Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Rémisztő dolgok történnek...

Rémisztő dolgok történnek otthon mi tehetek? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Sziasztok! Fel szeretnék tenni egy igen furcsa kérdést és el is mesélnék egy ezzel kapcsolatos történetet röviden személynevek/személyazonosságok nélkül. Annyit azért érdemes tudni hogy én 16 éves vagyok. Az egyik családtagom (mint mondtam névét és személyazonosságát nem fogom említeni) azt mondta h furcsa dolgok történtek vele. Ezt igen nehezen tudnám elhinni neki, és nem azért mert nem hiszek neki hanem azért mert ezt gyerekfejjel elég nehéz elhinni illetve megérteni. Számomra ez felfoghatatlan. / mostanság történtek ugye furcsa dolgok nálunk, itt gondolok arra hogy a házunkban valakinek az elveseztt lelke kísértett pontosabban az én szobámban.. / Visszatérva a fontosabb dologra.. Szóval ez a bizonyos személy azt mondta nekem hogy "átlépett egy másik dimenzióba". Ezt nem tudom pontosan hogy ez hogyan lehetséges, hiszen elsőre nekem is nagyon bizarrul hangzott és vagy 10x-i elmondás után sem sikerült túlzottan megértenem ezt. Emellett a dimenzióváltás mellet elmondta nekem azt is h "van egy sík univerzum amit meghajlítva keletkezik egy hosszúság és egy magasság. Majd ha az utóbbit még 1x meghajlítjuk akkor lesz még egy hosszúság és a 3. dimenzió. Ezt a 3. dimenziót meghajlítva keletkezik a 4. dimenzió”. „Ő átlepett egy másik dimenzióba és nem tud és nem is akar onnan visszajönni, de fizikálisan/testileg itt van de valahogy mégsem”. Azt mondta h eddig ezt csak nekem mondta el meg, meg még valakinek de ő ezt nem hitte el... Említette még azt is hogy ez eddig senkinek se sikerült csak neki. (Azt pedig még fontos megemlítenem hogy az illetű nem kevés alkoholt fogyaszt naponta. Tulajdonképpen /-tudtommal és az ő elmondás szerint-/ fiatal kora óta iszik, és egyszerűen el sem tudom képzelni meddig fajult a dolog. Nem tudom hogy hány fokozata van az alkoholizmusnak de erősen attól tartok hogy meg akar halni ) A világátlépés mellett pedig arra is említés került hogy hiába iszik mert már nem érzi se itt se a másik világban az alkohol hatását. Mivel elég régóta tudom és látom is hogy naponta iszik ezért is kérdeztem meg tőle hogy „Egyébként miért iszik?” erre az volta a válasza hogy „Azért mert kívanja". Emellett azt is mondta még, hogy ezt a dimenziósváltást pedig nem tudja visszacsinálni és még 6000x elmondta h átlepett egy másik dimenzióba.. Azt is mondta még ( mivel hogy ritkán van otthon mivel éjszakai műszakban dolgozik és van hogy szerdán vagy csütörtök délután mikor szabadnapos akkor elméletileg otthon kéne lennie) „de ő elmegy otthonról és ebbe a másik dimenzióba megy” Ezután pedig sírva fakadt hogy én ezt nem értem meg..Én is sírva fakadtan hiszen egyrészt gyerek létemre hogyan is érthetném meg ezt az dimenzióátlépéses dolgot, másrészt pedig ő fontos nekem és nem akarom elveszíteni emiatt. Aztán odamentem hozzá és megöleltem. (Azért is mert úgy éreztem hogy ez lenne az egyetlen dolog ami most éppenséggel segítene rajta mert nagyon ritkán öleljük meg egymást illeve beszélgetünk.) Segíteni szeretnék neki. Nagyon aggódom érte mert közel áll hozzám és félek attól hogy elveszíthetem őt az alkoholizmusa miatt és attól is félek hogy öngyilkosságot tervez, mert azt is mondta h „neki már nem jó ebben a világban”. Szakemberhez nem mertem és nem is mernék fordulni ezzel mert félek hogy kiderülne viszont nagyon aggódom miatta és az ilyen dolgai miatt. Elvonóra illetve pszhihológushoz nem szándékoztam elküldeni mert tudom hogy ”már csak én maradtam neki mint támasz és nem akarok neki csalódást okozni azzal hogy nem hiszek neki ” csak ez olyan nehéz számomra. KÉRLEK, NE NEVESSETEK KI, INKÁBB A SEGÍTSÉGETEKET SZERETNÉM KÉRNI, HOGY MI A TEENDŐ AZ ILYEN HELYZETBEN?????? Mert egyszerűen fogalmam sincs hogy hogy történhetett meg ez a dolog (ha egyáltalán megtörtént) mert nem állítom hogy hazudik de azt se hogy igazat mond és hogy valóban létezik-e ilyen. Kérlek segítsetek ebben: valóban létezik-e ilyen dimenzióátlépés, vagy ez csak az alkoholizmus (vagy más gondolok itt pl. titokban különféle révületkeltő szerek –bár ez nem túl valószínű- ) hatása miatt lehetséges, vagy valóban öngyilkosságot tervezhet?

