Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mi a magyarázat az alábbiakra?

Mi a magyarázat az alábbiakra?

Figyelt kérdés

Mégiscsak rávettem magam, hogy felteszem a kérdést. :D

Biztos vagyok benne, hogy a kérdés kiirása után fogok itt kapni, hideget, meleget meg jó lelki fröccsöket de nem érdekel már nem érdekel!

A helyzet az, hogy a múlt hétvégén buli volt ahova én is hivatalos voltam.

Jól telt, jól éreztem magam, jó volt a társaság a zene meg stb.

Pia az volt de ezen kivűl nem volt semmi, tehát nem voltak se erős se gyenge anyagok. Sőr volt, bor volt, vodka volt, és még valami édes sz.rok amiket én nem szeretek.

Na mindegy, a lényeg az, hogy úgymond egy pohárkával többet ittam. Ez számomra azt jelenti, hogy nem voltam totálkáros részeg, de józan se voltam, olyan, olyan tudjátokkettő közötti állapot.

Nem szoktam leinni magam, nekem van egy vonal és mikor érzem, hogy "stop" akkor onnan már csak ha lekötnek iszom tovább de azt is nemsokára kirokázom. :D

Ez történt most is, hajnal 3-kor azt mondtam, hogy elég volt én megyek haza. A lakásunk egy 10 percre van attol a háztól ahol a buli volt.

Elköszöntem és elindultam és.....

Ennyire emlékszem!

Reggel 10 órakkor ébredtem meg abban az iskolában amelyben végeztem ezelőtt tíz évvel az általános iskolát, a második emeleten a B osztályban első sór 3 padjában(a saját padomban).

A kérdésem csak az,hogy jútottam be az iskolába anélkűl, hogy az őr meglátott volna, a második emeletre?

Hogy nyitottam ki a bejárati ajtót,hogy, hogy,hogy!!!???

Vagy a falon másztam fel?

De a legfontosabb kérdés az, hogy miért nem emlékszem semmire??

Az iskola pontosan az ellenkező irányban van a házunktól és jóval messzébb,kb fé óra gyalog.

Mi történt velem hajnal 3-tól délelőtt 10 óráig?

Hangsúlyozom, hogy nem voltam olyan részeg mint mikor az embernek megszakad a film teljesen.

Emlékszem mindenre, tisztán emlékszem amikor elköszöntem, emlékszem arra, hogy marasztaltak a skacok, hogy maradjak még, emlékszem, hogy kiléptem az ajton, becsuktam magam után a kaput és innettől kezdve zsupszkulcs :D semmi!! Mintha valaki ellopta volna tőlem azt a 7 órát.

Ne higgyjétek, hogy engem nem zavar, vagy,hogy azzal nyugtatom magam, hogy a pia a pia és csakis a pia az oka.

De az a baj, hogy ezzel csak áltatom magam.

HMMMm...

Mondjatok valami okosat, eltűröm még akkor is ha nagyon kemény lesz. :D


Köszi!


2015. júl. 17. 21:21
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:

Kérdező, jó sokat ittál, szívtál is esetleg és itt a magyarázat mindenre.

Nincs neked semmilyen természetfeletti "találkozásod", mert ilyen démoni megszállás esetében lehetséges.


Amúgy meg őszintén, kamu sztori! Jól kitaláltad. Olyan mesébe illő!

2015. júl. 17. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:
60%

Hát ez egy felettéb érdekes kis történet, ami igencsak kamuszagú :-)

De mivel eléggé nyitott vagyok az ilyen fura dolgokra, képes vagyok elhinni a sztoridat! Szóval szerintem teleportáltál :-) Más magyarázatot nem tudok.

Történtek már furcsa dolgok a történelem során. Pl. a lovas katona aki saját magával találkozott lovaglás közben, csak kicsit öregebben, vagy a sok ember akik spontán öngyulladtak :-) Vagy itt vagyok én, engem elvittek az ufók és nem hoztak vissza...

Na a lényeg, hogy teleportáltál! és az is lehet hogy idöt is ugrottál. Nálad most hányadika van?

