Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Vélemények, tapasztalatok...

Vélemények, tapasztalatok ikerláng kapcsolatokról?

Figyelt kérdés
Érdekelnek személyes történetek is! :)
2016. júl. 30. 18:13
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
100%

Tudod, ez egy olyan dolog, ami ellen tényleg nem tudsz mit tenni. Már az első pillanatban érzed, hogy ez más. Nagyon más. Beléd vésődik. A szíved hústáblájára vési be magát. Azt meg nem tudod kitépni…mert belehalnál.

Ez a bevésődés csak egyszer történik meg, csak egyetlen ember írhatja be a nevét kitörölhetetlenül..és az idő múlásával lehet, hogy halványodik az emlék..de ott marad.Fájdalmas, ha rá gondolsz, mert tudod, hogy nektek együtt kellett volna maradnotok..de másként döntöttetek. És fáj, nagyon fáj a hiánya. Vannak, akik felismerik egymást és nem szakadnak el soha…

Igen, csak egy igaz szerelmed van.

Úgy hívják: lélektárs. Egy lélek, két testben.


Kata Jurák

2018. febr. 19. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:

Egy igaz Ikerláng történet


Egy igazi Ikerláng szerelem dióhéjban


Ahogy belépett, a hangja ismerős volt, a szeme pedig vakítóan kék. Mint az enyém. Sosem találkoztunk még, de mégis ismerem. A szívem vadul ver, a gyomrom görcsben. Atyaég, mi van itt?

A pasas tény, hogy szexi, de alacsonyabb mint azok a férfiak, akik eddig első látásra feltűntek és fiatalabb is nálam…jóval. De ezt miért is kellett megállapítanom, mikor nem azért jöttem, hogy társra találjak a tanfolyamon…a hangja is jó és ahogy belépett, mindannyian figyeltünk rá.


Okos és jó humorú, pár percen belül ez is kiderült, nekem ehhez nem kellett sosem sok idő. Erőlködés nélküli jó humor, hm az manapság elég ritka. Neki ehhez nem kellett megfeszülnie…a nők szeretik ezt a típust, megállapítottam. Fél óra múlva egymás mellett ültünk és beszélgettünk. Érdekes milyen hatással van rám…nem értem, mellkas nyomás és erős szívverés…mi folyik itt? Képzelődöm. Nem éreztem még ilyesmit, zavarban vagyok.

Ahogyan beszélt hozzám, érzem nem boldog. Szomorú a szeme, nagyon magányos, minden érzését érzem és átveszem én is, a gondolatai a fejemben. Na jó, ez nem pálya. Kerülni fogom, biztos ami biztos.

Elég nehéz lesz pár napig együtt leszünk, ottalvós a történet. Ahogy teltek az órák, egyre többet nevettünk, sokszor összenéztünk, de ez részéről valószínűleg szimpla szimpátia, azonos hullámhossz. Nevet azokon, amiket mondok, remekül és félszavakból is megértjük egymást.

4 napig figyeltem, kerülni végül nemigen tudtam, sokat voltunk együtt. Közel kerültünk, a végére azt éreztem, hogy innentől kezdve minden más lett…nem tudtam, hogyan és miért, de nincs tovább nélküle.

Elmentem egy barátomhoz és csak annyit mondtam: „megismertem egy pasit, akihez hozzámennék…”

Nos, ez elég nehéz is lenne, mert Ő már nős. Hm, sosem kerestem ilyesmit, nem megyek helybe a pofonért…felesleges terheket nem veszek magamra, ezt elhatároztam a válásom után.

Rövidesen felhívott és találkoztunk, órákat beszélgettünk…azt mondta, velem olyan mintha hazaérkezett volna…ugyanolyan a stílusunk, ugyanazokon nevetünk, hasonlóan fogalmazunk, azt a zenét szeretjük, amit a másik. Nagyon hasonlóak vagyunk. A körülmények ellenére is. Aki látott minket együtt, mindig azt hitte, egy pár vagyunk, ráadásul összeillő pár…

A legjobb barátom is Ő lett. Mindent megbeszéltünk, szoros kapcsolatban voltunk, sokszor meglepett az irodában egy ölelésre, hozott virágot, elmentünk és kávéztunk, ha elutazott, akkor is mindig beszéltünk. A születésnapomon váratlanul meglepett, egy éjjel pedig amikor szórakozni volt, elhúzatta a nótámat és elénekelte nekem, skype-on élőben.  Be kell valljam, én mindig is többet éreztem iránta barátságnál, nem értettem, hogy nem tűnik fel neki, hogy Nő vagyok. Néha provokáltam, de tartotta magát.

