Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mi a magyarázat az alábbiakra?

Mi a magyarázat az alábbiakra?

Figyelt kérdés

Mégiscsak rávettem magam, hogy felteszem a kérdést. :D

Biztos vagyok benne, hogy a kérdés kiirása után fogok itt kapni, hideget, meleget meg jó lelki fröccsöket de nem érdekel már nem érdekel!

A helyzet az, hogy a múlt hétvégén buli volt ahova én is hivatalos voltam.

Jól telt, jól éreztem magam, jó volt a társaság a zene meg stb.

Pia az volt de ezen kivűl nem volt semmi, tehát nem voltak se erős se gyenge anyagok. Sőr volt, bor volt, vodka volt, és még valami édes sz.rok amiket én nem szeretek.

Na mindegy, a lényeg az, hogy úgymond egy pohárkával többet ittam. Ez számomra azt jelenti, hogy nem voltam totálkáros részeg, de józan se voltam, olyan, olyan tudjátokkettő közötti állapot.

Nem szoktam leinni magam, nekem van egy vonal és mikor érzem, hogy "stop" akkor onnan már csak ha lekötnek iszom tovább de azt is nemsokára kirokázom. :D

Ez történt most is, hajnal 3-kor azt mondtam, hogy elég volt én megyek haza. A lakásunk egy 10 percre van attol a háztól ahol a buli volt.

Elköszöntem és elindultam és.....

Ennyire emlékszem!

Reggel 10 órakkor ébredtem meg abban az iskolában amelyben végeztem ezelőtt tíz évvel az általános iskolát, a második emeleten a B osztályban első sór 3 padjában(a saját padomban).

A kérdésem csak az,hogy jútottam be az iskolába anélkűl, hogy az őr meglátott volna, a második emeletre?

Hogy nyitottam ki a bejárati ajtót,hogy, hogy,hogy!!!???

Vagy a falon másztam fel?

De a legfontosabb kérdés az, hogy miért nem emlékszem semmire??

Az iskola pontosan az ellenkező irányban van a házunktól és jóval messzébb,kb fé óra gyalog.

Mi történt velem hajnal 3-tól délelőtt 10 óráig?

Hangsúlyozom, hogy nem voltam olyan részeg mint mikor az embernek megszakad a film teljesen.

Emlékszem mindenre, tisztán emlékszem amikor elköszöntem, emlékszem arra, hogy marasztaltak a skacok, hogy maradjak még, emlékszem, hogy kiléptem az ajton, becsuktam magam után a kaput és innettől kezdve zsupszkulcs :D semmi!! Mintha valaki ellopta volna tőlem azt a 7 órát.

Ne higgyjétek, hogy engem nem zavar, vagy,hogy azzal nyugtatom magam, hogy a pia a pia és csakis a pia az oka.

De az a baj, hogy ezzel csak áltatom magam.

HMMMm...

Mondjatok valami okosat, eltűröm még akkor is ha nagyon kemény lesz. :D


Köszi!


2015. júl. 17. 21:21
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
53%
Képes voltál ilyen hosszan írni egy ekkora nyilvánvalóan kamu sztorit?
2015. júl. 17. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 A kérdező kommentje:

Köszönöm! :)

Az első már meg is volt.

Megy a zöldpacsi!

De ez még nem oldja meg a problémámat.

2015. júl. 17. 21:35
 3/41 anonim ***** válasza:
84%
És mégis honnan tudjam, hogy hogyan kerültél oda, honnan, honnan, honnan? Áruld el. Veled ittam? Honnan tudjam, hogy te mi a francot művelsz részegen, honnan? Lehet, hogy valamit csináltál az őrrel (nem is akarom tudni, hogy mit), de az is lehet, hogy titokban te vagy a pókember, vagy te vagy a Mikulás, aki a keményen át mászik be.
2015. júl. 17. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
83%

Agh,kérdező! Kérlek...

Nem egyértelmű,hogy elraboltak az űrlények,majd kísérleteket hajtottak végre rajtad. Ezt követve az iskolapadodba teleportáltak vissza,és természetesen a velük kapcsolatos információkat kitörölték az emlékezetedből... -.- :D



- Nagyon erőltetett volt. :/ De azért megpróbáltad.-

2015. júl. 17. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
75%
Sokan mondják komolytalankodva, hogy az alkoholnak teleportáló hatása van. Ha minden általad leírt szó igaz, akkor te vagy az élő példa arra, hogy ez tényleg így van :D
2015. júl. 17. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:

Hehe, berúgtál mint csacsi. És amlegenek - meg a kaja hiányának - köszönhetően a szokásosnál jobban beütött.

Ennyi.

2015. júl. 17. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:

a válasz az: idő


Minden kérdésre a lehető legjobb válasz az idő..bármi legyen is a kérdés (aki nem érti lehet elmélkedni, hogy miért. Ha tudod akkor egy fejlettebb szellemi szinten vagy és gratulálok )

2015. júl. 17. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 A kérdező kommentje:

Mindannyiotoknak ment a zöld kéz! :D

Nem én nem hiszek az űrlényekbe se szellemekbe.

De ami történt az megtörtént.

Az őrrel nem csináltam semmit :D és hála az égnek ő se csinált velem semmit, pedig megtehette volna pl azt, hogy hívja a zsarukat.

A kérdés még mindig nyitott.

Jöhetnek még a fejmosások!

2015. júl. 17. 21:45
 9/41 A kérdező kommentje:
6-os hidd el nekem is ez a leg kézenfekvőbb magyarázatom, de olyan érzésem van, hogy ezzel csak nyugtatni akarom magam.
2015. júl. 17. 21:48
 10/41 A kérdező kommentje:

7-es kifejtenéd egy kicsit pontosabban ha megkérlek?

Valami olyant írtál amit nem értek de érdekel.

Kérlek!! :)

2015. júl. 17. 21:50
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!