Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Rémisztő dolgok történnek...

Rémisztő dolgok történnek otthon mi tehetek? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Sziasztok! Fel szeretnék tenni egy igen furcsa kérdést és el is mesélnék egy ezzel kapcsolatos történetet röviden személynevek/személyazonosságok nélkül. Annyit azért érdemes tudni hogy én 16 éves vagyok. Az egyik családtagom (mint mondtam névét és személyazonosságát nem fogom említeni) azt mondta h furcsa dolgok történtek vele. Ezt igen nehezen tudnám elhinni neki, és nem azért mert nem hiszek neki hanem azért mert ezt gyerekfejjel elég nehéz elhinni illetve megérteni. Számomra ez felfoghatatlan. / mostanság történtek ugye furcsa dolgok nálunk, itt gondolok arra hogy a házunkban valakinek az elveseztt lelke kísértett pontosabban az én szobámban.. / Visszatérva a fontosabb dologra.. Szóval ez a bizonyos személy azt mondta nekem hogy "átlépett egy másik dimenzióba". Ezt nem tudom pontosan hogy ez hogyan lehetséges, hiszen elsőre nekem is nagyon bizarrul hangzott és vagy 10x-i elmondás után sem sikerült túlzottan megértenem ezt. Emellett a dimenzióváltás mellet elmondta nekem azt is h "van egy sík univerzum amit meghajlítva keletkezik egy hosszúság és egy magasság. Majd ha az utóbbit még 1x meghajlítjuk akkor lesz még egy hosszúság és a 3. dimenzió. Ezt a 3. dimenziót meghajlítva keletkezik a 4. dimenzió”. „Ő átlepett egy másik dimenzióba és nem tud és nem is akar onnan visszajönni, de fizikálisan/testileg itt van de valahogy mégsem”. Azt mondta h eddig ezt csak nekem mondta el meg, meg még valakinek de ő ezt nem hitte el... Említette még azt is hogy ez eddig senkinek se sikerült csak neki. (Azt pedig még fontos megemlítenem hogy az illetű nem kevés alkoholt fogyaszt naponta. Tulajdonképpen /-tudtommal és az ő elmondás szerint-/ fiatal kora óta iszik, és egyszerűen el sem tudom képzelni meddig fajult a dolog. Nem tudom hogy hány fokozata van az alkoholizmusnak de erősen attól tartok hogy meg akar halni ) A világátlépés mellett pedig arra is említés került hogy hiába iszik mert már nem érzi se itt se a másik világban az alkohol hatását. Mivel elég régóta tudom és látom is hogy naponta iszik ezért is kérdeztem meg tőle hogy „Egyébként miért iszik?” erre az volta a válasza hogy „Azért mert kívanja". Emellett azt is mondta még, hogy ezt a dimenziósváltást pedig nem tudja visszacsinálni és még 6000x elmondta h átlepett egy másik dimenzióba.. Azt is mondta még ( mivel hogy ritkán van otthon mivel éjszakai műszakban dolgozik és van hogy szerdán vagy csütörtök délután mikor szabadnapos akkor elméletileg otthon kéne lennie) „de ő elmegy otthonról és ebbe a másik dimenzióba megy” Ezután pedig sírva fakadt hogy én ezt nem értem meg..Én is sírva fakadtan hiszen egyrészt gyerek létemre hogyan is érthetném meg ezt az dimenzióátlépéses dolgot, másrészt pedig ő fontos nekem és nem akarom elveszíteni emiatt. Aztán odamentem hozzá és megöleltem. (Azért is mert úgy éreztem hogy ez lenne az egyetlen dolog ami most éppenséggel segítene rajta mert nagyon ritkán öleljük meg egymást illeve beszélgetünk.) Segíteni szeretnék neki. Nagyon aggódom érte mert közel áll hozzám és félek attól hogy elveszíthetem őt az alkoholizmusa miatt és attól is félek hogy öngyilkosságot tervez, mert azt is mondta h „neki már nem jó ebben a világban”. Szakemberhez nem mertem és nem is mernék fordulni ezzel mert félek hogy kiderülne viszont nagyon aggódom miatta és az ilyen dolgai miatt. Elvonóra illetve pszhihológushoz nem szándékoztam elküldeni mert tudom hogy ”már csak én maradtam neki mint támasz és nem akarok neki csalódást okozni azzal hogy nem hiszek neki ” csak ez olyan nehéz számomra. KÉRLEK, NE NEVESSETEK KI, INKÁBB A SEGÍTSÉGETEKET SZERETNÉM KÉRNI, HOGY MI A TEENDŐ AZ ILYEN HELYZETBEN?????? Mert egyszerűen fogalmam sincs hogy hogy történhetett meg ez a dolog (ha egyáltalán megtörtént) mert nem állítom hogy hazudik de azt se hogy igazat mond és hogy valóban létezik-e ilyen. Kérlek segítsetek ebben: valóban létezik-e ilyen dimenzióátlépés, vagy ez csak az alkoholizmus (vagy más gondolok itt pl. titokban különféle révületkeltő szerek –bár ez nem túl valószínű- ) hatása miatt lehetséges, vagy valóban öngyilkosságot tervezhet?

#alkohol #probléma #depresszió #alkoholizmus #dimenzió #dimenzióátlépés #öngyilkossági-hajlamok #túlzott alkoholfogyasztás #családi-munkahelyi-problémák
2015. dec. 6. 21:34
1 2
 11/12 Legoman ***** válasza:

Nem tud átmenni egy másik dimenzióba.

Nem fogják neki engedni. Be van ez biztosítva, hogy ne lehessen átjárni.

Ha nem hallucinál (amit kétlek), akkor lehet, hogy csak azt hiszi, hogy ott van, miközben nincs.

A legjobb, ha beszállsz a játékba, és megkérdezed tőle, hogy írja le milyen ez a másik dimenzió, és te hogy tudsz oda átmenni? Vagy kérdezd meg tőle, hogy sikerült neki oda átjutnia?

Szóval tegyél fel neki sok kérdést, ami erre utal.

Majd utána szépen átvezetve, tegyél fel olyan kérdéseket, hogy mik a tervei a jövőre nézve, és hasonlók.

Ha megbízik benned, akkor elfogja mondani.

Tudom, hogy most ez csúnya dolog, és tényleg nem szép ilyet csinálni, de ha segíteni szeretnél neki, akkor ki kell szedned belőle az információkat, hogy tudj neki segíteni.

Esetleg kérheted a pszichológus segítségét, hogy lásson el tanácsokkal mit tehetnél.

2015. dec. 7. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a hasznos hozzászólásokat és a kevésbé hasznosakat is mert rájöttem hogy egy igen komoly helyzetet is néhány bunkó paraszt el tud vicceskedni.

És még pluszba neki áll feljebb mert nem tud elolvasni egy pár sort pedig ez egy regényhez képest semmi szóval én kérek bocsánatot hogy feleslegesen fárasztottam.De igaz kicsit túl részletes lett de valaki legalább adott egy értelmes választ aztán mondta hogy írjam le rövidebben. Megértem de ezt nincs mit hová szépíteni hiába írom le rövidebben ugyan az lesz csak kevesebb sorral de aki segíteni akar és érdekli a problémám annak bizonyára nem esik nehezére.

2015. dec. 7. 19:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!