Aztán egyszer váratlanul előállt azzal, hogy egymásba bolondultunk, szóhoz sem jutottam…innentől kezdődött a szenvedéses-szenvedélyes időszak. Őrületes szerelem ez, amikor a másik jelenléte is lángba borítja a helységet, ahol vagyunk, ha nézzük egymást, az is felperzsel…sosem éreztem és szerintem Ő sem még ennyire intenzíven.

Nos, azt hittük, tudjuk mi a szerelem. Nem, nem tudtuk egészen a találkozásunkig. Egymás tükrei vagyunk. Tökéletesen érezzük egymást a távolból is, tudjuk, mikor szomorú, mikor nincs jól a másik. Szeretlek és gyűlöllek érzés, a Héja nász az avaron, Adytól. Ez elviselhetetlen is, amikor nem lehet együtt lenni, de egymás nélkül sem…ha próbáltam eltávolodni, utánam nyúlt, ha eltűnt, halálra rémültem. Ha próbáltuk kerülni egymást, összetalálkoztunk „véletlenül”.

De ez nem egy Kiskegyed magazinból való történet, amire legyintenek, hogy jaj de kínos, az unatkozó szingli nő a házas férfivel…bár akinek meséltem róla, legtöbbször nem érti…aztán ha elég szenzitív, akkor azt mondja, ez gyönyörű.

Ő most elment egy jó ideje, de előtte szorosan ölelt és tudom, sosem szeretett még így mást. Ő a Másik Felem, az Örök Szeretőm.

Kell, hogy rendeződjön minden körülöttünk, hogy letisztuljunk, hogy fejlődjünk önmagunkban is, hogy megtanuljuk, lehet valakit elengedve is szeretni, elengedni a görcsöket, a függőségeket, a ragaszkodást. Tanítva tanulunk egymástól.

Egy Ikerláng-szerelem megtanít arra, hogyan éljünk szabadon, békességben, boldogan, erősen, harmóniában Önmagunkkal. Ha ezt majd tudjuk mindketten, az ajándék Ő lesz…jönni fog szabad akaratából, ha itt az ideje.

Ahogyan Odafent elrendeltetett.

2013.09.20.

2018. febr. 19. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:

Ikerláng, ibolyaláng, sajtos-tejfölös láng(os) - Háen világa


Miét gondolod azt, hogy az Ikerláng szerelem egy olyan csoda ami csupa-csupa lebegés és apró csiripelő madarak fejed körül való keringése szíved ritmusára? Az Ikerláng szerelem talán a legnagyobb felelősség amit az Univerzumtól kaphatsz. Mert nála van a lelked másik fele. Felelős vagy érte és ezáltal máris felelős leszel önmagadért is. A tetteidért. Kimondott szavaidért. Az igazadért.


Mert ami az övé az a tied is. Ami a tied már az övé is. A határok elmosódnak. A fájdalom, az öröm, a mámor, a gyönyör, a nevetés, a mosoly mind-mind felerősödnek és közössé válnak. Mostantól figyelned kell tested és lelked jeleit, hiszen bármelyik percben szüksége lehet rád vagy szükséged lehet önmagadra.


Önismeret, elfogadás, igazmondás, felelősség, gondolati egyezések és fejben olvasás, hihetetlenül erősen áramló energiák, közös szívdobbanások és valamiféle különleges mennyei beteljesülés. Ez mind az Ikerláng.


háen világa

2018. febr. 19. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:
100%

Ikerlángok Vonzásában



Régóta házas vagyok, kicsi gyerekem is van, úgy gondoltam egy átlagos kapcsolatban élek, és hogy ennyi, ezzel boldoguljak életem végéig…

Aztán egyszer valaki rám irt egy közösségi oldalon, közös ismerősök lévén nem volt idegen a neve. tudtam ki ő mert már korábban is láttam őt, öregnek és magamutogatónak tartottam

