Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » A szkeptikusok a miért borulna...

A szkeptikusok a miért borulnak ki a világvégéktől?

Figyelt kérdés

Sok szkeptikás ki szokott borulni a világvégéktől, elgondólkodtató hogy miért.

Főleg szkeptikuskák válaszait várom hogy miért borulnak ki a világvégéktől?



#ezotéria #világvége #UFO #lézer #lézerágyú #na erre varrjatok gombot!
2016. aug. 11. 23:07
1 2 3 4 5 6
 11/53 A kérdező kommentje:
Idén december 16.-án.
2016. aug. 12. 01:47
 12/53 anonim válasza:
94%

Hogy idén??!

Mintha ez egy olyan esemény lenne amit minden második évben meg lehet rendezni.

Na, ezért 'borulnak ki' a szkeptikusok.

Nevetséges az egész! A kérdésed is rámutat a nevetség tárgyára:világvégék....ezzel nem égetném magam

2016. aug. 12. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/53 anonim ***** válasza:
97%
A szkeptikusok nem a világvégéktől borulnak ki, hanem a csőbuta emberektől. Ha pl belegondolok hogy valaki ezt elhiszi és ugyanúgy van szavazati joga mint egy normálisnak.
2016. aug. 12. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/53 anonim válasza:
96%
Én azon borulok ki, hogy heti három világvégét jósolnak évek óta, egy sem következett be, te pedig ezt még meg is kérdezed.
2016. aug. 12. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/53 anonim ***** válasza:
14%
Nem 'világvégékről' van szó természetesen, hanem az 'idők végezetéről', csak a média rosszul kommunikálja. Az adott idő végezete pedig valóban bekövetkezett, 2012. december 21-én, de csak az látja, akinek szeme van a látásra, és csak az hallja, akinek füle van a hallásra. A szkeptikusokból pont ezek a tulajdonságok hiányoznak.
2016. aug. 12. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/53 anonim ***** válasza:
82%

Az ezotérikuskák is lehetnek szkeptikuskák ezotérikuska mivolta egyidejű megtartásával!

Hihet valaki a természetfelettiben, a szellemvilágban, gyakorolhatja a mágiát attól függetlenül, hogy az évente bedobott világvége-dátumokban hitetlen.

.

Ezotérikuskának lenni világnézeti kérdés, a világvége dátumaiban hinni hülyeség.

Következik ebből, ha az ezoterikuska nem szellemi fogyatékoska, akkor némely kérdésben egyértelműen szekptikuska is!

2016. aug. 12. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/53 anonim ***** válasza:
17%
Írd a keresőbe. Erica McKenzie. a többit megtudod ott.
2016. aug. 12. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/53 anonim ***** válasza:
53%

Talál azért, mert a legtöbb világvége egy marhaság és némelyik kiborul azt látva, hogy a másik mennyire primitív.

Én személy szerint szeretem a világvégét, lassan már ünnep lesz mert évente tartanak egyet. Úgy vagyok ezzel, hogy ha világvégét jósolnak aznap veszek néhány konzervet az ünnep alkalmából. Sajnos beton bunkerem nincs pedig ott volna jó elfogyasztani a konzervet.

2016. aug. 12. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/53 anonim ***** válasza:
78%
Az is egy fontos kérdés, hogy az ezósok miért nedvesednek be tőle?
2016. aug. 12. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/53 anonim ***** válasza:
79%

Én beírtam hogy Erica McKenzie. Rögtön ki is jött hogy megvehetem a könyvét amiből kiderül a túlvilág és hogy van Isten. Vicces hogy az emberi hülyeséggel milyen sok pénzt lehet keresni, érdekes módon egy csodalátó se ingyen rakja ki a könyvét a netre, hanem aljas materialista módjára pénzért vehető nála. Még mintha film is lenne belőle, biztos jól megy a biznisz. :DDDD

Szóval a szokásos hülyeségvám.

2016. aug. 12. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!