Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Az osztálytársam egy időutazó?

Az osztálytársam egy időutazó?

Figyelt kérdés
Ezt az egyik osztálytársam mondta,tehát ne engem tartsanak hülyének a trollok és akik nem hisznek ilyenekben :) Tehát,az egyik lány azt mondta lehet hogy időutazott,és azt is mondta,hogy egyik nap amikor ment hazafelé a suliból akkor megmagyarázhatatlan érzést érzett,és mivel látta az órát ami 14:20-at mutatott,amikor azt mondta vissza utazott a múltba akkor 14:10 volt.Én hiszek neki,ő egy őszinte lány,de tényleg!SOSEM hazudik,mindig igazat mond szóval..Meg interneten is sok bizonyíték van az időutazásra,bár a legtöbb kamu.Kérlek,csak azok írjanak,akik normálisak,és ha nem is hisznek ebben,akkor normálisan írják ezt meg!És ha valaki hisz benne,írja már meg hogy hogy lehetett ez!Köszi :)

2017. szept. 15. 14:28
1 2 3 4
 31/33 A kérdező kommentje:
Amúgy miért lennék középpontban? :))) Nem értek meg egyeseket..
2017. szept. 18. 15:16
 32/33 A kérdező kommentje:
Amúgy,ma amikor az udvaron voltunk az a barátnőm mondta hogy előbb még nem a teremben voltunk?Én nem reagáltam,majd mondta hogy 30 volt,én meg mondom 30-kor nem csengethetnek ki,aztán mondtam menjél el orvoshoz,még arra sem emlékezett hogy lementünk az udvarra :X ISMEREM ha hazudik,nem hazudott!Szerintem valami képessége van.Nem pont időutazás,csak olyasmi.Amúgy emberi képességről beszélek,az meg mindenkinek van legalább 1.
2017. szept. 18. 15:20
 33/33 anonim válasza:
58%
De vadbarom vagy.... Ha mindenkinek van neked mi? A kamu kérdések gyártása? Esetleg az ostobaság? Pls. Ismétlem NEM TUDTHATOD HOGY MIKOR HAZUDIK MIKOR NEM, MERT NEM OLVASHATSZ A FEJÉBEN. Túl hiszékeny vagy. Az is lehet hogy a kis csajnak problémái vannak a fejével. Erre nem gondoltál? Miért pont neked mondaná el, hogy időutazó, és miért nem fedi fel az egész világ előtt, hogy meggazdagodhasson? Jesszusom. Nem lehetsz ennyire idióta. NEM LÉTEZIK, FOGD MÁR FEL. Ha Vannak természet feletti dolgok azok se ilyenek. Naivitás lvl 10000. Ássd el magad kérlek.... Lehet lepontozni, épp leszarom.
2017. szept. 18. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!