Finoman elkezdett nyomulni de abszolút nem vettem komolyan, nagyon távol állunk egymás világától sok szempontból, és persze ő is családos. Azért persze válaszolgattam neki, hónapok teltek így el. Lassan kiderült, hogy nagyon sok mindenben egyformák vagyunk,ugyanakkor nagyon más az életünk. Sokszor egyszerre irtunk ugyanazt a másiknak. Még mielőtt találkoztunk volna, olvastam egy ikerlángokról szóló könyvet, és közben megszólalt egy hang a fejemben h Ő az én ikerlángom… Természetesen tiltakoztam !! Aztán találkoztunk… Ő nagyon óvatosan kivárt, soha nem sürgetett, szépen lassan történtek a dolgok. Amikor először megcsókolt, mindkettőnknek gombóc volt a torkában és könnyek a szemünkben.. Továbbra is tiltakoztam, velem ilyen nem történhet:) Nem első alkalommal jött a villám, de ha belenéz a szemembe akkor… vagy ha hozzámér… - mindig csak testi kontaktusnál érzem. Időnként egyedül is megy, ülök itthon és a szívcsakrám sugároz mint egy atomerőmű.. Időnként tudom mikor ír nekem, mikor gondol rám..

Most a szenvedős résznél tartunk mindenki éli a saját családi életét, ő az elején nagyon lelkes volt, nyomult, ennek vége most, visszahúzódott bár állítja hogy minden ok,én meg szenvedek, ezen néha nevetni is tudok, azt hiszem, sokat kell fejlődnünk, hihetetlen a tükör érzés, nagyon sok nem kellemes dologra rájöttem magammal kapcsolatban, elég elszomorító mennyire önző vagyok, mennyi sablon van bennem hogy milyen egy kapcsolat, és kicsit sznob is vagyok...


Mások történeteit olvasva reménykedem hogy lesz még jobb része a kapcsolatunknak, bár el sem tudom képzelni hogy a mostani életemmel, a férjemmel nekem szakítani kell,pedig azt hiszem már nem őt szeretem, pedig nagyon rendes ember... valahogy nem erre programoztam magam az elmúlt években, de nem tudom azt sem elképzelni hogy Őt elveszítsem.. És nagyon hiányzik, és ez az érzés kihoz belőlem olyan dolgokat amikre azt hittem, hogy már kinőttem, nagyon furcsa, de legszívesebben azt kérdezném mindenkitől, hogy Ő tényleg az ikerlángom? együtt kell nekünk lenni? leszünk mi együtt ebben az életben?ugye leszünk? … tudom, hogy a mában kellene élni, boldogan, tudva hogy ő jól van – talán egyszer ide is eljutok!"


2013. július 28 facebook.com

2018. febr. 19. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:

Ikerlélek, ikerláng- Az illuziók mögötti reális valóság.



Manapság egyre több spirituális beállítottságú emberhez eljut az az információ, hogy létezik a másik fele, azaz az eleve elrendelt LÉLEK PÁRJA, másnéven: ikerlángja.


A felemelő történetek, novellák, írások látnak napvilágot, amely az olvasóra hatalmas hatással van, ugyanis kialakul benne a vágy, hogy ő maga is ,,ilyet” szeretne. Holott, oly kevés írásban tűntetik fel e párkapcsolat mélységeit és árnyoldalait.


Az írások többsége, egy idilli mesevilágba repíti az olvasót, melyből most mindenkit ki szeretnék józanítani.



MILYEN MÉLYSÉGEKRŐL TESZNEK KEVÉSBÉ EMLÍTÉST?



Az ikerlángok, lélektársak, olyan éles tükrei egymásnak, hogy esélyük sincs a jelen illetve elöző életes fájdalmakat és sérüléseiket elrejteni!


Az ikerlángoknak vagy a (magas tudati szinten álló) lélektársaknak tudatosnak és képzettnek kell lenniük ahhoz, hogy az aktuális feladatokat sikeresen megoldják.


A párkapcsolat kezdeti szakaszán a jelen életes blokkok (másnéven: nem az emelkedést szolgáló viselkedés minták) kerülnek felszínre mindkét fél esetében. Idővel, szembenézhetnek az elöző életeikben egymásnak elkövetett cselekedetekkel, sérelmekkel is.


