Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni ha tele van...

Mit lehet tenni ha tele van negatív energiákkal a ház?

Figyelt kérdés

6 éves voltam amikor a nagyapám súlyos beteg lett, majd később meghalt és a jelenlegi házunkba költöztünk a nagymamámhoz. Nagyimmal nem túl jó a kapcsolatunk, elég fura személyiség de anyukámnak azt mondja, hogy muszáj tűrni pedig már kivan tőle teljesen. Apukámat nem annyira érdekli a dolog de néha őt is idegesíti. Kisbaba korom óta járok ebbe a házba és mint mondtam, 6 éves korom óta itt élek de nem érzem magam biztonságban, főleg esténként ha eszembe jut. Nem tapasztaltam semmilyen természetfeletti dolgot de olyan mintha nem lennék egyedül vagy mintha valaki figyelne. De nem mindig érzem. Ha egyedül vagyok itthon, mindig félek. Amikor öltözök akkor is mindig sietek. Mindig komor a hangulat nálunk és ez rossz. Amikor a páromnál vagyok pár napot teljesen másabb vagyok, sokkal felszabadultabb vagyok és jó a kedvem, de amint belépek ebbe a házba rossz energia csap meg. Olyan a hangulat mintha valaki meghalt volna. Bánatos, szomorkás rossz hangulat uralja a házat. Pedig modern bútorok vannak, folyamatosan felújított ház, vannak színek, díszek meg minden. Csak mégis ilyen fura a légkör.

Szerintetek mit lehetne ezzel kezdeni?


2017. ápr. 17. 22:41
1 2
 11/11 anonim válasza:
:O
2017. ápr. 25. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!