Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Fura keresztelői fotóra...

Fura keresztelői fotóra ésszerű magyarázat?

Figyelt kérdés

A kép akkor készült mikor a tiszteletes megkeresztelte a kisfiunkat... épp önti a homlokára a vizet...

Ezt az egy fotót sikerült készíteni az egyik családtagunknak, mert a memória kártya betelt...

a képen a férjem, én, a kisfiunk és a tiszteletes van, de a férjem előtt közvetlenül egy kisfiú áll...az arca nem látszódik mert a férjem takarja és annyira közel állt hozzá hogy szinte megérinti....

igazából csak azért lett fura a gyerek alak mert nem vettem észre hogy ott áll ás ennyire közel a férjemhez....mikor a férjemnél rákérdeztem akkor ő azt mondta mellette nem állt senki.....erre megmutattam neki a képet...

variációk:

-most vagy hirtelen oda szökött volna egy kisfiú(mert tudjuk milyenek a gyerekek)...és mi nem vettük észre, így ezért olyan meglepő...már az egész tartásából az derült ki hogy több ideig időzhetett...nincs mozgázban a teste, áll ás nézi ahogy megkeresztelik a fiunkat...

-összefotózás nem hiszem hogy lehetett....hisz az egész kép stimmel csak ott az a kisfiú...más elmosódás nincs...

A fiúnk aki amúgy két éves lesz, végig ordította az egész keresztelőt, szó szerint menekült el onnét...(persze ez mellékes)


Próbálok majd több fotót szerezni a keresztelőről mert nem hagy nyugodni az a kisfiú alak .....

Ti mit gondoltok erről ?


(ja és mellesleg nem is tudom mit gondoljak a szellemekről, de leginkább nem hiszek bennük...ez az eset viszont kicsit kétségek között hagy...)


2015. jún. 27. 11:10
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

A kisfiú végig ott lehetett a pap "szoknyája" alatt, csak előbújt...


Viccet félretéve, a szellemek nem ilyen flancos pulóverben mászkálnak, szóval kizárhatjuk.


Meg amúgy is, mit keresnének szellemek "Isten szent házában"?

2015. jún. 27. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
0%

Azt, borzalmas szülők vagytok.

Tudatlanok, buták és hagyjátok, gyereketek ok nélkül szenvedjen.

Gratulálok agymosottak. Nagyon jó élete lesz gyereknek.

Szánalmas.

2015. jún. 27. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

A kereskedelmi forgalomban általában kapható digitális fényképezőgépek (telefonok stb) képérzékelő szenzora különböző szűrőkkel úgy van belőve, hogy kb. az emberi szem által látott képet adja vissza.


Olyan nincs, hogy egy normál géppel valaki szellemet fotóz, aki nem látszott a valóságban (szerintem speciális géppel sincs, de ebbe ne menjünk bele). Ha a kisfiú szellem, akkor igen jól láthatóan ott állt mellettetek. A csak fotón előtűnő szellemalak a mozifilmek hülyesége.


A fotóból kevés látszik, de ez nem dupla expozíció. Ezt egyébként is kevés digitális gép tudja, és külön be kell állítani. Nem hiszem, hogy a fotós dupla expóval akart családi eseményt fotózni.

2015. jún. 27. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
12 es te tuti ide akartál írni??? A normális válaszokat köszönöm
2015. jún. 28. 13:48
 15/17 anonim ***** válasza:

Kérdező, szerintem arra utalt a titokzatos 12-es, hogy nem igazán hisz a Római Katolikus Egyházban, és szerinte ráerőltettétek a gyereketekre ezt a vallást, hiszen vízmágia általi beavatási szertartásnak vetettétek alá (ez egyfajta megkötési szertartás), az ő beleegyezése és jóváhagyása nélkül, aminek a következményeit valószínűleg (ez a papi elhivatottság mértékétől függ) a gyermeketek az egész élete során viselni fogja.


Szerinte rossz döntést hoztatok. Erről van szó. Ha az ezo témakörben ilyen választ kapsz, ne lepődj meg :)

2015. jún. 28. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Köszi utolsó :) ... Amúgy reformátusok vagyunk, bár gondolom ez mindegy...
2015. jún. 28. 14:49
 17/17 anonim ***** válasza:

Ez nagyon érdekes…

Nem hinném higy csak úgy odaszaladt egy kisfiú…

De a szellemekben sem hiszek…

Nem lehet, hogy csak egy festmény meg árnyék egybemosódott és az néz ki úgyy mint egy kisfiú?

2015. júl. 17. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!