Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Vannak Magyarországon igazi...

Vannak Magyarországon igazi spirituális mesterek?

Figyelt kérdés
És ha igen meg tudjátok nevezni őket?
2017. jún. 9. 15:33
1 2 3 4 5 6
 21/54 anonim ***** válasza:
34%
Dienes István egy magát magasabb rendűnek képzelő valaki, mikor kértem segítségét, zokszó nélkül még csak válaszra se méltatott akkoriban. Chung An Szunimról volt pár ismerősömnek tapasztalata, akik kolostorban is voltak vele elvonuláson. Dióhéjban annyit, hogy a fiatal lányokat igencsak szereti kóstolgatni... na de nem járatok le senkit itt. Az igazi mestert mindenki legbelül magában találja meg, a Csend állapotában. Más Út nincs.
2017. jún. 9. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/54 anonim ***** válasza:
0%
Lehet furcsa a logikám, csak attól mert ebből nincs bevétele, a könyveiből nem kevés van, továbbá még egy-két dolgából. De részemről leírtam mindent, ami szükséges.
2017. jún. 9. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/54 anonim ***** válasza:

No aki népszerű az már olyan nagy mester nem is lehet.

A népszerűség megakadályozza a lelki munkát, de nettó megnehezíti.

2017. jún. 9. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/54 anonim ***** válasza:
0%

Utolsó válaszoló, tökéletes volt ez a hozzászólás.

Aki már magát mutogatja: Sri Chinmoy, Gunagriha, Mooji...stb.: mind az egótól eltelt magamutogató megélhetési szélhámosok, semmi más. Adyashanti, A.J Christian sem kivétel sajnos.

2017. jún. 9. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/54 anonim válasza:
74%

"Aki már magát mutogatja: Sri Chinmoy, Gunagriha, Mooji...stb.: mind az egótól eltelt magamutogató megélhetési szélhámosok, semmi más. Adyashanti, A.J Christian sem kivétel sajnos."


A lenyeg, hogy Te egy ego nelkuli, egysegtudattal biro, masokat megerto es onzetlen szeretetet araszto tokeletes ember vagy.

2017. jún. 9. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/54 anonim ***** válasza:
62%
Nem vagyok én sem az. De mesternek se tűntetem fel magam, és nem egy ingyenélő sok hiszékeny emberből megélő féreg vagyok. :) Én normális munkát végzek, és keményen megdolgozom minden filléremért. Tökéletes se vagyok, és sokszor önzetlen sem. Ember vagyok, itt a Földön. :)
2017. jún. 9. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/54 anonim válasza:
40%

"Ember vagyok, itt a Földön."


De MILYEN ember? Ezen meg gondolkodj el csondesen magadban...

2017. jún. 9. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/54 anonim ***** válasza:
55%
Olyan ember barátom, akit eléggé megtört az élet, kicsit jobban mint bármilyen átlagos embert. És aki megjárt millió ilyen látót, jóst, meg magamutogató mestert és átlátott az egészen. Szép estét!
2017. jún. 9. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/54 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaid, 40%-os, eltérő a véleményünk, de azért érdekes véleményed van.
2017. jún. 10. 07:58
 30/54 anonim ***** válasza:

Jóga meditáció, amivel megtanulhatsz, megtanulhatunk önmagunkba nézni, önmagunkra, lelkünkre figyelni, és onnét várni a válaszokat, amikor valamiben, bármiben kétségeink vannak, amikor arra keressük a választ: hogyan tovább??


A saját lelkünk a legjobb tanító, mert egyedül ő képes minket a nekünk kijelölt útra vezetni, ott tartani, és ott elvégezni azt a feladatot, aminek elvégzésére ide születtünk, ami feladat nekünk rendeltetett.


Ne egy másik lélektől (tanító, guru, stb.) várd a tanítást, a saját lelked, a saját életed eseményei, ahonnét a neked szükséges tudást, a bölcsességet meríteni tudod!


A szürke hétköznapokra pedig jó útmutató egy ősi (kínai, tibeti??) tanítás:


"Élj úgy, hogy amikor lepereg előtted életed filmje, érdemes legyen azt végignézned!"

2017. jún. 10. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!