Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » A szkeptikusok a miért borulna...

A szkeptikusok a miért borulnak ki a világvégéktől?

Figyelt kérdés

Sok szkeptikás ki szokott borulni a világvégéktől, elgondólkodtató hogy miért.

Főleg szkeptikuskák válaszait várom hogy miért borulnak ki a világvégéktől?



#ezotéria #világvége #UFO #lézer #lézerágyú #na erre varrjatok gombot!
2016. aug. 11. 23:07
1 2 3 4 5 6
 31/53 anonim ***** válasza:
51%

Nem a könyv a lényeg.

Én azért írtam mert erika elmeséli amit a klinikai halálban tapasztalt.

Soha ne téveszd össze a lényegest a járulékossal Egyébként ott többen is vannak akik odaáti élményeikről beszélnek.

2016. aug. 12. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/53 anonim ***** válasza:
Rambogyerek vagyok. Annyi világvégét túléltem, hogy már kitüntettem magam.
2016. aug. 12. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/53 anonim ***** válasza:
53%

"Egyébként ott többen is vannak akik odaáti élményeikről beszélnek."

Ja és egy csomóan meg nem. Ilyen élményhez elég egy oxigénhiányos agy vagy kábítószer, még majdnem meghalni se muszáj ilyen hallukért.

2016. aug. 13. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/53 anonim ***** válasza:
100%

Jó hát nem tudtam, hogy te tudákos vagy...

Csak segíteni akartam a kérdezőnek.

2016. aug. 13. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/53 anonim ***** válasza:
57%

Ilyenkor a szkeptikuskák, köpni, nyelni nem tudnak :XD

Csak makogni -.-

2016. aug. 13. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/53 anonim ***** válasza:
92%
Ha eddig legalább egy világvége bekövetkezett volna az életünk folyamán a megjósoltak közül, akkor most te se tudnál ilyen hülyeségeket kérdezni. :D
2016. aug. 13. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/53 anonim ***** válasza:
Én azon borulok ki, ami most a világban zajlik, egy vilagvege még jót is tenne nekünk. De nincs olyan szerencsénk
2016. aug. 14. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/53 anonim ***** válasza:

Világvége biztos hogy lesz, cirka 5 milliárd év múlva, amikor a Nap akkorára fúvódik fel, hogy szétperzseli a Földet. Már rég nem fogok élni, úgyhogy nem borulok ki.

Azok szoktunk "kiborulni", amikor valami fogyatékos a hasára csap, megnézi a Függetlenség Napja 2-t és kitalálja, hogy jönnek a reptoidok, krixkraxiak meg az apacukafundalukák nagy űrcirkálókkal, és leigázzák a Földet, jaj nekünk, végünk van, fusson mindenki szerte-szana, aztán a végére nagy garral odavágja, hogy "szkeptikuskák mit léptek"?

Érdekelne, hogy amikor elmúlik a kérdéses dátum, hová tűnnek ezek a világvége-próféták. Netán elviszik őket a krixkraxiak meg az irkafirkák?


"Az adott idő végezete pedig valóban bekövetkezett, 2012. december 21-én"


Oké akkor volnál szíves prezentálni a minket megszálló hatalmas földönkívüli flottát? Ha már a maják ennyire megjósolták, és bekövetkezett, szerintem nem kérek túl sokat.

És igen, szkeptikuska vagyok, mit lépjek?

2016. aug. 15. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/53 anonim ***** válasza:
Viszont van egy jó hír! Még bízhatunk abban a meteorban ami közeledik :D Már csak 130 év
2016. aug. 15. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/53 anonim ***** válasza:

"Oké akkor volnál szíves prezentálni a minket megszálló hatalmas földönkívüli flottát? "


Szkeptikuskák, erre az a sablon válasz fog jönni, hogy "járjatok utána magatok, az internet tele van bizonyítékokkal".

Egyik sem tudja bizonyítani, így ezzel az elegánsnak tűnő húzással hárítja a felelősséget a bullshitért, amit mondott.

2016. aug. 15. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!