Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Itt van olyan, akinek már...

Itt van olyan, akinek már sikerült elhagyni a fizikai testét?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Nagyon foglalkoztat ez a testelhagyásos téma, szeretnék rá gyakorolni és szeretném átélni ezt a fantasztikus élményt. Kicsit izgulok, és félek, vajon mi lesz ha sikerül...


Tudnátok írni tapasztalatokat/élményeket? Kinek hogyan sikerült, és meddig lehet "kint maradni" illetve milyen messze lehet elmenni a testedtôl? Nagyon örülnék a normális válaszoknak!:)



2015. febr. 2. 20:08
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm mindenkinek a válaszokat!:)
2015. febr. 6. 12:59
 12/14 anonim válasza:
12 évesen kipróbálhatom?
2015. febr. 15. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

kérdező, hogy megy? sikerült már átélni azóta?


Én minden nap gyakorlok 1 hónapja kb de még nem sikerült :D

2015. ápr. 3. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Egyszer, nem álmomban volt hogy elhagytam a testem és tapasztaltam a kozmikus erőket akik átmennek mindenen, még a testemen is. El is csodálkoztam hogy eddig ezeket miért nem vettem észre. Akik velem voltak irtó megilyedtek, de nem tudtam egy ideig visszatérni ebbe a világba és nem tudtam szólni nekik hogy ne aggódjanak, nagyom is jól vagyok, semmi bajom.
2018. nov. 15. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!