Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Vannak Magyarországon igazi...

Vannak Magyarországon igazi spirituális mesterek?

Figyelt kérdés
És ha igen meg tudjátok nevezni őket?
2017. jún. 9. 15:33
1 2 3 4 5 6
 11/54 A kérdező kommentje:
10. Alaptalan feltételezéseid vannak. És az utolsó mondatod elég aggasztó abból a szempontból, hogy valóban tudod-e, hogy miről beszélsz.
2017. jún. 9. 22:06
 12/54 anonim válasza:
Ha keszen all a tanitvany, megjelenik a Tanito. Te csak kerdezz es kutass, meg fogod kapni valakitol a valaszokat! Sri Chimnoy tanitvanya Gunagriha, esetleg o is valaszt adhat a kerdeseidre, keresd meg a videoit.
2017. jún. 9. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/54 anonim ***** válasza:
0%
Gunagriha szintén megélhetési szélhámosnak TŰNIK nekem, szerintem igazából igazi mestert nem fogsz találni sehol a világon. Belül keresd a mestert, ott megtalálod. Kívül nem fogod.
2017. jún. 9. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/54 A kérdező kommentje:
13. Megélhetési szélhámos? 24 éve tart ingyenes előadásokat, ahol csak ő fizet. Nem kér el pénzt az emberektől, valakinek pedig ki kell bérelni az előadástermet. Rendben a könyveit pénzért veheted meg, nem osztogatja ingyen több ezer számra. De neki ebből szinte semmilyen jövedelme nincs, és szüksége sincs rá, mert 45 éves fogorvosi praxissal nagyon is jól keres és jól megél. Munka mellett tart előadásokat, mert 68 évesen is dolgozok, miközben már nyugdíjas lehetne. Én ezt nem nevezném megélhetési csalásnak.
2017. jún. 9. 22:32
 15/54 anonim ***** válasza:
16%
Elég a tekintetét látnom a képein és ahogy előadja magát videókon - kezdjük ott, hogy az ő "mestere", Sri Chinmoy is csomó szexuális visszaélést követett el, és állítólag aggresszív is volt másokkal. Tudom halottról jót vagy semmit, csak a tényeket írom. Sajnos ezek a nagy guruk mesterek a világ legbetegebb lelkei, és közel sem olyan aranyok - mint amilyen arany színnel fénylenek... :(
2017. jún. 9. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/54 A kérdező kommentje:
"kezdjük ott, hogy az ő "mestere", Sri Chinmoy is csomó szexuális visszaélést követett el, és állítólag aggresszív is volt másokkal" " csak a tényeket írom" Rendben, ha ezek tények akkor tudsz bizonyítékot mutatni?
2017. jún. 9. 22:43
 17/54 A kérdező kommentje:
A tekintetén látod, hogy megélhetési szélhámos miközben 24 éve semmilyen bevétele nincs ebből? Furcsa a logikád.
2017. jún. 9. 22:44
 18/54 anonim válasza:
80%

Kerdezo, kerlek, hogy ne menj bele vele egy vitaba errol! Meltatlan lenne hozzad.


Ha a buddhizmus osvenyen indulsz, akkor ajanlom Chong AN Szunim zen mester es apat eloadasait, ha a vedanta erdekel, akkor pedig Bakos Attila (Narada Akademia) es Dienes Istvan egysegtudatrol szolo kituno eloadasait.

2017. jún. 9. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/54 A kérdező kommentje:
18. Csak kiváncsi vagyok, hogy mit akar kihozni belőle :)
2017. jún. 9. 22:48
 20/54 A kérdező kommentje:
De most belegondolva, inkább trollkodásnak és provokációnak érzem.
2017. jún. 9. 22:50
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!