Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » A gyerek láthat szellemeket?

A gyerek láthat szellemeket?

Figyelt kérdés

van egy három éves kisfiam és mivel első gyerek így sosem tapasztaltam még ki ezt .Sokan mondták hogy az normális dolog ha a gyereknek ilyen korban vannak képzeletbeli barátjai.Ezzel még nem is lenne problémám mert persze még kicsi és cuki ha ilyen dolgokat csinál de ez szerintem valami több.

Ő sosem volt az a gyerek aki rajtam logót amióta csak járni tud mindig elfoglalta magát egyedül.

Fél éve kezdtem felfigyelni ezekre a dolgokra először azt hittem neki is van képzeletbeli barátja mint a kis társainak bele nyugodtan hogy majd kinövi.

Pár hónapja ültem vele a nappaliban én tévéztem ő pedig a kis kitalált barátjával nézegettem egy képes mese könyvet egyszer csak felállt rám nézet és megkérdezte anya te is láttad kittit.Természetesen válaszoltam neki hogy nem .Erre ő elkezdte magyarázni hogy ott áll a sarokban pöttyös ruhát visel meg van egy masni a hajrában és nagyon szorú .Hirtelen köpni nyelni nem tudtam azt hittem csak nagyon élénk a fantázijája.Akkor kezdtem el aggödni amikor úgyan ezt tőbbszőr is megismételte megkérdezte hogy láttam e és még mindig piros ruhás visel csak mostmár ott áll melletted és van az arcán egy csúnya seb és még mindig szomorú.Úgyan ezt eljátszotta a férjemmel is amikor egyedül voltak.A férjem azt mesélte hogy a gyerek megfogta a kezét és vezetni kezdte maga után hogy ez a Kitti akit napok óta lát azt kéri hogy kövessük és játszunk vele mert még mindig szomorú.Mostmá nem csak nappal fordulnak elő ezek hanem éjszaka is.

Őszintén én nagyon aggódom hogy mi lehet ez.Féltem a kisfiam .

Nagyon sokan látják a szellemeket a kisgyerekek közül és ez nagyon ki akaszt.Tegnap éljek is átjött hozzánk hogy ez a Kitti nem hagyja aludni és folyamatosan sír mert nem játszik vele és hogy elvette a maciját.



2017. aug. 4. 20:58
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
43%
Ugyanúgy, ahogy tündéreket, egyszarvút és Hófehérke hét törpijét is láthatja.
2017. aug. 5. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 thoomas26 ***** válasza:
71%

A gyerekek 6-7 éves korukig sokkal érzékenyebb lehetnek a szellemi világ észlelésére. Nem mindenkinél, de több esetben megfigyelhető.

Nyilván lehet fantázia is, s nehéz megítélni, hogy valóban csak az-e.

Amit eddig elmondtál a helyzetetekről, inkább azt tartom valószínűbbnek, hogy valóban egy szellemet érzékel. Méghozzá annak a kislánynak a szellemét, akivel azonosítja is azt.

Pár év múlva ez elmúlik s az is lehet, hogy később még emlékezni sem fog rá. Azonban az érthető, hogy ez nektek már terhes. Ráadásul ha már a gyereketeknek is az, az már tényleg nem jó dolog.

Nem könnyű ilyenkor. Szakemberhez vinni? Olyat nagyon nehezen találtok, aki hajlandó lenne a szellemi tevékenységet figyelembe venni. Arra, aki meg csak gyógyszerezné például - ha nem muszáj - nyilván nincs szükségetek. (De hogy muszáj-e, nyilván semmiképpen sem posztom eldönteni, megítélni.)

Ő egy olyan kislány szelleme lehet - ha valóban szellemi tevékenység áll a háttérben -, aki a teste halála után nem tudott vagy nem akart átkelni a szellemvilágba annak rendje módja szerint, s itt ragadt. Neki ugyanúgy segítségre van szüksége. Túl kell lépjen azon az állapoton, melyben most van, s meg kell látnia a fényt, s átkelni rajta. Ugyanis neki is úgy lenne a legjobb, sőt ez elengedhetetlenül szükséges volna. Ha a gyermeketek már nem érzékelné őt később, azzal az ő gondja ugye még nem oldódna meg, ugyan a tiétek igen.

Tehát a végső megoldás e szellem átsegítése a fénybe, melyre a neten is találhatók technikák, s mely sikeressége sajnos egyénenként nagyon változó. Vannak könnyebben és kevésbé meggyőzhető szellemek. Olykor csak ebben gyakorlott személy képes rá. De próbálkozni azért sosem árt.

