Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Van-e értelme megkeresni az...

Van-e értelme megkeresni az ikerlángot?

Figyelt kérdés

Nos... az én véleményem az, hogy nem sok, mivel nem minden embernek adatik ez meg, és ha nincs benne a sorsodban, akkor kezed lábad összetörtheted, akkor sem találkozol vele. Én így vélem, több évig emiatt voltam egyedül, és annyira szét dolgoztam magam, hogy észre sem vettem, hogy az egóm szépen besurrant a hátsó ajtón... Már senki sem volt jó, mindenkinél csak azt láttam, hogy dehát nem olyan... 5 év aszkétizmus után (meglátszik valakin nagyon ha nincs nemi élete, és ez komoly bajokhoz vezet, nőknél korai klímax, férfiaknál impotencia) úgy döntöttem, hogy nem foglalkozok ezzel a duálosdival, hanem élem az életem. Én tökéletesen el vagyok a lelki társakkal is. Kérem, hogy ikerlélek tulajdonosok ne írják ide megható történeteiket, mert nem sok zsebkendőm van otthon... Hozzám hasonlóak véleményét várom.

Az ikerlángkeresés miatt tök jó embereket martam el magamtól és ezt bánom.

Jelenleg boldog párkapcsolatban élek egy "lélektárssal".



#ikerláng #nincs értelme keresni
2017. máj. 28. 08:22
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
54%

keresni nem lehet.

találni igen.

de nem olyan habosszuper tiniálom. Kva keményen szenvedés is.

2017. máj. 30. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Mondom akkor leszarom, hogy nincs "ikrem" :D
2017. máj. 31. 06:39
 13/16 anonim ***** válasza:

Nem lehet megkeresni, és nincs értelme, sőt nem normális aki ezt kajtatja, vagy önként bevállalja.

Sokkal jobban jársz ha boldog párkapcsolatot alakítasz ki egy lélektársaddal.

2017. jún. 3. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Neked ez egy lecke volt. Mindenkinek más a jelenje.

Általában azt mondom, 'nem tudhatod jövőd, éld életed'. Te 'sajnos' sokáig eltóltad jó lehetőségeket, de hiába is ez, sokaknál nem egy lecke, ill nem ilyen.


Nálam már nem lenne kiteljesedett, ha nem vele jönnék össze.

Valami nagyon hasonló lélekcsoport társ talán, de átlag ember által elképzelhetetlen emberek is csak megtapasztalásért lennének jók.


Mindenkinek éreznie kell majd, mit akarnak tőle....

2017. szept. 30. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Ilyen szinteknél nagyon szélsőséges esetekben hoznak össze vele. Neked még rengeteget kell tanulj hozzá. 3-4 élettel később talán.
2017. szept. 30. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:

Mennyi mazohista, te jó ég!

El is hiszitek ami írtok, vagy csak tükrökként veritek vissza a belétek plántált marhaságot? Programok vagytok csupán, nem más, olyanok akik csupán fájdalom és gyötrelem között tudnak választani.


Az ikerláng csodás dolog. Más kérdés az, hogy valójában semmi sem igaz abból amit a nagy guruk okádnak róla. EZT AZONNAL HAGYJÁK ABBA! Így keserítik és lehetetlenítik el a párok őszinte szerelmét. A gondolatról rengeteg könyv íródott, annak végtelen teremtő erejéről, sőt már fizikusok is alátámasztották ezeket kísérletekkel. Amiről persze keveset tudni.


A mazohista az, aki tudja hogy van ikerlángja, de életéből akár egyetlen percet is mással törődik. Az pedig aki felcsapja a szemellenzőt fél életet él, félemberként. Én erre nem vagyok hajlandó, langyos mocsárban jókat böfögni, a saját piszkomban vergődni. Gyermekkoromban alig tudtam szavakat mondani, mégis az egyik legkorábbi kedvencem ez volt: azértsenem! Gondolom nem kell többet írnom az akaratosságomról, makacsságomról. Nem adom fel, nem tűröm a félsikert, vagy a 99%-os tökéletes szerelmet, mert az egyenlő azzal hogy semmit sem ér. Az én szívem egy izzó lámpás, és habár sokszor botlok meg, de nem érdekel, megyek tovább még ha ez mindenki másnak meghökkenésére, vagy ellenszenvét kiváltásának is kárára teszem. Csinálni magad, ez az élet egyetlen értelme, az ikerlángod pedig a tökéletes támasz ebben, méghozzá kölcsönösen.


Lehet, hogy nehéz így élni, de szerintem meg az nehéz, hogy belepunnyadok a semmisségbe és a keservbe, erre én nem vagyok hajlandó.


Péter 23

2018. máj. 14. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!