Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Lehet-e kapcsolatot "teremteni"?

Lehet-e kapcsolatot "teremteni"?

Figyelt kérdés

Balogh Béla azt mondta hogy a gondolatnak teremtő ereje van. És a magyar aki "kép"es erre. Képesek vagyunk létrehozni. Ugye ha minden rezgést. És mi is rezgést bocsáltunk ki. Akkor képesek vagyunk a valóságot abba a rezgésbe hozni amit kibocsáltunk ha nagyon erősen akarjuk, gondoljuk.

Na msot ha én kinéztem maganak egy lány/fiú-t és én mondjuk együtt szeretnék vele lenni. És azt mondta hogy gondoljunk a végeredményre hiszen ahogy az megtörténik az nem a mi gondunk lesz. Hanem az univerzumé. Tehát a rezgéseinkel ráhangoljuk az univerzumot hogy minket összehozzon még ha nem is teszek többet a dolgokért.

Szerintetek?



2017. febr. 8. 18:54
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Azt honnan lehet tudni kit szán nekünk az univerzum?
2017. febr. 9. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
28%

Akit az Isten neked szánt, még az Ördög is utánad tolja talicskán :D

Egyébként sehonnan. Jó esetben érzed. Illetve a jobbik eset, ha tudatosan, vagy akár ennek tudta nélkül egymásra találtok és összejöttök. Rossz esetben meghalsz úgy, hogy eltaszítottad magadtól, és ezt a terhet viszitek tovább a következő életetekbe.

Nem poénkodok. Engem ez a személy konkrétan meggyilkolt egy előző életünkben, bár jól tudta ki is vagyok én neki, és nekem is ő. Évszázadok óta kerülgetjük egymást, mint macska a forró kását. Ő mindig fél attól, hogy pont engem szeret, és engem szán neki a sors, a végzet, én pedig mindig... mit szégyelljem, önző vagyok. Nekem ő kell mindig, minden áron, és valamiért sosem veszem túl komolyan a jeleket, mert elfelejtek közben Rá figyelni... :( Igyekszem tanulni a hibámból, és legközelebb nem rátörni a házat és felgyújtani a szívét, és a parázsló hamvain kefélni vele (átvitt értelemben, ments isten, hogy szó szerint megtettem volna).

2017. febr. 9. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!