Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » A chemtrail jelenségben hívők...

A chemtrail jelenségben hívők szerint a mérgezők hogyan kerülik el a mérgeket?

Figyelt kérdés
Elvileg maguk alatt is ugyanúgy vágják a fát, nem? Nekik is vannak gyerekeik, stb.

2014. nov. 6. 16:19
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:

" mondjuk mára már kizárólag vízzel működő autók futkározhatnának az utakon. Hiszem, hogy az olaj biznisz az oka, hogy ez nem így van. "


Ostobasag.


Ezt ugy mondom neked, hogy 15 eve vagyok fejlesztomernok az autoiparban.

2014. nov. 7. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:

Én nem azt mondtam, hogy már megvan a tökéletesen működő prototípus, hiszen minden arról szól, hogy az ilyesmit nem is támogatja senki, sok pénzbe kerül a kutatás és fejlesztés. Én azt mondom, ha foglalkoztunk volna vele mára már megszületett volna a használható változat. Például:

[link]

Szerinted miért nem lehetne egy ilyet tovább fejleszteni ha pénzelné valaki? De a vízzel működőt, meg egyáltalán az autót csak példának mondtam, biztosan lennének más megoldások is, meg más területek is ahol azért döcög olyan borzasztó lassan az alternatív energia előállítás fejlesztése és azok felhasználása mert őrületes pénz van még egyelőre a régi megoldások eladásában. Ha holnap elfogyna a Föld olajkészlete csak kapkodnánk a fejünket hirtelen olyan ugrásszerűen fejlődnénk ezeken a területeken szerintem.

2014. nov. 7. 13:45
 13/24 anonim ***** válasza:

nem tudom, mennyire ismered a fizikat?


mert ha legalabb altalanos iskolas szinten, akkor tudhatnad, hogy amit leirtak az nem letezhet. Nem tudjuk energiabevitel nelkul hidrogenre es oxigenre bontani a vizet. Ha meg van energiabevitel, akkor mindjart megjelennek a kovetkezo kerdesek:


- honnan szarmazik az energia

- milyen hatasfokkal mukodik a rendszer



esatobbi esatobbi. Ez nem az olajlobbi aknamunkaja, ez a valo vilag. A cikkben szereplo szabadalomra valo hivatkozas meg butasag. Attol meg hogy valamire ervenyes szabadalom van, meg egyaltalan nem biztos hogy mukodik. Persze ehhez ismerni kellene a szabadalmi rendszer mukodeset is.

2014. nov. 7. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:

"Nem tudjuk energiabevitel nelkul hidrogenre es oxigenre bontani a vizet" Ezt nem vitatom:

[link]

De miért is kellene ennek totálisan energiabevitel nélkül történnie ahhoz, hogy a rendszer egy kevésbé vagy alig környezetszennyező vagy olcsóbb megoldás legyen.

2014. nov. 7. 15:44
 15/24 A kérdező kommentje:
2014. nov. 20. 15:21
 16/24 anonim ***** válasza:
Ostoba hoax cikk, a benne szereplő autó valójában egy közönséges elektromos autó, egy új típusú akkumulátorral. Szó sincs vízzel működésről. [link]
2014. dec. 6. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim válasza:
Ha ez a Chemtrail dolog igaz, akkor az országok jóváhagyásával történik, ellenkező esetben lelőnék az ilyen illetéktelen gépeket. Persze én már semmin se lepődök meg.
2014. dec. 8. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
Természetesen nem igaz.
2014. dec. 8. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
69%
vízzel működő autót már 100 évvel ezelőtt is csináltak, sajnos a hivatkozást nemtudom már, régen olvastam róla, utána lehet nézni. hogy az elhallgatott találmányok mennyire igazak? Tesla, az egész világot ellátni képes szerkezetet épített ami az ionoszférából nyerte az energiát. Tesla kísérleteit legfőképp JP. Morgan finanszírozta, de amint rájött hogy ez a találmány megölheti a világ energiafüggőségét, hamar megvonta a támogatást teslától, aki szegényen, betegen halt meg. ennek is utána lehet nézni. úgyhogy szinte biztos, hogy a korábban felsorolt betegségek ellenszerei léteznek, csak az elit tervébe nem illeszkedik bele, hogy a földön egyre nőjjön a népesség és az átlagéletkor. sajnos ennek az ellenkezője a cél. Nyilván a chemtrailt kitalálók se mentek volna bele abba, hogy ebbe ők is belehalhatnak. Gondolkozz. Minden szernek meg van az ellenszere.
2015. febr. 3. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Tömény butaság az egész. Tesla gépe egyszerűen nem működött, azért ejtették az ötletet.
2015. febr. 3. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!