A jó hír az, hogy, olyan társat kaphatsz kedves olvasó, aki abban erősebb és tapasztaltabb, amiben Te most gyengébb vagy, ezáltal tud társad támogatni Téged. Ez fordítva is jellemző.

Igy tudtok egymás segítségére lenni, mindamellett, hogy jó társak, szeretők és barátok vagytok. Idővel ,,terapeutává” válhattok, igy a megszerzett tapasztalatotokkal másokat tudtok pártfogolni és erősíteni.



MILYEN FIKTÍV KÉPEK LEHETNEK MOST A KÖZTUDATBAN AZ IKERLÉLEKKEL KAPCSOLATBAN?



- Csak az ikerlelkeddel lehetsz boldog.

- Az ikelélek-szerelem örökké tart és sosem bomlik szét a frigyük.

- Ha megismered az ikerlelked, (lélektársad) már semmit nem kell tenned, hiszen örökké tartó romantikus szerelemben lesz részetek.

- Kizárólag az ikerlelkeddel teljesedhetsz ki.


A REÁLIS VALÓSÁG


- Akár ikerlángoddal, akár lélektársaddal vagy párkapcsolatban, mindkét kapcsolódásban lehetsz boldog. Ez rajtad és párodon múlik!

- A társad a szabad akarata lévén bármikor visszaléphet, akár el is hagyhat, mint bármely más hétköznapi ember.

- Nem azért ismerkedtetek meg egymással, hogy örökkön örökké csupa boldogságban legyetek, (Hozzáteszem ilyen nem létezik!) hanem a célból, hogy EGYMÁS MELLETT FEJLŐDJETEK.

- Az emelkedettség érzése (Valaminek a hatására) átválthat egyik pillanatról a másikra mély depresszióvá. Ezért szükséges kellő tudatossággal rendelkezni, amig a másik padlón van Te tudd őt emelni és bátorítani!


Olyan ez, mintha egy intenzív tanfolyamonon vennétek részt, ugyanis szinte minden egyes nap tartogat számotokra megoldandót. Megismered a párod és saját magad árny oldalait, démonjait. Az összes berögzült negatív viselkedés mintát, amelett, hogy szereteteted és támogatod őt. Ez az, ami a FELTÉTEL NÉLKÜLI SZERETETRE TANÍT.


AMIKOR LÁTOD ŐT VALÓJÁBAN, A MÚLTBAN ELKÖVETETT HIBÁIVAL, MOND:


-El tudod-e fogadni?

-Felül tudsz-e emelkedni saját magadon?

-Képes vagy-e igy szeretni?

-Készen állsz- szembe nézni a tudatalattid mélységéből elötörő félelmekkel, fájdalmakkal? (Igy ő maga is megismerheti a Te gyengeségeidet és gyarlóságaidat.)

-Kész vagy-e felébreszteni a rejtett erőidet?


ÖSSZEFOGLALVÁN:


Töröld ki a hamis ábrándokat! Ez nem egy kényelmes, fájdalommentes párkapcsolati modell. (Úgyahogy a többi sem, erről hamarosan a következő cikkben írok.)


A harmónikus párkapcsolatért mindennap meg kell küzdened. Fel kell számoldnod az ,,árny” oldaladat, démonjaidat, azért, hogy az ISTENI OLDALAD MEGERŐSÖDHESSEN!


Ez az út tele van akadályokkal, ám párodtól és a Téged körülvevő angyaloktól kérhetsz segítséget (Útmutatást, erőt, tudatosságot, hogy átalakulhass.)


A magasabb rendű cél: férfinek és nőnek egyaránt, hogy mindketten kibontakozzhassák az isteni mivoltukat. :-)

2018. febr. 19. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:

Az igazság te magad vagy. Magadat keresed életed minden pillanatában. Mivel az első pillanatban ugyanazt teszed, mint az összes többiben, ha jól figyelsz, már az első pillanatban mindent láthatsz. Utóbb csupán azt ismétled, amit korábban elrontottál.


Közzétette: www.fenyorveny.hu

2018. febr. 19. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:

Íme, 6 tipp, amivel megtalálhatod a lelki társadat


Az ikerlángod tényleg próbál bántani téged?