#alkohol #probléma #depresszió #alkoholizmus #dimenzió #dimenzióátlépés #öngyilkossági-hajlamok #túlzott alkoholfogyasztás #családi-munkahelyi-problémák
2015. dec. 6. 21:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
46%

"Fel szeretnék tenni egy igen furcsa kérdést és el is mesélnék egy ezzel kapcsolatos történetet röviden személynevek/személyazonosságok nélkül."


Eddig olvastam el. Írd újra, röviden. Tényleg röviden.

2015. dec. 6. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
57%

"Azt pedig még fontos megemlítenem hogy az illetű nem kevés alkoholt fogyaszt naponta"


idáig olvastam, de eddig is minek...

2015. dec. 6. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:

Átkopogott a szomszéd, hogy ne visítsak már! ="D

Egyébként ezt az ezotéria kategóriába kellett volna kiírnod (ha kamu, ha nem), ott lehet találtál volna olyat aki talán komolyan veszi.

Egyébként tegyük fel, hogy nem kamu. Ez a te rokonod egy beteg ember, az alkoholizmust meg a tévképzeteket is lehet kezelni, de el kell menni orvoshoz. Nem azzal segítesz neki, hogy struccot játszol.

2015. dec. 6. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
élénk fantázia és az alkohol csodákra képes
2015. dec. 6. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
skizofrénia :(
2015. dec. 6. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
100%

Gondolom muterodról van szó, egy anonim oldalon nyugodtan leírhatsz ilyeneket, mert kb az első 5 sorból magára ismer az illető, ha ide téved.

Nem túl gyakori jelenség amit leírtál róla...csak azért mondom.

Azt had kérdezzem már meg, hogy milyen alkoholt fogyaszt, remélem nem valami 2 literes puha flakonos "gumibogyó szörpöt"...?

Egyébként az alkoholizmus is produkálhat ilyen tüneteket, ugyan úgy mint a hallucinációkat okozó drogok.

Fiatal koromban egyszer kipróbáltam az LSD-t, hát kb hasonló "élményeim" voltak, mint amit leírtál.

Mindenképp orvosi ellátást igényel, ön és legfőképp közveszélyes az ilyen ember, más nem azzal, hogy ilyen viselkedéssel nyomorítja meg a gyerek életét.

2015. dec. 6. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Sajnos ez tényleg a skizofrénia egyik tünete...szerintem mindenféle képpen kérj orvosi segitséget!
2015. dec. 6. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
76%

Kb a felét se olvastam el addig szabadnapos a részig

nem lehet ,hogy ez a másik dimenziò a kocsma ahová szabadnaposan megy ?

Ki ez bátyád nagy bátyád vagy ki ?

Én nem gondolom h az anyád lenne .


ÍRD LE RŐVIDEBBEN KEVESEBB MELLÉBESZÉLÉSSEL MER ÍGY AZ AZ ISTEN ,HOGY BÁRKI ELOLVASSA !!!

2015. dec. 7. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Hozzáteszem az apám mesélte h

anyám unokaöccse piros egereket csapkodott részegen .

Ez hasonlaò .

2015. dec. 7. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Figyelj a szeretted sajnos beteg ember, nem hazudik Neked, ő a betegsége miatt ezt éli meg, hallucinál, téveszméi, érzékcsalódásai vannak amiről azt hiszi valóságos. Tudom milyen az én apukám is skizofrén és alkoholista. Mi is azt hittük jó ideig,hogy csak az alkohol miatt ilyen, de kiderült ennél súlyosabb a dolog.Mióta rendszeresen szed rá gyógyszereket sokkal jobb a helyzet, mert ezt kezelni kell,hogy ne legyenek hallucinációi amik az őrületbe kergetik.

Elhiszem,hogy szereted és sajnálod, de tényleg nem megoldás, hogy homokba dugod a fejed, ez nem segít rajta, szakemberhez(pszichiáterhez kell mennie).

2015. dec. 7. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!