Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hogy tudnám a negatív gondolat...

Hogy tudnám a negatív gondolatokat kitakarítani a fejemből?

Figyelt kérdés
Nem vagyok depressziós (még) de olvastam, hogy a negatív gondolatokkal nagyon gyorsan be lehet vonzani a rosszat. Hogyan legyek pozitív?
2016. jan. 18. 13:59
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Mennek a zöldek


Még annyit kérdeznék, hogy mondjuk lassan már el is hiszem, hogy a saját negatív gondolatok uralkodnak rajtam el s vonzom be a rosszat ......: pl. Jelentkezem az állásra, alkalmas vagyok, mert szóban közlik, kilépek és tudom, hogy nem vesznek fel. Pl. Múlt héten volt egy vizsgám, 50% nyilván hogy sikerül-e..

De számtalan ilyen dolgokkal vagyok így! Meg vagyok róla győződve hogy nem jön össze stb...

2016. jan. 18. 21:00
 12/17 anonim ***** válasza:

Miért gondolod, hogy egyedül az lehet a működés, hogy tudod, hogy nem fognak felvenni, és nem vesznek felvesznek fel, akkor azt Te okoztad a negatív gondolataiddal? Vagy, hogy billeg az esélyed a vizsgán, úgysem fog sikerülni, és nem sikerül, tehát már megint a Te negatív gondolataid érvényesítették magukat.


Ugyanilyen erővel azt is gondolhatnád, hogy akármit gondoltál volna, akkor sem vettek volna fel, akármit gondoltál volna, akkor sem sikerült volna a vizsgád - nem a gondolataid hatottak, hanem megérezted, hogy mi fog bekövetkezni a jövőben.


Mitől hiszed el szívesebben az előbbit, mint az utóbbit? Egyiket sem lehet bizonyítani.

2016. jan. 18. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Nem kell takarítani hagy csak ott mindent. Az élet amúgyis szar, szóval nem kell pozitívnak lenni, ha nem vagy az, és okod sincs rá annak lenni. Nem kell a ködösítés. Fogod el ezt a lepratelepet úgy ahogy van, és lépj tovább.
2016. jan. 19. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Fene nem érti, hogy minek nem kerestek fel egy lélekbúvárt, aki pár zsetonért lemerészkedik a mélybe?
2016. jan. 19. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Egyszer én is kíváncsi lennék milyen az a pozitív gondolkodás és valójában hány embernek sikerül magát lenyomni.
2016. jan. 19. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

Többek között egy jósnő is megaszonta, hogy velem van a baj, bevonzom a rosszat :)


Nehéz ügy, még takarítani és gyárba sem tudok elmenni, mert túlképzett vagyok. Ahol meg kell a végzettség, alkalmas vagyok, oda meg nem vesznek fel. Hogy lehet ma az országban egyáltalán elhelyezkedni úgy, hogy ha a gyerkőc beteg, ne kirúgással fenyegessenek? Akinek nincsenek szilárd kapcsolatai, az éhen is halhat? Gyerek előtt is keményen dolgoztam, Gyed után intettek egy laza helót, azóta semmi. Nagyon szeretnék dolgozni, nekem mindegy, mit, csak ne kelljen itthon ülni :(


De azt se fogadom el, hogy ez az én utam, nem is tudom, miért kapom az élettől, soha senkinek nem ártottam, erőn felül segítek bárkinek. Más meg aljas, stb., és mégis sikeres.

2016. jan. 19. 08:18
 17/17 Fish1 ***** válasza:
Ha van nyelvtudásod (legfőképpen angol), akkor előfordul, hogy tudok segíteni. Külföldi távmunkát végzek egy ideje és ebből élek (grafikus vagyok, de vannak más lehetőségek is).
2016. jan. 19. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!