Először is, nagyon fontos, hogy letisztázd, nem vagy-e esetleg társfüggő, és nem élsz-e egy érzelmileg bántalmazó kapcsolatban. Sajnos egyes pároknál ez ugyanis valóban fennállhat. Ne téveszd össze az észérveket a manipulációval, a túlzott szabályozással és a visszaélésekkel, mindig vizsgáld meg az ezek közötti eltéréseket. Ha ikerláng-kapcsolatban vagy, akkor a párod nem akar neked szándékosan ártani, a fájdalom, amit okoz, nem akarattal történik, és ez a te saját megoldatlan sérelmed. Ha azonban bántalmazó kapcsolatban vagy, akkor a partnered neked okozott sérelmei egyértelműen szándékosak.

2018. febr. 19. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:

Nézzük meg tehát, hogy milyen szakaszai vannak az Ikerláng találkozásoknak. 7 szakaszt/ lépcsőt tudunk megkülönböztetni:



1. FELISMERÉS ÉS ÁTMENETI/IDEIGLENES SPIRITUÁLIS FELÉBREDÉS

2. PRÓBA

3. KRÍZIS

4. ELTÁVOLODÁS

5. MEGADÁS/ÁTADÁS

6. ÖNMEGVALÓSÍTÁS/RAGYOGÁS/MEGVILÁGOSODÁS

7. HARMONIZÁCIÓ



1. lépcső: FELISMERÉS ÉS ÁTMENETI/IDEIGLENES SPIRITUÁLIS FELÉBREDÉS


Ismertetőjegyei/jellemzői:


Mind a két fél egymásra ismer lélekszinten és úgy érzik, mintha már találkoztak volna ezelőtt is. Szinkron események övezik az újra- találkozást.


A szívcsakrák megnyílnak, és mindkét lélek gyorsan egybeolvad, összeforr egy harmadik egyesített energiává. Mindkét fél a spirituális megértések felgyorsulását tapasztalja meg.


A FELISMERÉS ÉS ÁTMENETI/IDEIGLENES SPIRITUÁLIS FELÉBREDÉS célja:

Mindkét fél emlékezetében beaktivizálja az életküldetésüket, és segítse mindkét fél tudatosságának egy magasabb szintre való felébredését.


2. lépcső: A PRÓBA


Ismertetőjegyei/jellemzői:


A kezdeti, de átmeneti spirituális felébredés elhalványul, kezd csökkenni. Az egó elkezd újra felbukkanni.


Az egyik, vagy mindkét fél megpróbálja ezt a kapcsolatot belepasszírozni az általános szerelem/párkapcsolati mintába, ami az egójuk vágyához és a múltbeli tapasztalatok alapján jön elő.


Belső konfliktusok jönnek felszínre. Mindkét fél sokáig azon gondolkodik/töpreng, hogy mit is tanultak eddig, hogy a másik félnek milyennek kellene lennie, és hogy ennek a kapcsolatnak hogyan kellene működnie és szolgálnia őket.


Mindkét fél párhuzamosan azt érzi, hogy vagy nagyon inspirált állapotba kerül, vagy nagyon kibillen az egyensúlyából.


Kétségek kúsznak be közéjük, és ez egyik vagy mindkét felet elbizonytalanítja, és elkezdi a másikat kritikusan és gyanúsan szemlélni.


A PRÓBA fázis célja:

Hogy előidézze azokat a már lejárt párkapcsolati mintákról alkotott mentális koncepciókat, amelyeket a felszínre kell hozni és megtisztítani.


3. lépcső: A KRÍZIS


Ismertetőjegyei/jellemzői:


Ebben a szakaszban a felek felismerik, hogy vagy elutasítják az egójuk párkapcsolatról alkotott mintáit, vagy egymást utasítják el.


A Szeretet magas rezgésű kifejeződése, ami elárasztja és átöleli az egót és a hitrendszereket, és vágyakat, ez elvezethet oda, hogy a felek megijednek és feszültek, idegesek és ellenállóvá válnak.


A félelem átveheti a helyet, és mély érzelmi kitöréseket, dühöt, agressziót, fájdalmat, szomorúságot eredményezhet. Ezzel a fázissal csak a jelenben történő maradással lehet megbirkózni, hogy átengeded magadon a feljövő érzéseket, és csak megfigyelő maradsz és elengeded/átengeded magadon őket.


