Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Van még valaki aki ébredezik?

Van még valaki aki ébredezik?

Figyelt kérdés

Annyira egyedül érzem magam ezzel kapcsolatban mert érzem hogy semmi nincs rendben a világban és az emberek nagyrésze irányított zombi. Kell lennie valami másnak...Körülöttem mindenki hisz a médiának, a politikusoknak, a sok vakításnak. Szörnyű látni hogy ennyire kevés az olyan ember aki kezdi észrevenni, hogy baj van, aki meg észreveszi nem törődik vele mert kényelmesebb a hétköznapi életével foglalkoznia.

Egyébként az én figyelmemet David Icke munkássága keltette fel, persze ez nem jelenti azt hogy szent amit mond, de valamiféle irányt mégis mutatott. "Információéhes" vagyok de annyi butaság van az interneten, hogy nagyon oda kell figyelnem mit fogadok be. Kérdésem elég szűk csoportnak szól, mégpedig: Ti hogy álltok ezen a téren?



2015. febr. 16. 21:44
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
54%
hűha. ez erős.
2015. febr. 16. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 Ozmium42 ***** válasza:
29%

Nem lennék-e éber?


""Információéhes" vagyok de annyi butaság van az interneten, hogy nagyon oda kell figyelnem mit fogadok be."


Ha David Icke munkásságánál lyukadtál ki, akkor elrontottad.


"az emberek nagyrésze irányított zombi."


Ismered és követed az emberek nagy részét? Te vagy a Nagy Testvér?


"Szörnyű látni hogy ennyire kevés az olyan ember aki kezdi észrevenni, hogy baj van, aki meg észreveszi nem törődik vele mert kényelmesebb a hétköznapi életével foglalkoznia."


Meséld el nekünk, hogy mit kellene csinálnia másként az emberek többségének pont te szerinted (nem mások szerint, mert a te éber véleményed számít, a többieké nem)? David Icke-t nézni?

2015. febr. 16. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
43%
sajnálattal hallom, hogy a videóból a jeti és csupakabra is kimaradt. már azt hittem valaki komolyan foglalkozik a témával.
2015. febr. 16. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
44%
a márszupilamival senki nem foglalkozik? régen egy csomót láttam a tévében
2015. febr. 16. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 Boldi11 ***** válasza:
63%

"ha a valtozas szelei fujnak s ketkedok falat huznak,az optimistak vitorlat." ezzel csak annyit akarok mondani h az ebredo ember mindig egy uj iranyvonalat hoz amit egyesek tamogatnak masok elitelnek,viszont ez felelosseget is hoz magaval a tobbi meg alvo ember iranyaba h egy nap ok is elmondhassak: felebredtem!

az informaci ehsegrol annyit: h tobb nezopontbol kell vizsgalni mindent mert csak igazsag darabkak vannak egy nezopontba! udv:)

2015. febr. 16. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
42%
2015. febr. 16. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

1. Mint mondtam, nem veszem készpénznek amit ez az ember mond csak ez índította el nálam a gondolatmenetet de mindig is gondolkodtam ilyen kérdéseken már kb 10 éves korom óta.

2.Hétköznapi élet alatt értem azt, hogy: nézz tv-t, politizálj, menj el szavazni, olvass bulvárlapokat, sztárhíreket, hajszold a pénzt, vásárold meg a legújabb szükségtelen dolgokat, és mindezek után dőlj hátra a foteledben, majd ne törődj azzal hogy globálisan orruknál fogva vezetik birka népet.

3. Tisztelem a véleményét annak aki nem hisz az ilyen összeesküvés elméletekben, mert ahány ember... így hát elvárnám én is ugyanezt.

2015. febr. 16. 22:16
 8/20 Ozmium42 ***** válasza:
49%

"mindig is gondolkodtam ilyen kérdéseken már kb 10 éves korom óta."


Szóval már majdnem két éve? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Mesélj még a világról...

2015. febr. 16. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
én most kexem. olvasok kicsit, aztán alvás
2015. febr. 16. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
48%

Mikor volt az embereknek könnyű?

Mikor nem volt "baj" a világgal?

...

A technológia rohamosan fejlődött; az ember mára már gyorsan tudja áramoltatni a hülyeséget, és hangot adni a folyamatos elégedetlenségnek.

Mikor voltak az emberek elégedettek?


"Az élet nehéz. Ha hülye vagy, még nehezebb."


Nincs itt semmi összeesküvés.

2015. febr. 16. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!