Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Tapasztal már más is hasonlót?...

Tapasztal már más is hasonlót? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Nem is tudom ezt az érzést pontosan leírni. köv. csak egy példa: Teszek-veszek a konyhában, beszélgetek szüleimmel, és mondjuk bemegyek a fürdőszobába és egyszer csak jön egy furcsa érzés, hogy "itt vagyok, élek... Igen, az előbb a konyhában voltam...stb stb" Mint amikor felébred valaki az álmából, ahoz tudnám hasonlítani, és amik előtte történtek (valós dolgok), pedig mintha csak álom lett volna. Természetesen ugyanúgy megtörtént, de mintha ahogy az előbb is írtam, egy másik (nem tudok rá más szót találni) "dimenzióban" lett volna. Olyan furcsa érzés. A normálatlanok válaszát hanyagoljuk. Ne raboljuk vele egymás idejét (amíg megírod és én olvasom). Mielőtt kérdeznétek, nem élek semmiféle tudatmódosító szerrel! 32/F Mással történt már ehez hasonló? Ez miért, vagy mi lehet?
2014. márc. 31. 15:26
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:
20-as. Igen. Ugyan az az érzés. Számomra végülis, amit kérdeztél, semleges hatással van. Ha viszont feltétlen meg kell nevezni, akkor inkább a pozitívat mondanám ("DE még mindig semleges") Köszönöm a hozzászólásodat!
2014. ápr. 5. 15:18
 22/22 anonim ***** válasza:

"hirtelen belekerültem ebbe a feszült 'ki vagyok én mit is keresek itt' érzésbe.Nehéz leírni mit éreztem akkor de kicsit szorongtam miatta és hirtelen a világot idegennek és ijesztőnek éltem meg.Olyan furcsa egyedüllét érzésem is volt"


Ehhez hasonlót írtam le én is az előző oldalon.


Kérdező, biztos, hogy ez az érzés, amit te is átéltél? Mert szerintem is inkább negatív töltetű, de inkább a teljesen torz, érthetetlen és bizarr jelzőket aggatnám rá.

Mondom, nekem egy ideig rendszeresen volt (kb. évente egyszer/kétszer), utóbbi években nem jött elő.

2014. ápr. 6. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!