A felmerülő félelmek, konfliktusok ellenére is ebben a fázisban is a felek találkoznak, összejönnek egy-egy rövidebb időre, hogy együtt lehessenek, vagy vallomást tegyenek egymásnak, vagy szeretkezzenek, vagy megbocsássanak egymásnak.

Ezek a rövid idejű találkozások viszont mindkét félnél erősíti a tudatosságot, ami belepumpálódik mindkét fél energia mezejébe.


A KRÍZIS szakasz célja:

Hogy lehetőséget biztosítson a mentális és érzelmi test gyógyulására és megérésére.


4. lépcső: AZ ELTÁVOLODÁS


Ismertetőjegyei/jellemzői:


Az emberi egó természetes félelme a megsemmisülés, amivel szembenéz az isteni egyesített tudatosságban, ami az Ikerlángi egyesülésbe van kódolva.


A fájdalomtest megjelenik, és a régi egó túlélési mechanizmusok beindulnak, mentális és érzelmi szinteken is. Ami megjelenik: dac, ellenszegülés, ellenállás, manipuláció, harag, büntetés, ítélkezés formájában.


Az egyik vagy mindkét fél túlcsordul érzelmileg és mentálisan is a túl sok lélekszintű fájdalommal, amik előjönnek és amelyek végül lemondásra, elhagyásra ösztönzik a feleket.

Ez az elviselhetetlen lélekszintű fájdalom az egyik vagy mindkét felet arra viszi, hogy visszavonuljon fizikailag is a másiktól és a félelem és az értelmetlenség leblokkolja a kommunikációt közöttük.


Az egyik vagy mindkét fél, ebben a fázisban eredménytelenül próbálja a kezdeti találkozásnál fellépő harmónia érzését visszaállítani.


Az ELTÁVOLODÁS fázis célja:

Előrehajtja mindkét fél egyéni (isteni) gyógyulását és a spirituális test megérését.


MEGJEGYZÉS:

Az egó harcokban benne maradásra való kísértés, vagy a visszavonulás nagyon csábító lehet, és nagyon is nehéz ellenállni ennek, de ez az a fázis, ami a legtöbb Ikerlángot megakadályozza a céljuk elérésében és nem képesek elérni a többi lépcsőt.


Emlékezz arra, hogy az ikerlángi kapcsolatokban nincsen helye az ítélkezésnek, és egó harcoknak. Van amikor a két fél csak két külön saját úton tanulhatja ezt meg, a saját akaratukból. A nem-szeretet alapú gondolatokat is megérzik a felek egymástól távol és ez távol tartja őket tudat alatt.


5. lépcső: A MEGADÁS/ÁTADÁS


Ismertetőjegyei/jellemzői:


A kapcsolat iránya és eredménye megadásra kerül Isten felé (a Teremtő felé), teljes hitben és bizalomban, hogy ez az egyesülés isteni védelem alatt áll.


Teljes mértékben elfogadásra kerül, hogy az történik, ami a legjobb és ami a végcél, hogy a fizikai harmonizálás megtörténhessen a megfelelő időben. (De ehhez mindkét félnek el kell érni a teljes megtisztulás és felébredés állapotát, hogy a fizikai harmonizálás is megtörténhessen.)


De megvan a választás lehetősége, hogy valamelyik fél a saját terét és szabadságát válassza, hogy a saját útján fejlődjön.


Ebben a fázisban az együttérzés energiája visszatér és fenntartja önmagát.


A felek „szívteret” tartanak egymásnak, amíg teljesen megtapasztalják az életükben azt, (felfedezzék az életet) amire szükségük van, hogy „felébredt” emberré váljanak.


Ez az időszak a feltételnélküli szeretet művészetekbe, írásba, tanításba, zenébe, vagy más kreatív tevékenységbe való csatornázása.


A MEGADÁS/FELADÁS szakasz célja:

Hogy mindkét felet abban segítse, hogy elengedjék az egót, hogy fejlesszék a közvetítői csatornájukat/kommunikációjukat Isten felé, és hogy bebizonyítsák a teljes bizalmat Istenben, hogy minden akkor történik, amikor annak meg kell történnie. (minden a megfelelő időben és helyen történik).



6. lépcső: AZ ÖNMEGVALÓSÍTÁS/RAGYOGÁS/MEGVILÁGOSODÁS


Ismertetőjegyei/jellemzői:


Az egó meghal és az Isteni energia elárasztja a fizikai testet is.


