Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Vannak Magyarországon igazi...

Vannak Magyarországon igazi spirituális mesterek?

Figyelt kérdés
És ha igen meg tudjátok nevezni őket?
2017. jún. 9. 15:33
1 2 3 4 5 6
 51/54 flying whale ***** válasza:
És miből lehet úgy általában?
2017. jún. 16. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/54 anonim válasza:
Nézz körül Sri Chinmoy magyarországi követői közt. Van aki elég közel van hozzá. Személyesen ismerem Gunagrihát... Elég magas szinten van... Nameg szerintem sri chinmoy utja a leggyorsabb. Nekem ezzel az uttal olyan tapasztalataim voltak, amelyek buddhával és jézussal sem voltak.
2019. márc. 30. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/54 anonim válasza:

Van. Kozma Szilárd metafizikus-asztrológus. Ezidáig, magyar területen, magyar nyelven ő használja, alkalmazza az asztrológiát úgy, hogy a szimbólumokat igazi spirituális tudással fejti meg.


Van honlapja, keress rá, ha igazi spiritualitás szeretnél.

2019. aug. 25. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/54 -remete- ***** válasza:
Úgy tapasztaltam, hogy ha helyesen teszed fel a kérdést érthető választ kapsz. A mesterek is csak tanulnak. Ban egy misztikus köd amire figyelnek, higy rejtse őket mert a valódi tanulók felismerik, hogy ki az akinem jól tanít nem pozitív csatorna. Általában ahogy figyelem a spirituális vezetőket az általános előadásokon basszus nagyon alapdolgokról beszélnek. Plusz ha olyan a hallgatóság semmi extrát nem tudnak mondani. Van, hogy az ember egy napot átutazik csak, hogy kiderüljön ez az előadás amire várt nem neki szolt.
2020. febr. 29. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!