Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Az osztálytársam egy időutazó?

Az osztálytársam egy időutazó?

Figyelt kérdés
Ezt az egyik osztálytársam mondta,tehát ne engem tartsanak hülyének a trollok és akik nem hisznek ilyenekben :) Tehát,az egyik lány azt mondta lehet hogy időutazott,és azt is mondta,hogy egyik nap amikor ment hazafelé a suliból akkor megmagyarázhatatlan érzést érzett,és mivel látta az órát ami 14:20-at mutatott,amikor azt mondta vissza utazott a múltba akkor 14:10 volt.Én hiszek neki,ő egy őszinte lány,de tényleg!SOSEM hazudik,mindig igazat mond szóval..Meg interneten is sok bizonyíték van az időutazásra,bár a legtöbb kamu.Kérlek,csak azok írjanak,akik normálisak,és ha nem is hisznek ebben,akkor normálisan írják ezt meg!És ha valaki hisz benne,írja már meg hogy hogy lehetett ez!Köszi :)

2017. szept. 15. 14:28
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
94%
Tehát ha visszatekerem az órámat akkor én időutazó vagyok?
2017. szept. 15. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
73%
Szinte biztos hogy egy időutazó.
2017. szept. 15. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
93%
Enis utaztam mar az idoben. Amikor 16 voltam egy pentek este lementem a hajora es mire legkozelebb raneztem az oramra mar hetfo del volt.
2017. szept. 15. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
49%
Skizofrén
2017. szept. 15. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim válasza:
95%
"Meg interneten is sok bizonyíték van az időutazásra,bár a legtöbb kamu. " Jesszus. Ha te is tisztában vagy vele, hogy ezek kamuk, ne még nevezd bizonyítéknak. Na meg, nem, nem időutazó. Soha nem tudthatod, hogy mindig őszinte veled a csaj, leeht lássa rajtad, hogy mindent elhiszel neki és csak jól szórakozik rajtad;) De azt hiszel amit akarsz. Ha létezne időutazás SZERINTEM arról mindenki tudna.
2017. szept. 15. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
97%

Mivel

1. mindig igazat mond a lány

2. a neten is sok bizonyíték van rá

ezért elég valószínű, hogy tényleg időutazó.

Csak remélhetjük viszont, hogy nem bontotta meg a tér-idő kontinuumot azzal, hogy mondjuk arrébb rúgott egy kavicsot, amikor, 10 percet visszautazott az időben.

Egy valami viszont nem tiszta. Oké, hogy visszautazott, de aztán előre is? Vagy azóta folyamatosan 10 perc késésben van? Órákra például beér időben, vagy azzal mi van?

2017. szept. 15. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
96%

"Ezt az egyik osztálytársam mondta,tehát ne engem tartsanak hülyének a trollok és akik nem hisznek ilyenekben :)"


És ha az osztálytársad azt mondja hogy ugorj a kútba, akkor megteszed? Azért ennyire hiszékeny ostobának nem kéne lenni, bár a megfogalmazásból látszik hogy csak trollkodni akarsz.

2017. szept. 15. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 A kérdező kommentje:
Figyi,én sem hiszek el sok mindent egyes embereknek.Ezt a lányt ismerem,elég jól,és ha hazudna arról tudnék hisz a suli elég pletykás :)
2017. szept. 15. 16:45
 9/33 A kérdező kommentje:
Ja és,én sem hiszek ebben nagyon hogy létezik időutazás mivel szerintem ez még lehetetlen,pláne hogy a lánynak semmi eszköze nem volt.De a lánynak magának hiszek,hogy nem hazudott!Lehetett amúgy hogy elnézte az órát és hirtelen ilyen dájá vú érzés jött rá,nem tudom..
2017. szept. 15. 16:48
 10/33 anonim ***** válasza:
30%

12 évesen kitalálnak a gyerekek sok mindent. Te meg elhiszed, vagy legalábbis nem vágod rá, hogy hülyeség, mert nem tanultatok még eleget fizikából.

Figyelj, elárulok egy titkot. Az időutazás egy sci-fi. Nem lesz olyan, hogy majd egyszer feltalálják, egyszer valaki tényleg megépíti a DeLoreant vagy ilyesmi.

Az időutazásra nem a jelenlegi tudásunkkal vagyunk képtelenek, hanem időutazás egész egyszerűen nem létezik, mármint az emberi fantázián kívül.

2017. szept. 15. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!