2017. aug. 5. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
67%

En elhiszem. Lehethogy megtaláljátok a holttestet es bekeben távozik.De szerintem keressen fel egy papot.Misztikus papot vagy valami hasonlot. Ne döljön be az ezoteriás nöknek es ferfiaknak akik PENZT is kernek erte. Volt egyszer a hiradoban, hogy egy kislány ektünt es a szülök össze-vissza fogadtak fel ilyen embereket. Azt mondták hogy az erdönek vam köze hozzá, így ugy látják, hogy miben volt mit csinált. A szülök elmondták elötte a tv-ben hogy miben volt es hogy miket mondogatott eltünese után. Az rtl-esek is felfogadtak ilyen embereket. Ök is ugyanazokat szajkozták es színezkedtek. A szomszed már nem bírta tovább ezt es bevallotta, hogy a kutyái teptek fel szegeny lányt es a pincebe temette el, ami földes volt. 6-7 kutya volt bezárva egy nagy kenelben. Jol tartották ezeket a kutyákat es nem szabadult el egy sem. Csak a kislány a rács közelebe ment, kinyitotta a könnyü záras ajtot es bement közejük. A kutyák azert harapták szejjel, mert örzö ösztönük volt nem voltak idomítva.


Szoval akit felkeres annak ne mondja meg,hogy a lány mit hord. Meg a fiát is erre kerje. Aki valoban misztikus kepessegü az el tudja ezt mondani.Rajzolja le a gyerek es ezt a rajzot dugja el. A misztikumos is le tudja rajzolni ha látja a lányt.

2017. aug. 5. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Nem.

Azért csinálja, hogy figyeljetek rá.

Észrevette, hogy érdekel titeket a téma, ezt azt hallott bölcsibe, azt hozzá tette.

Te meg belebeszélsz minden baromságot!

2017. aug. 18. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

" Azért csinálja, hogy figyeljetek rá. " Ennek kis esélyt adok.


De ha előttetek kérdező lakott ott kislány, és eltűnt, lehet hogy azt látja.

Vagy csak simán elköltöztek mikor olyan kicsi volt.

Vagy bujócskázott anyukájával, és az ajtó mögé bújt.

Van fantáziájuk, de nem hinném hogy kitalálják az ilyen és hasonló történeteket.

Főleg ha sose mondtuk, kik is laktak itt előtte...

Valahonnan csak szedik ezeket a dolgokat.


Dokihoz talán.

De ha bármilyen gyógyszerrel akarják tömni / felírni az ilyen kiskorú gyereknek, Köszönj el, és vonulj ki a rendelőből a kicsivel.

2017. aug. 29. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 kiskertlugas válasza:

Keresd Istennél az igazságot, és nyugalmat találsz.


Jézus így szólt: "Ne nyugtalankodjék a ti szívetek: higyjetek Istenben, és higyjetek én bennem." János 14:1


El kell hinned, hogy nem léteznek a mai világban szellemek.


A Biblia egyértelműen azt tanítja, hogy akik meghaltak, azok erről a földről eltűnnek. Majd Jézus második eljövetelekor, a feltámadás napján megdicsőült testben megjelennek. Jézus is ilyen testben járt a földön a feltámadása után. Ez a megdicsőült test sokban hasonlít a mai értelemben használt szellem fogalomra.


Jób 7,9-10

Ahogy a felhő eltűnik és elszáll, éppúgy, aki leszáll a sírba, onnan nem jön föl többé.

Nem tér vissza többé hajlékába, és lakóhelyén sem ismerik többé.


Az egyedüli természetfeletti lény, amitől félhetnél, azok a démonok. A karizmatikus egyházak nagyon szeretik ezeket emlegetni, és odaképzelni őket mindenhova, aztán képzelt vagy valós démonűzésekbe bonyolódnak. A valóság ezzel szemben az, hogy amióta az Úr Jézus megváltotta a hívőket, azóta a sátán ereje le lett rontva. A bibliai időkben a démonok klényük-kedvük szerint megszállhattak embereket, erről olvasunk példákat az evangéliumokban is. Ma azonban ahhoz, hogy démont szálljon valakibe, az kell, hogy okkult módon akarattal hívja azokat. Önnön akaratukból nem szállhatnak meg embereket, erről is szólt Jézus Krisztus halálon való győzelme.


Nyugodj meg, és gyere Istenhez. A hozzá vezető egyetlen út pedig önmagunk megalázása, és bűneink (kicsik-nagyok) megbánása. Nála ott van a bűnbocsánat, Krisztus szenvedett helyettünk. Őbenne higgy, ő legyen életed központja, és nem lesz helye félelemnek, aggódásnak.

2017. szept. 19. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!