Ez a teljes spirituális felébredéshez vezet, a teljesen felébredt isteni rész felemelkedik.


Ez a ragyogás, az Isteni Szeretet áramlásának szakasza, ami sokkal többet jelent egy romantikus párkapcsolatnál.


Ebben a fázisban a felek érzelmi, mentális és spirituális testei elérkeznek a teljes megéréshez. Új kreativitás és gyógyító képességek élednek fel, amelyekkel már másokat szolgálhatnak.


AZ ÖNMEGVALÓSÍTÁS/RAGYOGÁS/MEGVILÁGOSODÁS célja:

Az Isteni Szeretet folyamatos áramlásának megalapozása/létesítése a testükön és a munkájukon keresztül, ami olyan magas szinten vibrál, ami segíti az emberek felébredését/felemelését.



7. lépcső: A HARMONIZÁCIÓ


Ismertetőjegyei/jellemzői:


Ebben a fázisban már mindkét fél felébredt. Összejönnek a fizikai világban is, hogy összeadják /egybeolvasszák az újonnan elért energiáikat, és hogy ezt áramoltassák az újonnan egyesült potenciáljuk dinamikájába.

2018. febr. 19. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:

10 jel, hogy ő a te Ikerlángod


Mi is az ikerláng? Az ikerláng azt jelenti,hogy van egy tükörlelked, ami teljesen olyan mint a tiéd. Tehát a lelked másik fele, akitől a születési pillanatodtól elszakított a Földi élet, azaz a lelketek külön vált, de valójába egy lelket alkottok. Ha megtalálod a lelked másik felét, akkor újra egyesültök és mennyei boldogság vár rátok. Olyan szenvedély ez, ami mindent elsöprő és egyszeri, a nagy Ő-nek is szokták nevezni. Ez az őszinte, tiszta, feltétel nélküli szeretet.


Ikerláng csak egy van?

Igen, egy van. Ő a lelkünk tükörképe, a másik fele, akivel a rezgésszámunk is megegyezik.

Ez a szerelem első látásra. Már az első randin érzitek mindketten, hogy ez valami más, szebb, jobb, értékesebb.


Ikerlángod megtalálása a legcsodálatosabb dolog, ami történhet az emberrel! Lénárt Évi Parapszichológus elárulja mik azok a jelek, amikből észrevehetjük, ki az Ikerlángunk:


1. Már az első randin egymásra vagytok hangolódva. Ugyanazt szeretitek, ugyanazt érzitek, sok a közös bennetek, mindenben hasonlítotok egymásra.


2. Nem érted miért, de már az első pillanattól kezdve úgy érzed, régóta ismered őt és szereted, pedig még nem tudsz róla semmit.


3. Testi közösülés nélkül is "vibrál" a levegő köztetek és teljes harmóniában vagytok egymással, szavak nélkül is megértitek egymást.


4. Mágnesként vonzzátok egymást és nem tudod megmagyarázni mit szeretsz benne, mi az ami vonz benne.


5. Tekintetében saját magad tükörképét látod, annyira nagy a hasonlóság köztetek, hogy még külsőleg is felfedezel őket. Pl. hasonló szemszín, hasonló testalkat, hasonló hajszín.


6. A csókja olyan szenvedélyes, hogy szinte egybeforrtok csókolozás közben és nem bírjátok abbahagyni, minden pillanatban ölelnétek, csókolnátok egymást.


7. Ősvágyat és Ősbizalmat éreztek egymás íránt, mellette biztonságban érzed magad.


8. Az ikerláng szerelem nem felejthető és nem helyettesíthető másik emberrel.


9. Ez az a szerelem ami sosem szűnik meg, ő az aki bármit megtenne érted és akár meg is halna érted.


10. Ebben a szerelemben nem kell félned attól, hogy megcsal a párod, mert az ikerlángod csak téged akar, téged lát a legszebbnek, soha nem akar mással lenni csak veled.


Lénárt Évi Parapszichológus

www.josdatanya.hupont.hu

2018. febr. 19. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:

találkozni

vele...megérinteni...

hallani a hangját...

a szemeibe nézni...

leírhatatlan tapasztalás...

2018. febr. 19. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!