Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » A szkeptikusok a miért borulna...

A szkeptikusok a miért borulnak ki a világvégéktől?

Figyelt kérdés

Sok szkeptikás ki szokott borulni a világvégéktől, elgondólkodtató hogy miért.

Főleg szkeptikuskák válaszait várom hogy miért borulnak ki a világvégéktől?



#ezotéria #világvége #UFO #lézer #lézerágyú #na erre varrjatok gombot!
2016. aug. 11. 23:07
1 2 3 4 5 6
 51/53 anonim válasza:

Kérdező !


Én írtam ki azt a kérdést,amit linkeltél. Én nem borultam ki semmin,ahogy írtad,csak már az agyamra megy ez a sok hülye jóslat. Bevallom,2012.dec 21-én nagyon féltem,azt hittem tényleg eljön a világvége. Jó,mondjuk akkor még közrejátszhatot az is,hogy 14 éves voltam és minden hülyeséget elhittem.:)

Utána lesz*rtam a világvégéket magas ívből,mert tudtam,hogy hazugság mind. A mostanin csak azért "durrantam be",mert ennek a kamu youtube csatornának van képe még egyszer kitalálni ilyet úgy,hogy az előző nem jött be nekik ?

Szóval én nem vagyok szkeptikus,csak már elegem van az emberek ijesztgetéséből.


Ui: Attól,hogy most én kiírtam azt az egy kérdést,nem kell odaírni,hogy "sok" szkeptikus... Amúgy mit érdekel az téged,hogy más kiborul ezen ? Az az ő véleménye,ne mástól kérdezd,hogy miért borulnak ki a szkeptikuskák.

Amúgy erre egyszerű a válasz : Mert elegük van ezekből !

Szerintem mindenkinek,csak a többség lesz*rja.Szerintem ez a legjobb megoldás,csakhát nekem az igazságérzetem nagy. :)

2016. aug. 30. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/53 anonim ***** válasza:
Higgyétek el, amikor majd egyszer eljön, ezer vagy több ezer év múlva, akkor talán fogják tudni mikor lehet pontosan számítani rá és mi lesz a kiváltó oka, ha csak addig el nem söpör minket egy bejelentés nélkül bekövetkezett világvége! :D
2016. aug. 31. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/53 anonim ***** válasza:
100%
Akkor még maradhatok pár ezer évig szkeptikuska? :DDD
2016. okt. 12. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!