Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Rettenetesen félek a sötétben,...

Rettenetesen félek a sötétben, hogy tudnám legyőzni?

Figyelt kérdés

Az a baj hogy napok óta nem tudok aludni a sötétben mert egyszerűen annyira felek hogy nem megy.

Eddig is féltem, de ugyahogy tudtam aludni, mert nem egyedül voltam a szobában de most a nővérem elkoltozott es borzalmas. Valaki tudna segíteni ebben?



2017. ápr. 23. 00:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
35%
akik sötétben alszanak azokat napi szintem min 1x megerőszakolnak,megölnek és kisütik őket a saját zsírjukban
2017. ápr. 23. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
én ha félek néha, akkor villanynál alszok.
2017. ápr. 23. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Amúgy nekem segít, hogy elképzelem, hogy sokan a puszta közepén egy tanyán alszanak, vagy a hajléktalanok az erdőben, vagy a háborús zónában élők az ostromlott terület közepén. Ehhez képest én egy belvárosi lakásban, zárt ajtó mögött, szomszédok vesznek körül, béke van...stb, abszolút biztonságban és kényelmesen alhatok. A szoba is ugyanaz, mint nappal, csak kicsit sötétebb van. Ez engem kicsit meg tud nyugtatni, pont elég ahhoz, h el tudjak aludni.
2017. ápr. 23. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Ne gondolj a sötétben borzalmas dolgokra, hiszen még ha volna ott más valaki is ő se látna téged.Sőt, nyugodt lehetsz abban hogy ő jobban rettegne tőled hiszen még a hely/szoba is ismeretlen számára. :-)

Ha mégis nyugtalan vagy akkor vegyél olyan konnektorba dugható éjszakai fényt ami ráadásul ki is kapcsol magától ha világosodik. Nekem ez bevált.

2017. ápr. 23. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ja és az enyém elég durva volt mert folyton azt képzeltem hogy a sötétben ott van egy UFO aki meredten figyel rám a folyosón és nem mertem kimenni klotyóra sem reggelig. :-(
2017. ápr. 23. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Drágám! Ne aludjál akkor teljes sötétben! Nem lehet úgy,hogy akkor kapcsolod le a lámpát,amikor te akarod?Lehet egy kislámpa a kezedtől nem messze.Megoldódik a problémád ezzel?
2017. ápr. 23. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Tv-vel szoktam aludni de az néha idegesít mert változnak a fények plusz mostanában anya ram szól hogy kapcsoljam ki mert nagyon drága lesz hogy egész éjjel megy, szerintem ugyanez lenne a lámpával is. Tegnap este így tudtam elaludni hogy ment a telefonomon a vaku de akkor is fel percenként nyitogattam a szemem hogy hatha elaludt a fény, vagyhogy nincs e ott senki.. Nagyon rossz
2017. ápr. 23. 13:16
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

6# vagyok.Beszéld meg ezt anyuddal.

Vannak már olyan izzók a lámpába amik

alig fogyasztanak áramot.Ha ezen múlik a jóérzeted,akkor anyukád is meg fogja érteni.Tessék neki jól érvelni.Állj ki magadért! Szeretlek.

2017. ápr. 23. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Hat megpróbálom köszönöm. Es mi ez a szeretlek?:DD
2017. ápr. 23. 17:13
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Köszönöm,hogy megfogadod a tanácsomat.Természetgyógyász

vagyok,sokan fordulnak felém a problémájukkal.Én Mindenkit szeretek,Téged is.Mindig beigazolódik,hogy

Egyek vagyunk ugyanolyan kérdésekkel,és félelmekkel.

Szeretném,ha megírnád,hogy így érthetőbb volt amit írtam?

2017. ápr. 23. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!