Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » A szkeptikusok a miért borulna...

A szkeptikusok a miért borulnak ki a világvégéktől?

Figyelt kérdés

Sok szkeptikás ki szokott borulni a világvégéktől, elgondólkodtató hogy miért.

Főleg szkeptikuskák válaszait várom hogy miért borulnak ki a világvégéktől?



#ezotéria #világvége #UFO #lézer #lézerágyú #na erre varrjatok gombot!
2016. aug. 11. 23:07
1 2 3 4 5 6
 1/53 A kérdező kommentje:
Például az előbb is láttam egy kérdést, ahol egy szkeptikus kiborult az új világvége dátumon.
2016. aug. 11. 23:11
 2/53 anonim ***** válasza:
94%
Miért? Csak azt ne mondd, hogy te minden egyes világvége dátumot elhiszel amit ilyen kamu Youtube csatornák terjesztenek, és téged ez nem idegesít...
2016. aug. 11. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/53 anonim ***** válasza:

Annyi volt már, nemhiszem, hogy ez már bárkit is izgatna.

Azt a bizonyos kérdést belinkelnéd, ha kérhetem?

2016. aug. 11. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/53 anonim ***** válasza:
ez még*
2016. aug. 11. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/53 A kérdező kommentje:
2016. aug. 11. 23:25
 6/53 anonim ***** válasza:
83%

Én nem szoktam kiborulni tőlük. Eddig már vagy százat túléltem, és ezután se lesz ez másképp.

Csak érdekességképpen; az első, egész Európát lába hozó világvége jóslat 1525 februárjában történt. Azóta minden évben volt legalább egy.

Egyébként ezt is az asztrológusok szokták kiszámítani, mint a horoszkópokat is. Ebből is látszik, mennyi valóságtartalma lehet egy horoszkópnak.

2016. aug. 11. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/53 anonim ***** válasza:
87%
*lázba
2016. aug. 11. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/53 anonim ***** válasza:
97%

#5

Ott melyik válaszoló is borult ki a "hírtől"?

A szkeptikusok pont azért szkeptikusok, mert nem hisznek az ilyen baromságokban.

2016. aug. 11. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/53 Gugu Gabor ***** válasza:
90%

Leginkáb ezért:


[link]


Valahogy az egyik se jött be eddig.

2016. aug. 12. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/53 anonim ***** válasza:
69%
Én mint szkeptikuska mindig kiborulok mert az ezoterikuskák beígérik minden alkalommal hogy most már aztán tényleg világvége lesz és ők valami jobb helyre, mi meg rosszabb helyre (pl. pokol) kerülünk és én ilyenkor eladom a házamat és a pénzből nők és mámorító szerek ölelésébe menekülök - ahogy az elvárt az igazi szkeptikuskáktól - és mindig kiderül hogy átvertek! Hát azt hiszik ezek hogy nekem csak úgy jön a pénz??? Már a saját lelkemet rég eladtam és a családtagjaimét is, hát most már tényleg kezdek megszorulni! Arról nem is beszélve hogy minden alkalommal mekkora sokk hogy ezt is túléltük, nincs büntetés és itt állok leégve! És még csodálkoznak ha az ember szkeptikuska. Szóval döntsék már el végre hogy mikor lesz világvége egyszer és mindenkorra!
2016. aug. 12. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!