Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mi várr ránk ha meghalunk...

Mi várr ránk ha meghalunk szerintetek? :D Miben hisztek? Mi történik a lelkünkel? :D

Figyelt kérdés

Aminap betèptem mint az àllat , ( hozzàteszem utàlom az egyhàzat a papokat mind 1 tolvaj kcccsog ) de amikor beflesgeltem 1 àdàm ès èvàs rövid animàciòs filmecskèt , olyan csodàlatos volt :) Ùgy remènykedem benne hogy lètezik menyorszàg ahol màr nincs stressz , nincs baj.. hiszen a föld is 1 èden lenne ha nem b**znà tönkre ez a sok rossz. Olyam csodàlatos ez az egèsz, ha belegondolsz ..màr az is felporget.

Mesèljètek el a ti gondolataitokat is pls :)


(Ja ès nem egy 60 èves jehova tanuja vagyok)

19f



#Isten #hit #spiritualitàs
2016. jún. 16. 23:31
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
58%
#20 Asszem mindjárt leugrok egy épületről, hogy halálközli hallucinációim legyen, de ha valami bajom lenne minden felelősséget rád hárítok. Csak hogy tud.
2016. jún. 17. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
De csak miután megtanulsz helyesen írni. Ha meg akarsz halni, nyugodtan. Én másról beszéltem, de te szépen félreértetted. Te bajod.
2016. jún. 17. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
61%
A földi vallások mind csak a pénzről, hatalomról szólnak, a történéseket megváltoztatták a saját javukra, így azokra valóban nem lehet támaszkodni. Igazából nincs pokol meg menny, legalább is nem olyan értelemben, ahogy a bibliában. A poklot csak a félelem gerjesztésére találták ki a hataloméhes papok, hogy legyen mivel befolyásuk alatt tartani a tömegeket (ezzel erősítve meg a hatalmukat és vagyonukat). Persze ez nem azt jelenti, hogy akkor bárki lehet büntetlenül gonosz, ugyan is van büntetés a gonosz tettekért, csak máshogy és másmilyen formában. Ezt hosszú lenne leírni, és sajnos kevesen vannak, akik elég fejlettek ahhoz, hogy meg is értsék.
2016. jún. 17. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
#23! Engem érdekelne. Leírod üzenetben?
2016. jún. 17. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
#24 Szívesen, de mivel ez tényleg egy hosszú téma türelmedet kérném:)
2016. jún. 17. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
31%

#22 Tanuljak meg írni? Félre értettem? Már megint a szokásos tucat ember. Már kezdtem reménykedni, hogy aki érti a háttérinfót. Olyan, aki érti az utalásokat, de sajnos ilyennel még sosem találkoztam se a neten, se az életben.

Miért látsz olyasmit, amit eltudsz képzelni, és miért nem látsz olyasmit, amit nem tudsz elképzelni? Vajon miért? Miért érzékelsz olyasmit, amit a tested produkál és miért nem érzékelsz olyasmit, amire a tested és érzékeid képtelenek? Vajon miért? Miért látsz olyanokat akit ismersz láttál hallottál róla és szeretsz vagy éppenséggel utálod? Na vajon miért? Írhatnak még példákat, de komolyan nem értem az embereket. Mindegyik csukva tartja a szemét? Komolyan nem értem.

2016. jún. 18. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:

23# üzenetét ajánlom mindenkinek, aki szeretne kicsit többet tudni a világ dolgairól és esetleg rádöbbenni a valóságra.

Van élet a halál után, de nem mindegy, hogy élsz a halál előtt!

2016. jún. 18. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 A kérdező kommentje:
Be is màsolhatnàd ide az üzenetèt , amùgy haver mindenki abban hisz amiben akar , èn speciel a spriritualitàsban (lèlekben ) 1Istennek nevezett valakiben vagy valamiben ami mindezt lètrehozta. Meg a marihònajàban
2016. jún. 18. 10:06
 29/35 anonim ***** válasza:

Lány vagyok, haver. :)


Egyébként igazad van, mindenki abban hisz, amiben akar. Ráerőltetni meg senkire nem lehet. De annyit megtehetünk, hogy infókat nyújtunk és mindenki maga dönthet mit hisz.

2016. jún. 18. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 A kérdező kommentje:
Akkor bocs haverina ;) :3
2016. jún. 18. 12:36
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!