppen csinálok, mintha kívülről figyelném (de a szemszögöm nem változik, nem testenkívüli élmény).


Ezek szerintem normális lelki folyamatok, legalábbis annak tekintem ezeket, mert időről időre felbukkannak, mióta az eszemet tudom. És még nem vesztettem el. :)

2014. márc. 31. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
9-es. Én nem azt érzem, hogy "Ebben a testben", de igen lehet hozzá hasonlítani. Vagyis nem tudom, hogy azt érzem-e. Igazából talán azért mondom, hogy nem, mert nem "hiszek" annyira a lélekvándorlás, meg ilyesmikben (ezért meg is lehet akár kövezni :) ). DE hangsúyoznám, hogy nem állítom azt sem hogy nincs. :)
2014. márc. 31. 20:10
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!