Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Van még valaki aki ébredezik?

Van még valaki aki ébredezik?

Figyelt kérdés

Annyira egyedül érzem magam ezzel kapcsolatban mert érzem hogy semmi nincs rendben a világban és az emberek nagyrésze irányított zombi. Kell lennie valami másnak...Körülöttem mindenki hisz a médiának, a politikusoknak, a sok vakításnak. Szörnyű látni hogy ennyire kevés az olyan ember aki kezdi észrevenni, hogy baj van, aki meg észreveszi nem törődik vele mert kényelmesebb a hétköznapi életével foglalkoznia.

Egyébként az én figyelmemet David Icke munkássága keltette fel, persze ez nem jelenti azt hogy szent amit mond, de valamiféle irányt mégis mutatott. "Információéhes" vagyok de annyi butaság van az interneten, hogy nagyon oda kell figyelnem mit fogadok be. Kérdésem elég szűk csoportnak szól, mégpedig: Ti hogy álltok ezen a téren?



2015. febr. 16. 21:44
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Szóval már majdnem 15 éve kedves Ozmium42. Ne ítélj olyan elhamarkodottan, főleg hogy mit sem tudsz rólam, én sem teszem.
2015. febr. 16. 23:05
 12/20 A kérdező kommentje:
Egyébként látom nem értettétek a kérdés utolsó részét(tisztelet a kivételnek)... hogy nem szkeptikus kötekedőknek tettem fel. Normális válaszokat vártam volna.Itt most én nem arra vagyok kíváncsi, hogy mennyire tudják cáfolni amit írtam. Persze tudom az élet nem kívánságkosár...
2015. febr. 16. 23:24
 13/20 anonim ***** válasza:
70%

De miért az a jó, aki Bólogató Jánosként válaszol?

Olyan, mintha kitalálnál valamit, és csak azt fogadnád el, ami megfelel annak az elképzelésnek. Pontosan ilyen az egyoldalú gondolkodás. Nem volna jobb megfontolni azt, ami ésszerű, és valóságos, és azon elmélázni?


Ez távol áll bármilyen "ébredezéstől", sőt, inkább pont ez az irányított zombi hozzáállás. Aki ebben támogat, az a segítség?

Te tudod...

2015. febr. 16. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
De amúgy az a szép az egészben, hogy senkinek nem kell bólogató jancsiként válaszolnia...gondolkozz már. Előálltam én bármivel is? Kitaláltam bármit is? Bármilyen elméletet amire bólogatnod kellene? :D Tökéletesen igazad van, az igazság sokoldalú.
2015. febr. 17. 11:17
 15/20 anonim ***** válasza:
54%

Ugyanezt látom, kedves kérdező és néha őrjöngenék a dühtől, néha sírnék, olyan elkeserítő.:( Szomorú, hogy a legtöbb ember befolyásolható, és még szomorúbb: rabszolga. És a média az ami leginkább tudja őket befolyásolni. Birka effektus.Nekem is egy könyv keltette fel az érdeklődésemet, ha érdekel leírom privátba, de itt most nem teszem, mert egy (még) nem igazán népszerű és igen elvont könyvről van szó, és ha leírnám ki írta, akkor engem is könnyen felismernének. Tudom, hosszú magyarázat, de annyit mondok: egy tanárom által írt könyv.

Meg ami nagyon fel tud bosszantani, hogy úgy látom kezdenek teljesen eltűnni, kihunyni az érzelmek az emberekből, már egyre kevésbé igénylik a szeretetet,törődést egy másik emberi lénytől már csak a technológia ami befolyásol mindenkit. Meg egyre több a gyűlölködés, hazugságok, a tiszta érzelmek már ,,cikinek" számítanak, sajnos.:( Ott akadtam ki teljesen, hogy hallok nőket beszélgetni, hogy milyen ciki pl. ha egy pasi virágot ad nekik, vagy kezet csókol, vagy stb. kis kedveskedések, mert az mekkora papucs lehet már, meg ,,tiszta ciki", hogy milyen ,,régimódi" stb. -És ez is mind a beszűkült média által befolyásolt látókörűségnek köszönhető. A valóvilág, Éjjel nappal budapest stb. mocsoknak él a mai átlag ember. Meg a gyerek is 3 évesen kezében a Tablettel. Hát no comment.

Lehet, most én tűnök befásultnak, de amit látok az nagyon nem tetszik, és úy érzem ez így nagyon nem jó, és nem is igazán találom a helyem.-Mert én tudatosan próbálok más lenni, én még értékelem a régi igazi értékeket, az apró kedvességeket, tisztelem az idősebbeket, udvarias vagyok, és nem szokásom mást lenézni, átgázolni rajta.-Ezért utálnak sokan, és ez szerintem nagyon szomorú, hogy a mai világban akkor vagy nyerő ha minél inkább beletaposol más lelkébe. Hozzáteszem nem vagyok túl öreg, hogy így beszélek attól még, csupán 21 éves fejjel látom ezt így.

2015. febr. 18. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%

jááj az ifjúság..

:P

én is gondoltam hasonló hülyeségeket, de akkor valóban 12 éves voltam.


csak szólok, kedves kérdező, hogy saját magát senki sem tartja birkának, mindenki azt hiszi, hogy az ő nézőpontja helyes, és mindenki azt hiszi, hogy legalább egy kicsit jobban átlátja a dolgokat, mint bárki más.

Csocsi

2015. febr. 19. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
47%
Látom valaki nagyon lepontozott! Sebaj, nem kell mindenkinek osztani a véleményemet, sőt senkinek sem kell, de ez egy olyan oldal tudtommal, ahol azért csak leírhatja az ember a sajátját, és elnézést, hogy van saját véleményem, és fel merem vállalni!
2015. febr. 19. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
31%
Bár ha nem írtam volna a koromat lehet jobban jártam volna...
2015. febr. 19. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
#15-ös igen érdekelne a könyv :)
2015. febr. 27. 13:57
 20/20 Doki860213 válasza:

Kedves Kérdező!


Csatlakozom hozzád! Engem is nagyon érdekel az igazság és keresem a válaszokat! Én is David Icke videói hatására kezdtem el a keresést! Amit Ő állít teória sokkal valószínűbbnek tartom mint azt amit a sok körülöttünk lévő ,,zombik" mondogatnak! Sajnos itt is van néhány aki nem csak, hogy maga nem látja a fától az erdőt, de még külön a saját fájával akarja eltakarni az igazságot! Emlékezz a Mátrix 1 egyik jelenetére mikor megy Morpheus és Neo a tömeggel szemben! Mit mond Morpheus Neonak? ,,A legtöbb közülük nem érett meg a valóságra, és sokuk úgy megszokta, oly gyógyíthatatlanul függ a rendszertől, hogy foggal-körömmel védeni fogja." ;)

2019. nov. 25. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!