Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Kinek mi volt a legijedtőbb...

Kinek mi volt a legijedtőbb paranormális élménye?

Figyelt kérdés

Arra gondolok hogy ki volt a legparanormálisabb jelenség amit megéltetek.


Nekem ez volt:

11 éves voltam, apu dolgozott északai müszakba, anyu már haza kellet vilna jöjjön, őt vártam, tulórázott. 12 óra volt, én a számitógépen játszottam. A hátam mögött úgy hallottam hogy valaki lépked, hátra néztem semmi. Elfordultam ugyan azt vallottam, mrgfordultam, semmi. Ez egy ideig igy ment. Kb. addig amig anyu nem jött.



2017. aug. 13. 17:59
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Elnézést, elirtam:legijesztőbb
2017. aug. 13. 18:01
 2/15 anonim válasza:
74%
Átmentem elsőre matek I-ből.
2017. aug. 13. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Akkor azt inkább mondhatjuk szerencsének? 😉
2017. aug. 13. 18:11
 4/15 anonim válasza:
100%

Egyik éjszaka a koliban felébredtem és szaladgálást,ugrálást meg sétálást hallottam a fölöttünk lévő szintről,ahol akkor nem lakott senki és a szint ajtaja is bevolt lakatolva.

Ez ment több órán keresztül

2017. aug. 13. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Jujj...elég rossz lehetett.
2017. aug. 13. 18:49
 6/15 anonim ***** válasza:
69%

Ide nagyon jók vannak írva, olvas el ezeket:

https://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__termeszetfeletti-le..

2017. aug. 13. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
76%

Álmomban azt láttam, hogy megyek egy hosszú folyosón, aminek a végén egy tükör van. A tükörbe nem szabadott volna beleneznem, mégis megtettem. Óriási vakító fényből a tükörképem mondta, hogy nem lett volna szabad ezt tennem, de most már így meg kell tudnom, mi van a tükör mögött. Behúzott a tükörbe, ami olyan volt, mintha víz alá húztak volna. Fulladtam, erre felébredtem.


Az ébredés maga volt a rémálom. Lebénultan feküdtem az ágyon, mindenfélét hallucinaltam az ágyam körül, illetve a szobámban. Nem kívánom senkinek.


Anno láttam erről egy dokumentumfilmet, akkor tudtam meg, mi is volt ez. Kicsit laikusan fogom megfogalmazni, mert már nem emlékszem a pontos terminusokra. Szóval a lényeg, hogy az ébredés testi része nem történt meg, csupán az agyam bizonyos funkciói "keltek fel". Ezért kivetítette a szobába azt, amit álmodok (a tükör mögötti világot, merthogy az álmomban ez volt. Ezért hallucinaltam.). Ugyanakkor az agyam más részei még aludtak (ezért nem tudtam mozgatni a testem, vagy a végén próbáltam volna sikítani, de nem tudtam, csak némán tátogtam - ekkor már annyira képes volt a testem, hogy mereven feszítsem magam).


Hát, nekem ez volt a legdurvább.

2017. aug. 13. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
66%
Ja, a hallucinaciom meg az volt, hogy (részben) felkelven azt láttam, a szobámban egy ember babozik emberekkel, akiknek nincs arca. Több ember ki és bemegy a szobámban, mindenki báb vagy bábjátékos. Sok az arcnelkuli. A legvégén pedig önmagam jön felém, az ágyamhoz. Vak és meztelen. Ez nagyon betette a kaput, ekkor már sikítva próbáltam volna menekülni. Persze már az maga rettenetes volt, hogy le voltam bénulva. Ez az egész egyébként kb egy perc volt, talán annyi se.
2017. aug. 13. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
43%
Nekem a nyelvtan ismereted.
2017. aug. 13. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Álmodtam taliztam egy régi ismerősömmel akivel kevés esélyem volt összefutni, és elmondott egy magánéletével kapcsolatos hírt. Másnap ugyanúgy összefutottam vele mint az álmomban, és ugyanazt mondta. Kicsit sokkot kaptam.
2017. aug. 14. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!