Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Csináltam egy vudubabát de...

Csináltam egy vudubabát de véletlenül elszakítottam. Lehet ennek következménye? :S

Figyelt kérdés
Az történt, hogy nem is gondoltam komolyan, csak csináltam ilyen kis figurákat (papírból, úgyhogy remélem az nem ér) és ráírtam két ember nevát de aztán le akartam radírozni róluk és szétszakadtak. Ugye nem történhetett semmi baj? Tényleg nem akartam ártani :S

2014. szept. 13. 14:41
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Mi volt a célod azokkal a kis figurákkal?
2014. szept. 14. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Nyugi, azért még szeretlek.
2014. szept. 14. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Ezt a sok hülyeséget... Bocsi

De ha nem ártószándékkal tetted akkor nem lessz semmi bajuk hidd el! Az viszont nem árt hogy imádkoz istenhez és ha megbántad komolyan akkor nem ér semmi baj senkit:)

Am meg ennyi erövel felrajzolok a papírra egy személyt azt rá írom hogy jános és szétszakítom akkor szerinted baja lessz (igen lehet hogy bepukkad :D de nem több)

2014. szept. 15. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Egy voodoo doll elkészítéséhez elég sok minden kell, nehezebb mint hinnéd, ennyitől nem lesz senkinek semmi baja! :P
2015. jan. 6. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!