Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Az osztálytársam egy időutazó?

Az osztálytársam egy időutazó?

Figyelt kérdés
Ezt az egyik osztálytársam mondta,tehát ne engem tartsanak hülyének a trollok és akik nem hisznek ilyenekben :) Tehát,az egyik lány azt mondta lehet hogy időutazott,és azt is mondta,hogy egyik nap amikor ment hazafelé a suliból akkor megmagyarázhatatlan érzést érzett,és mivel látta az órát ami 14:20-at mutatott,amikor azt mondta vissza utazott a múltba akkor 14:10 volt.Én hiszek neki,ő egy őszinte lány,de tényleg!SOSEM hazudik,mindig igazat mond szóval..Meg interneten is sok bizonyíték van az időutazásra,bár a legtöbb kamu.Kérlek,csak azok írjanak,akik normálisak,és ha nem is hisznek ebben,akkor normálisan írják ezt meg!És ha valaki hisz benne,írja már meg hogy hogy lehetett ez!Köszi :)

2017. szept. 15. 14:28
1 2 3 4
 21/33 A kérdező kommentje:
12 éves vagyok amúgy meg:Ma találkoztam azzal a lánnyal,ugye aki azt mondta időutazott.Elmondtam neki amit te mondtál,de ő csak hajtogatta hogy időutazott,én meg mondom akkor bizonyítsd be!(A fagyizónál voltunk) Azt mondta,hogy egy anyuka a kislányával fog kijönni a fagyizóból,és a kislány rámborítja a fagyiját,ami megvalósult!!Azután,mondta hogy jönni fog egy futó ember (?) és ellök,és ez is megtörtént!!Ezután azt mondta,(már este volt,és a parkban voltunk) hogy 2 lámpa le fog kapcsolódni,(meg is mutatta melyik 2) és megtörtént!!Lehetséges,hogy van itt valami? O.O
2017. szept. 16. 22:07
 22/33 anonim ***** válasza:
82%
Nyugi, ez csak valami hiba a mátrixban.
2017. szept. 16. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem meg unatkozol. XD
2017. szept. 16. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
23%

"Az egyik egy járművön érzékelte a "csúszást", felszálltak, várakoztak még a párjával tanakodtak, hogy mikor indulnak már, majd egyszer csak ott voltak. Egyikük sem emlékszik, hogy a jármű elindult volna, csak arra, hogy célba értek. "


Nem emlékeztek, mert nem azzal voltak elfoglalva, hogy "ott vagyunk már?", hanem "tanakodtak. Azaz nem figyeltek a járműre.


Ez velem is igy van. Ha egyedül utazok, akkor folyton az utat bámulom és "lassan" múlik az idő. Ha valakivel beszélgetek, csak arra kapom fel a fejem, hogy "jajj le kell szállnom".

2017. szept. 17. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
87%
Ne etessétek a trollt.
2017. szept. 17. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
47%
Gyenge kamu... -.-
2017. szept. 17. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
Az időben nem lehet utazni, mert a mozgás az amit időnek nevezünk. Amíg a föld megkerüli a napot. Pl
2017. szept. 17. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
82%

"egyszer a jövőbe feltalálják az időutazást,persze nem 2018-ra gondolok,hanem pl 2050 körül vagy még később."

Kérdező, az időutazást természeténél fogva minden korban egyszerre fedezik fel. :)


"mivel látta az órát ami 14:20-at mutatott,amikor azt mondta vissza utazott a múltba akkor 14:10 volt."

Ja, tök lehetetlen hogy elnézte az órát, ilyen még sosem fordult elő senkivel.


"Azt mondta,hogy egy anyuka a kislányával"

Tök hihető lenne ha hirtelen nem te lennél a középpontban, pont rád borítja a fagyit, pont fellöknek... Az ide írók nagy része idősebb mint egy 12 éves, nem egyszerű megtéveszteni őket! :))) Egyébként meg mit keresel az utcán este egy parkban 12 évesen?

2017. szept. 17. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
Azon kívül ha valaki azt mondja nekem, hogy le fog borítani egy kislány fagyival, és látom, hogy jön felém a kislány, önkéntelenül is arrébb lépek, hogy ne történjen meg.
2017. szept. 18. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 A kérdező kommentje:
Ehh,aki nem hiszi,az ő baja!NEM hazudok!Amúgy,este csak azért voltunk ott,mert vártuk anyumat,csak meguntuk a várakozást és addig elmentünk a parkba.. :/ Amúgy meg,nem láttam a kislányt,mivel mi a fagyizó lépcsője előtt voltunk.Mondom,aki nem hiszi felesleges ide írnia!
2017. szept. 18. 15:16
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!