2015. júl. 17. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 A kérdező kommentje:

11-es hidd el kérlek, hogy nem szívtam semmit, még ha lett volna sem szívtam volna mert egyszerűen nem érdekel.

Piálni se szoktam minden nap ezt vagy elhiszitek vagy nem jogotok van azt hinni amit akartok.

De itt a buliba ittam vagy három rövidet meg talán 5 sőrt, de már az ötödiket nem ittam meg az összeset.

És igen én is azt mondom, hogy a pia az oka de nyugtat meg.

Nem tudom mi történt, nem hiszek ezekben a dolgokban mert elég realista vagyok, de mégis ott van bennem a nyugtalanság.

Ismerem magamat, és azt kell mondanom, hogy az a 7 óra hiányzik az életemből bármi is legyen rá a magyarázat.


Mindenkinek megy a zöld kéz, mindegy mit írtok.

2015. júl. 17. 22:18
 14/41 anonim ***** válasza:
81%

Szerintem vki leütött, de konolyan.


Kijössz egy buliból, látja hogy kicsit részeg vagy, ő pedig egy rossz alak. Elképzelhető. ;)


Vagy vki poént csinált belőled elvitt vhogy az iskolapadba és hülye képeket készített rólqd, mert elaludtál mikor kijöttél a buliból…


Vagy gyerekrablók voltak és elrejtettek aaa suliba, de időelőtt felébredtél és elhuztál mikor elmentek a főnökért.



Remélem nem történt veled túl rossz! ;)

Bár ne hari, kicsit kamus, de tudod mit, elhiszem! ;)

2015. júl. 17. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 A kérdező kommentje:

12-es hidd el, hogy nem kamu a kérdés!

Köszönöm, hogy válaszoltál a kérésemre.

Nálam ma 2015.07.17 van.

Miért nálad nem ugyan annyi?

Amit írtál arról soha nem hallottam csak a filmekben.

Nem tudom mennyire igaz a teleportálás.

Legfeljebb utána nézhetek ha esetleg adnál egy kiinduló pontot. :)

Kösz!

2015. júl. 17. 22:23
 16/41 anonim ***** válasza:
14-es vagyok. Mindenkit aki ott volt kérdezz meg az esetről aztán írd le ide mit tudtál meg! Lehet vki látott vmit, ha tényleg nm kamu! ;)
2015. júl. 17. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 A kérdező kommentje:

14-es először is köszönöm, hogy elhiszed, ez jó érzés, hogy valaki hisz nekem.

Van logika abban amit írsz, de eddig még senki nem jelentkezett, hogy szívassanak képekkel.

Nem fáj semmim, tehát nem hiszem, hogy leütöttek.

Elmondom, hogy mit gondolok én.

lehet, hogy megvágott az az utolsó sőr, csak későbre ért utol a hatása, valahogy valamijen titkozatos módon irányt váltottam és az iskolánál kötöttem ki.

Lehet az őr kijött az épületből ugyan akkor amikor én oda értem, az ajtót nyitva hagyta és nekem csak be kellett sétálnom az épületbe így nem láthatott senki.

Nekem ez a racionálisabb magyarázatom.

Csak sajnos ez nem adja meg a lelki békémet, mert SOHA eddig ilyen vagy ehhez hasonló tapasztalatom nem volt.

2015. júl. 17. 22:33
 18/41 anonim ***** válasza:

Újból 14-es.


Én se tudnék megnyugodni, ez természetes. :)


Hát lehet fáradt voltál, elaludtál és alvajáró vagy ;)

Amúgy sztem nincss is őr a sulikban ilyenkor :/

Hanem be van zárva, szóval fura.

2015. júl. 17. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 A kérdező kommentje:

14-es :D na látod ez egy f..sza ötlet!

Ez nem jutott eszembe...na holnap indul az interju a bandával. :D

Köszi!!

2015. júl. 17. 22:37
 20/41 A kérdező kommentje:

Nem, nálunk tényleg van éjjeli őr nem viccelek!

Nem tudom mi okból de van éjszakai szolgálat mind a három iskolánál.

2015. júl. 17. 22:39
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!