Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mi várr ránk ha meghalunk...

Mi várr ránk ha meghalunk szerintetek? :D Miben hisztek? Mi történik a lelkünkel? :D

Figyelt kérdés

Aminap betèptem mint az àllat , ( hozzàteszem utàlom az egyhàzat a papokat mind 1 tolvaj kcccsog ) de amikor beflesgeltem 1 àdàm ès èvàs rövid animàciòs filmecskèt , olyan csodàlatos volt :) Ùgy remènykedem benne hogy lètezik menyorszàg ahol màr nincs stressz , nincs baj.. hiszen a föld is 1 èden lenne ha nem b**znà tönkre ez a sok rossz. Olyam csodàlatos ez az egèsz, ha belegondolsz ..màr az is felporget.

Mesèljètek el a ti gondolataitokat is pls :)


(Ja ès nem egy 60 èves jehova tanuja vagyok)

19f



#Isten #hit #spiritualitàs
2016. jún. 16. 23:31
1 2 3 4
 1/35 Inessential ***** válasza:

Az energia nem vész el, csak átalakul.

(Ezzel nem azt mondom, hogy hiszek a szellemekben.)

2016. jún. 16. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
69%
Miután feldobom a pacskert, szépen beleraknak a kis dobozkámba, leeresztenek, rámdobálják a földet, ott pedig szépenlassan lebomlok és felzabálnak a férgecskék, mégis mi legyen még ezután barátom?:D
2016. jún. 16. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
58%
Az az "élmény" vár rád amit a születésed előtt is éreztél, vagyis a nagy semmi. Ha már por leszel akkor a por nem érez semmit, az már nem gondolkodik. A természetes halálod előtt tudatmódosító vegyületek keletkeznek az agyadban, ami valóban hasonlít a részegséghez vagy a kábítószerhez. A természet célja ezzel az hogy ne rettegjen a haldokló idős a haláltól.
2016. jún. 16. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
52%
Persze hogy meghaltam, csak visszajöttem a túlvilágról hogy válaszoljak neked
2016. jún. 16. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 A kérdező kommentje:
Hàt kb ùgy irtad le a dolgokat mintha biztos lennel benne :D de ez csak annyit jelent h elhiszed amit ìrsz. Savanyù , de kitudja.
2016. jún. 16. 23:45
 6/35 anonim válasza:
100%
Mi az hogy honnan veszi bakker?:D te kerdezted a velemenyet akkor miert szolod le?
2016. jún. 16. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
38%
Végülis egyébként biztos vagyok benne, annak ellenére hogy még nem haltam meg:D hát figyelj, mi lehet a legrosszabb, ha mégsem ez lesz amit leírtam, max pozitívan csalódok hogy yeey túlvilág:D
2016. jún. 16. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
Hiszek benne, hogy halálom után méretes kukacok lesznek belőlem. Talán, horgász horgán végzem kukacként. Már is ott az élet halálom után. Különben nem hiszek semmi halál utáni dologba és nem is foglalkoztat.
2016. jún. 17. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
75%
Én a reinkarnációban hiszek, de nyilván van köztes idő a két leszületés között. Azt lehet nevezni mennyországnak, vagy pokolnak (kinek milyen a lelkiismerete ugye).
2016. jún. 17. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem a testünk meghal, lebomlik. A lélek viszont túléli a test halálát, mert az halhatatlan. Én sem tudom, mi lesz pontosan, de nem hiszem, hogy az egész élet a földi létben merülne ki.
2016. jún. 17. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!